Skocz do zawartości
GeSt

Nie chce odpalić

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki mały problemik gdyż mój passek nie chce odpalić po przejechaniu jakiś 100 metrów zgasł, zapaliły się wszystkie kontrolki i już nie odpalił rozrusznik kręci, pompa paliwa działa i paliwo też jest, pompa wtryskowa też działa, pasek rozrządu jest cały, komputer nie wykazuje żadnych błędów. Może z któryś z kolegów ma jakiegoś pomysła co to może być za przyczyna?? :):)

Edytowane przez GeSt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne...moze masz jakis przewod doprowadzajacy paliwo z baku zapchany..bo tam zbiera sie cos w tych przewodach..ja mialem zapchany odprowadzajacy...przez co moc byla wieksza jak wiecej paliwa w baku a mniejsza jak mniej...przedmuchaj przewody z pompy pod cisnieniem i sprawdz...tylko przed dmuchaniem pamietaj zeby korek wlewu otworzyc..pozdroo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poluzuj nakrętki przy wtryskiwaczach (przewody wtryskowe- wtryskiwacze), pokręć rozrusznikiem - powinno spod nakrętek kapać paliwo, w ten sposób zresztą odpowietrza się układ wtryskowy. Jeśli filtr nie jest zabity, przewody paliwowe drożne a nie dochodzi paliwo do wtryskiwaczy to być może uszkodzony jest zawór odcinający paliwo - ten na pompie wtryskowej. Sprawdź najpierw tak jak napisałem wyżej czy pompa podaje paliwo na wtryski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to szanowni koledzy już wiem co się stało. Ząbki na pasku rozrządu się starły i dlatego nie chciał odpalić a teraz trza kupić jakiś silniczek:p ma możne ktoś takiego ?? poszukuje tylko na dolnym śląsku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to dałes dup... gratulacje dla oszczędnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż bywa życiówka:p:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/search.php?string=2%2C5+TDI&category=620&category=50821

 

na pewno coś znajdziesz... a czemu nie chcesz wyremontować swojego? Ten silnik należy raczej do kapryśnych więc nawet jak kupisz inny to może po krótkim czasie potrzebować remontu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności