Skocz do zawartości
Bronc

Co to za część?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Rozbierałem ostatnio wnętrze mojego passata bo stała mi woda w bagażniku w schowka po lewej i po prawej (nie wiem dalej dlaczego) i natrafilem na takie cos (zdjecie) jestescie mi w stanie powiedziec co to jesst? MI to wyglada na jakas syrene ale nie wiem

p1020356qo9.th.jpg p1020357st5.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wydaje mi się że to test sygnał dźwiękowy od alarmu, spróbuj zamknąć samochód i od środka go otworzyć u mnie wyło jak alarm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włącz sobie VAG'iem sygnalizację dźwiękową otwarcia samochodu - tylko nie padnij ze śmiechu, inżynierowie którzy to wymyślili musieli się dobrze bawić ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki a co powiecie na tą wode?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to był jeden ze schowków, to można by przypuszczać że to płyn do spryskiwaczy z uszkodzonego przewodu. Masz w dalszym ciągu zdjętą tapierkę? Może po prostu weź węża ogrodowego i polewaj patrząc gdzie się zacznie sączyć - zabezpiecz tylko komputer od NAVI/zmieniarkę (nie wiem co tam masz) żebyś nie być jeszcze do tyłu o elektronikę ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dzieki sprobuje chodziaz zimmnooo ;p

A moze to byc cos od szyberdachu? A narazie nie zmontowuje tego bo mam przy nim jeszcze troche roboty i nie wiem czy znow nie trzeba by rozbierac. Nie dziala mi centralny (ale tylko z pilota ktory jest oryginalny, klapka wleu paliwa nie reaguje na guzik no i szyber sie nie otwiera)

 

pozdrawiam i dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
a dzieki sprobuje chodziaz zimmnooo ;p

A moze to byc cos od szyberdachu? A narazie nie zmontowuje tego bo mam przy nim jeszcze troche roboty i nie wiem czy znow nie trzeba by rozbierac. Nie dziala mi centralny (ale tylko z pilota ktory jest oryginalny, klapka wleu paliwa nie reaguje na guzik no i szyber sie nie otwiera)

 

pozdrawiam i dzieki

A sprawdz kolego, czy pod fotelem kierowcy nie masz mokro i poszukaj najwyzej tematow o zalanym module komfortu-to moze byc przyczyna problemow z zamkiem i szyberdachem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem się do modułu komfortu i no niby sucho ale moduł na wyłączonym samochodzie wydaje dziwne dźwięki (jakby strzały) i nie wiem co to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wero

co do wody w bagażniku to miałem to samo (z lewej strony) winna była uszczelka pod tylna szyba ale ty masz kombi wiec nie wiem ...szlauch to najlepszy sposób ja tak zrobiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seryjny ALARM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie a nie chce zkładać nowego tematu ( a właściwie cos sie mi nie dziala z forum)

Gdzie jest komputer z abs'u bo mam z nim problem ale nie wiem gdzie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bronc

 

a - Pompa hydrauliczna ABS

b - Moduł sterujący J 104

;)

 

b5absmodusterze2.th.pngthpix.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PABLO40
Witam wydaje mi się że to test sygnał dźwiękowy od alarmu, spróbuj zamknąć samochód i od środka go otworzyć u mnie wyło jak alarm.

 

a można to zastąpić zwykłym alarmem (dżwięk 9-tonowy) , zamiast tego żelaza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolejne pytanko. Nie działa mi nawiew w climatronicu na szybe (bład 603). To chyba wina tych silniczkow, i czy mozna do nich dojsc bez rozbierania calej deski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej się nie obędzie bez rozbierania :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności