Skocz do zawartości
Gość marcc

Moduł komfortu [46- Central Comfort] - [Adaptation - 10] error od kanału 04 w górę

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marcc

jak w opisie;

 

jedyne co mogę zmienić to kanał 03 inne pokazują taki błąd jak na zamieszczonym poniżej obrazku;

czy ktoś spotkał się z czymś takim i czy jest rozwiązanie?

 

errormodukomfortot1.jpg

 

my.php?image=errormodukomfortot1.jpg

 

 

VW B5, silniki AFN, 05.1998

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umnie terz tak samo jedyne co moge właczyc to 03 a jak właczyłem to zamki zaczeli mi się zamykać po przekroczeniu 15Km/h aco ty cchesz właczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marcc

też mogłem włączyć 03 i zamki przy 15 km/h zamykają się dodatkowo (przy przekręceniu kluczyka też zamki się zamknęły);

 

a chodzi mi o to żeby włączyć zamykanie drzwi tylko przy 15 km/h lub jeśli tak się nie da to wyłączyć antynapad w ogóle;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcc a powiedz mi jak mam włączyć żeby kierunki mrugały po otworzeniu centralnego zamka i po zamknięciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marcc

wszystko jest opisane w dziale założonym przez kolegę @Marek:

 

Passat forum > Techniczne > Diagnostyka VAG

 

MODUŁ KOMFORTU - Diagnostyka VAG

 

 

dla kierunków to są kanały 08 i 09, wszystko jest opisane w tym dziale, ale u mnie - nie wiem dlaczego - nie działają kanały od 04 w górę, więc nie mogę ci pomóc dopóki nie uporam się z tymi nie działającymi kanałami;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Nie dzialaja bo modul H nie ma wyprowazen na kierunki i na sygnal dzwiekowy.To taka uboga wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marcc

w takim razie nie mogę wyłączyć u siebie antynapadu, tak? taka uboga wersja?

 

czy naprawdę nikt nie potrafi mi pomóc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki sam kłopot z tymi kierunkami i tez wychodzi błąd od kanału 3 w góre ale myśle że to wina kabla bo nie mam profesjonalnego a co do modułu to 3BO 959 796 P i ja nie widze tam żadnego H, i przy zamykaniu-otwieraniu brak kerunków :wsciekly:

Ja w tym module odczytuje tylko pierwszy kanał i nic wiecej:eek:(a wydawało mi sie że 3:559:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozwiązał ktoś może ten problem z errorami ? Mam to samo ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadasz po prostu uboższą wersję komfortu, który nie ma takich bajerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jest error znaczy kanal nie istnieje. nic innego nie zrobicie. wspomniane auta powyzej sa z poczatku produkcji 97-98-99 i dlatego tak jest.

ja mialem 98 i tez byla bieda totalna.

zazwyczaj mozna to wywnioskowac bo biednym wyposazeniu.ja u siebie mialem tylko szyby el z przodu. nie mialem klimy wogole. zazwyczaj biednie wyposazone auta nie maja kluczykow ori z pilotami tylko takie zwykle ze trzeb aotwierac drzwi manualnie.

jedyna opcja to wymiana komfortu ale nie wiem jak z wiazka kabli ....

Edytowane przez chudy_lis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę czasu mineło ale postanowiłem wymienić swój moduł komfortowy na taki z "bajerami".

 

Mój moduł to: 3B0 959 796 K, mam mozliwość dostania "za grosze" modułu o numerach: 1C0 959 799 B.

 

Obecnie mam pilota dwuprzyciskowego 433MHz 1J0959753A. Powiedzcie mi czy mogę ja bezproblemu zamienić ? Jeśli nie to na jaki można ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zależy od tego jakiego masz vag jeden nie widzi kanału 10 inny widzi tylko nie przestawi bo nie jest pełną wersja 311-2n nie widzi 10 a 409 otwiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności