Skocz do zawartości
czarny0531

Brak sygnału świateł podczas otwierania i zamykania pilotem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam passata sedan z 2001r. Autko otwiera i zamyka mi z pilota ale nie daje żadnego sygnalu dźwiękowego ani świetlnego. NIe mrugają kierunki przy otwarciu i przy zamknięciu. Czy mogę jakoś zrobić to bez podlączenia VAG -a, czy tylko poprzez zmienianie wartości w module komfortu, jeśli trzeba coś zmienić to jaki wartości powinieniem wpisać aby było dobrze.

A drugi problem to przy okazji mam ikonke na panelu sterowania lusterek o zamykaniu lusterek ale mi nie dziala zamykanie, jak sprawdzić czy są wyposażone w mechanizm domykania lusterak. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nie masz elektrycznego składania. Nawet najbardziej wypasione modele nie miały. Zdejmij wkład i zobacz czy masz dodatkowy silniczek. Raczej go brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławek nie szalej odrazu z vagiem była niedawno taka usterka opisana na forum. SpraWdź najpirw bezpiecznik od alarmu, odpowiadający za kierunki przy uzbrajaniu się alarmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy po prostu moduł od alarmu nie jest odłączony >> pod podłogą pasażera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny przypadek.W pierwszej kolejności spalił mi się bezpiecznik od kierunkowskazów.Po jego wymianie centralny działa,alarm też ale nie ma sygnału świateł awaryjnych przy zamykaniu samochodu.A propo bezpiecznika który odpowiada za kierunki przy alarmie.Gdzie go szukać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien znajdować się pod kierownicą to znaczy pod deską rozdzielczą od strony kierownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod kierownicą jest kilka bezpiecznków a raczej przekażników , jakiej wartości jest ten bezpiecznik od alarmu? i czy jakby był spalony to działał by alarm, bo mi działa, ale trąbi mi jakiś sygnał z okolicy tylnego lewego nadkola, a co do jakieś puszki pod podłogą pasażera to niec takiego nie mam, tylko kawał orginalnego styropianu wyrównującego poziom podłogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy lewym tylnym błotniku masz przymocowany alarm tz.zwykły sygnał dźwiękowy.Nie wiem jak jest w twoim passacie,ale u mnie jest moduł komfortu,nawet dzisiaj go wyciągałem i sprawdzałem czy przypadkiem nie jest wilgotny,ale wszystko jest OK.Nie ma żadnego bezpiecznika od od sygnału świetlnego przy zamykaniu samochodu.Mam podobny problem i też nie mogę dojść co jest grane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość p_jablonski

próbowałem u siebie w passacie włączyć mryganie kierunkami i sygnalizację klaksonem przy otwieraniu (trąbi tylko podczas zamykania). i poległem. z tego co wyczytałem na forum, jeżeli mi klakson dodatkowy gdzieś w bagażniku trąbi przy włączaniu alarmu, to raczej powinien być fabryczny.

po podpięciu vaga, wejściu w dostrajanie modułu komfortu i próbie wpisania/sprawdzenia kodu od 002 w górę, pokazuje mi że funkcja jest niedostępna:633: wygląda to tak jak na zdjęciach. o co biega?

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Longpit

Można sprawdzić jeszcze krańcówki. U mnie po wizycie u mechanika - uszkodził krańcówkę w komorze silnika - przy zamku. Nie miałem sygnału mignięcia kierunków przy zamykaniu auta.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomsil

Koledzy u mnie jest podobna sytuacja- nie migają kierunki przy otwieraniu i zamykaniu samochodu.

Sprawdzałem bezpieczniki i wszystko ok. Żadnej puszki pod wykładziną nie mam. Co to jest ta krańcówka i jak ona wygląda?

Ma ktoś pomysł co może być nie tak. Proszę o odpowiedź :)

Edytowane przez tomsil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy u mnie jest podobna sytuacja- nie migają kierunki przy otwieraniu i zamykaniu samochodu.

Sprawdzałem bezpieczniki i wszystko ok. Żadnej puszki pod wykładziną nie mam. Co to jest ta krańcówka i jak ona wygląda?

Ma ktoś pomysł co może być nie tak. Proszę o odpowiedź :)

 

U mnie w pasku jest tak alarm ma swoje dwa bezpieczniki na wiazce od alarmu ale tez mam 3 bezpiecznik gdzies dalej od samej puszki i on mi wypadl i kierunki nie mrygaly podczas wlaczania i wylaczania alarmu a podczas jazdy dzialaly. Ten 3 bezpiecznik u mnie znajdowal sie na samej gurze tej drugiej pólki przekazników za kierownica.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
próbowałem u siebie w passacie włączyć mryganie kierunkami i sygnalizację klaksonem przy otwieraniu (trąbi tylko podczas zamykania). i poległem. z tego co wyczytałem na forum, jeżeli mi klakson dodatkowy gdzieś w bagażniku trąbi przy włączaniu alarmu, to raczej powinien być fabryczny.

po podpięciu vaga, wejściu w dostrajanie modułu komfortu i próbie wpisania/sprawdzenia kodu od 002 w górę, pokazuje mi że funkcja jest niedostępna:633: wygląda to tak jak na zdjęciach. o co biega?

Twój moduł komfortu nie posiada wszystkich wymienionych funkcji:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobnie jak kolega Brudek bezpiecznik pod kierownicą tylko u mnie się przepalił ale pamiętam że ktoś w tym wątku napisał że nie ma żadnych bepieczników, a jednak są i nejlepiej jak się nie wie do końca to lepiej nie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem podobny problem ale niedziałały mi kierunki przy zamykaniu,miałem moduł zawilgocony , wysuszylem i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomsil
mialem podobny problem ale niedziałały mi kierunki przy zamykaniu,miałem moduł zawilgocony , wysuszylem i jest ok.

A gdzie znajduje się ten moduł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modu jest po stronie pasażera pod wykładziną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomsil

To żeby się dostać do modułu muszę wyjąć fotel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moduł komfortu znajduje się pod wykładziną po stronie kierowcy ja żeby się do niego dostać wyjmowałem fotel kierowcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności