Skocz do zawartości
G.R.Z

dym z podłużnicy

Rekomendowane odpowiedzi

co do tematu to nie wiem jak inaczej go nazwać.mam taki problem-po dzisiejszej przejażdzce w kabinie zaczeło śmierdzieć polonymi kablami.otwieram maske i widze jak niebieskawy dym wylatuje z pod podłużnicy.mam pytanie,są tam jakieś kable??instalacja od czegoś??acha i w trakcie tego zjawiska słychać było jak by tykanie z przekazników pod kierownicą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos sie gdzies przetarlo i zwarlo pewnie. A dziala Ci cala elektryka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no działa bez problemu.nawet ostatnio alarm dzwiękowo-świetlny naprawiłem(znalazłem przepalony bezpiecznik 40A pod kolumna kierownicy)nie wiem co to tam dymiło się.chyba rozbiore tam wszystko i wtedy zobacze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek

nie wtedy tylko teraz bo jak tak będziesz jeździł to odpukac ale nie będziesz miał co rozbierac! z której str siedząc za kierownicą lewej czy prawej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z której str siedząc za kierownicą lewej czy prawej?

 

samochod ma tylko jedna strone prawa lub lewa.

jak staniesz na glowie to masz samochod do gory kolami??

lewa strona to lewa (to jest ta po stronie kierowniika) a prawa to prawa.

pozdro :provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od strony kierowcy panowie.koleżka też to obserwował i twierdzi że to nie kable tylko olej palony tak śmierdzi.może mam coś z węchem. Bo jeżeli to napewno olej to przypuszczam że leci spod pokrywy zaworów i uszczelniaczy i ścieka na kolektor wydechowy.jutro na kanał i do dzieła:) będzie wsio wiadomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
leci spod pokrywy zaworów i uszczelniaczy i ścieka na kolektor wydechowy

 

Witaj w klubie :) Mi na razie śmierdzi tylko jak stoję w korku czy na światłach. Jak sie ociepli to zabieram sie za wymianę uszczelek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy to nie któryś z pasków.

Podobnie miałem w Audi A6 2.5tdi. Szedł dym, bo pasek się wycierał aż pękł, a jako, że silnik działał i pod osłoną wiatr hulał, to leciał on z boku, a nie z tego miejsca w którym się to działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile za robocizne moge zapłacić?? bo uszczelki pod pokrywami moge sam wymienić ale uszczelniaczy to już nie dam rady.albo jak będe wymieniał rozrząd to powiem żeby i to zrobili. pasek napewno nie trze,sprawdzałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek
samochod ma tylko jedna strone prawa lub lewa.

jak staniesz na glowie to masz samochod do gory kolami??

lewa strona to lewa (to jest ta po stronie kierowniika) a prawa to prawa.

 

lysy ja wiem jakie strony ma samochód zadałem pytanie z opisem niektórzy patrzą na to w inny sposób wiec nie chciałem niedomówień!

a teraz pytanie:

w czym Twój post pomógł???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności