Skocz do zawartości
Gość sseerr

Wkurzajacy szum z kół

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sseerr

Mój problem polega na tym ze, podczas jazdy z predkoscia od 70 w wzwyrz słychac okropny szum od strony pasazera pod nogami, tak jakby od koła z lewej strony jest cichutko, wiem ze auto było uderzone z prawej strony(takie kupiłem) w deszcze jest jeszcze gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli słyszysz to tylko z jednego koła to....

Albo opona wyząbkowana(zbieżność do ustawienia), albo łożysko, albo piasta zatarta.

 

Ale najpierw może sprawdź czy w oponę nie wpił się jakiś kamień, gwóźdź lub inne ustrojstwo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sseerr

opony zmieniałem z letnich na zimowe i przedtem i teraz to samo, a zbierznosc całkiem mozliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sseerr

i to jest troche tak ze ten dzwiek to taki szum, ale bardziej to jest ze jade ;) słychac wode udezajaca o nadkola piasek i wogle ze jade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

sseerr, a masz wygluszenie pod deska rozdzielcza z prawej strony w ogole :?: Bo moze dlatego tak Ci halasuje :niepewny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz zalozone wygluszenie z prawej strony ? bez wygluszenia jest duzo duzo gozej ( wiem sam to testowalem jak pralem wykladzine i wszystko sciagalem ... bylo bardzo glosno, i sprawdz tez schowek, jest tam pokretlo do klimatyzowania go , czasem jak nie jest otwarty lub zamkniety do konca lubi gizdac.

 

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sseerr

1.Gdzie mam szukac tego wygłuszenia :) ?

2.Co do schowka jak otworze to jeszcze gorzej pokretło nie reaguje na zaden obrót.

3. Wieje jeszcze medzy dzwiami a deska i delikatnie pod szyba.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. opona;

2. zbierznosc;

3. lozysko/piasta;

4. wygluszenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności