Skocz do zawartości
neuros

Działanie przycisku REST

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki jest problem aby pompka działała po wciśnięciu REST, bez włączania zapłonu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo w moim aucie nie wyświetla logo stacji radiowych na AID, w tym nowszym już są.

 

 

 

Kurcze, ja mam 2016 i mi się nie wyświetlają loga stacji radiowych na AID. Komuś się wyświetlają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MY2017, wyświetlają się. Bardziej ubolewam nad tym, że info o muzyce z CarPlay się nie wyświetla na AID, w Insigni się wyświetlało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki jest problem aby pompka działała po wciśnięciu REST, bez włączania zapłonu?

 

No dla VW widac jest to probemem przerastajacym ich mozliwosci. U mnie juz 3 razy zglaszane, 2 zimy minely i dalej VW nie potrafi nic z tym zrobic. Ale przez taka niby ******** (nastepna z kolei) nigdy juz nie kupie zadnego auta z grupy VAG. Spychologia, niemoc i niedouczenie serwisow pograzaja w moich oczach ta marke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MY2017, wyświetlają się. Bardziej ubolewam nad tym, że info o muzyce z CarPlay się nie wyświetla na AID, w Insigni się wyświetlało.

 

od kiedy był MY2017?

to auto było już u dealera w lutym 2016

IMG_20170224_132751.jpg

IMG_20170224_132758.jpg

Edytowane przez Akronaut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam wyświetlania stacji...auto odebrane maj 2016

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny rok modelowy wchodzi (odbiory) jakoś od końcówki czerwca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna zima, kolejne MY na rynku, a jak tam działanie naszego ulubionego przycisku? Coś się zmieniło na przestrzeni lat?

Może ktoś ma pod ręką Arteona i zrobi mały test? :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz Arteona ale zeby sie nie zastanawiac nad REST wzialem webasto i jest to super sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam B8 MY2018 i dzisiaj sprawdziłem jak to wygląda czasowo. Otóż po wyłączeniu zapłonu i włączeniu REST ustawiłem temp. na 28 C i wyczuwalne ciepło leciało przez ok. 5-6 minut a później już osłabło i było coraz chłodniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile prądu pobiera funkcja rest czy pracując 30min ile Ah zużyje z aku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności