Skocz do zawartości
slawekFSI

dziwna sprawa - migające światła awaryjne

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj rano zachodzę do garażu a tu moje auto miga sobie wesoło światłami awaryjnymi

 

obszedłem go z każdej strony - nikt go raczej nie potrącił, zadnych zarysować, z auta nic nie zginęło , zresztą wtedy by wył alarm a nie tylko migały swiatła , po za tym parking jest strzeżony więc małe szanse zeby ktos ze złymi zamiarami się tam dostał

 

silnik odpalił od razu i auto pojechało ze mną do pracy - więc w sumie nic wielkiego się nie stało ale dziwne to trochę

 

spotkaliście się z czymś takim kiedyś ? i co to może być ?

 

tutaj jest podobny wątek dla B5 założony 2 lata temu

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=5183

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja radzilabym najpierw podpiac pod kompa a pozniej jak nic nie wyjdzie do elektryka jakiegos dobrego jechac albo .... do kogos kto zakladal alarm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość beny2108

Ja miałem kiedyś dokładnie taką samą historię. Rano wyszedłem na parking (strzeżony) przed hotelem i ... migające światełka awaryjne...:609: Żadnych śladów próby włamu. Wsiadłem, odpaliłem i od tamtej pory hula ponad roczek. :D

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem kiedyś dokładnie taką samą historię. Rano wyszedłem na parking (strzeżony) przed hotelem i ... migające światełka awaryjne...:609: Żadnych śladów próby włamu. Wsiadłem, odpaliłem i od tamtej pory hula ponad roczek. :D

Pozdrawiam

 

 

obserwuję typka - na razie nie miga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syrena od alarmu moze wyc chyba tylko jakis czas zgodne z przepisami, pozniej daje chyba awaryjnymi co jakis czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozliwe ze temperatura daje sie we znaki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszliście co to? bo mamy to samo w golfie plus, może to jakaś pierdoła i nie trzeba jechać do serwisu? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raz sie zdarzylo i potem juz nie

 

na 99% nie dojdę co to było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już odpiąłem aku na chwilę i po podłączeniu wszystko wróciło do normy. Wyglądało to jakby zawiesiła się centralka od zamka (dwa błyski - przerwa - dwa błyski i tak w kółko). Bo żadnym innym sposobem nie dało się ich wyłączyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj miałem podobny problem. Podjechałem sobie pod zakład pracy, zamknałem autko i poszedłem. Za chwię kolega dzwoni, że światła awaryjne mi migają w passku. Poszedłem obadać co i jak i nic nie znalazłem. Otworzyłem auto, zamknąłem i wszystko niby ok. Cuda ....... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mialem problem ze migaly awaryjne i nic nie pomagało, az pojechalem do aso i tam powiedzieli ze...... wlacznik swiatel awaryjnych sie zgrzal i jest do wymiany:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No już odpiąłem aku na chwilę i po podłączeniu wszystko wróciło do normy. Wyglądało to jakby zawiesiła się centralka od zamka (dwa błyski - przerwa - dwa błyski i tak w kółko). Bo żadnym innym sposobem nie dało się ich wyłączyć

 

Odkopie temat, mam podobny problem mianowicie kilka razy zdarzyło mi się jak kolegom powyżej, kiedy rano przyszedłem migały awaryjne,co więcej otwarcie samochodu z pilota nie wyłączyła ich. Dopiero kiedy ręcznie nacisnąłem włącznik awaryjnych, wyłączyły się. Zauważyłem również że kiedy zamknę samochód pilotem i za chwilę nacisnę drugi raz przycisk zamykania to włączają się w taki sam sposób jak opisany powyżej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z passatem b5 fl 1,9 tdi 130km avx smaochód jak stoi otwarty to sam sięzamyka i czasem migają światłą awaryjne, co moze być przyczyną??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ten dział - zapytaj w dziale dot. B5. Być może jakieś zwarcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możne ktoś już doszedł, co może być przyczyną samoistnego migania awaryjnych? U mnie również takie objawy? Gdzie tkwi problem, czy rzeczywiście w wyłączniku św. awaryjnych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności