Skocz do zawartości
Gość Krawcol

Jakie macie opony ZIMOWE w swoich Passatach plus opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Frigo to bieżnik UG 5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zjeździłem kilka kompletów Frigo w różnych autach i nigdy się nie zawiodłem.

 

 

 

Nie tylko można, ale nawet trzeba bo Frigo to nic innego jak GoodYear :)

 

to dlaczego teraz jeździsz na całorocznych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo zrobiłem się leniwy i nie chce mi się dwa razy w roku odwiedzać gumiarzy. Poza tym teraz rzadko zimą wyjeżdżam poza miasto, a w ogóle to na Pomorzu sroga zima zdarza się raz na 10 lat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dębica frigo 2

W B5 nie ogarnia a przynajmniej nie 165 KM / 360Nm ;)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Conti TS850 naprawdę rewelacja i to przy rozmiarze 15". Stabilna na mokrej, na błocie, na wprost i zakrętach (autostradowych przy dużych prędkościach i ostrych przy mniejszych). Jedynie na kopnym śniegu słabsza od nieprodukowanych już Dunlopów Responsów (asymetrycznych) na których ruszałem i jechałem po kopnym śniegu jakbym miał 4x4.

 

I teraz pytanie - co najlepiej się spisze na 17" 235/45 do B7 Variant? Conti, Dunlop, Bridgestone, Nokian, Yokohama, Vredestein.

Przeznaczenie na kopny śnieg (znowu zima zaskoczy drogowców ;)) oraz na błoto pośniegowe/woda - zarówno do miasta i na trasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupilem kilka dni temu vredensteiny czytalem opinie same + i 5l gwarancji. A jaki bedzie efekt koncowy pokaże zycie. Ale wygrywaly testy w auto moto i innych wiec powinienem byc zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zakupilem kilka dni temu vredensteiny czytalem opinie same +

 

Na VREDESTEIN QUATRAC 3 jeżdżę dwa sezony ,są super ,choć na CONTINENTAL WINTERCONTACT też nie narzekałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Vredestein.

 

Ja mam i polecam :) cena 500 za conti dasz kolo 800. Nie ma sensu przepłacać.

 

A skąd bierzecie opony? Oponeo ? czy da rade gdzieś taniej znaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na lato mam Vredestein Sportrac5 a znima Michelin Alpin. Verdestein spisują się wzorowo, wolno się zużywają i pewnie się na nich jeżdzi, miałem wcześniej TOYO CF2 i nie dorastają im do pięt, Michelin w sniegu i na lodzie dają radę ale okropnie głośne, ale pewnie ze względu na właściwości jezdne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie jakie polecacie dobre opony na zimę w normalnych cenach? I gdzie najlepiej jest kupić takie opony, czy warto jechać gdzieś do warsztatu? Czy lepiej na internecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz co to dla ciebie normalna cena. Będzie łatwiej coś dobrac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak 150 za sztukę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiemy tylko że chcesz kupić dobre opony zimowe za 150 zł. za sztukę, tylko jaki to rozmiar ma być, jeżeli 15 195/65 to chyba tylko Dębica i najtaniej będzie przez internet , ja mam zamiar kupić Uniroyale MS PLUS 77 , zobaczymy czy będą tak dobre jak komentarze na ich temat.

Edytowane przez kmdm24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrane zostały 2 opony"

uniroyal ms plus 77

good year ug8

 

które lepsze wg was do kia venga 1,4 benzyna na dojazdy do Warszawy 30 km w jedną stronę , kierowca bardzo spokojny.

samochód nowy więc 10 lat pojeździ w rodzinie opony też zostaną na dłużej ( myślę , ze 5 lat dadzą radę).

Na passacie mam goog year jak dla mnie rewelacja ale ciekaw jestem porównania z uniroyalami.

Proszę o poradę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał uniroyal znaczy sam biore do swojego drugiego auta. Good yeary jakoś dla mnie przereklamowane a też już sporo siedziałem i czytałem opinie.

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
good year ug8

Według mnie to bardzo dobry wybór. Wszystkie Good Year od modelu Ultra Grip 6 począwszy, są naprawdę świetne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To wiemy tylko że chcesz kupić dobre opony zimowe za 150 zł. za sztukę, tylko jaki to rozmiar ma być, jeżeli 15 195/65 to chyba tylko Dębica i najtaniej będzie przez internet , ja mam zamiar kupić Uniroyale MS PLUS 77 , zobaczymy czy będą tak dobre jak komentarze na ich temat.

195/65 15 a jakieś lepsze tak do 200? Po prostu chce dobre opony.

Edytowane przez rychu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 200 złotych to tak jak wspomniałem Uniroyale np. 759 komplet na portalu aukcyjnym, ale to nie wszystko wystarczy wpisać wybrany rozmiar i maksymalną kwotę i się wyświetlą wszystkie nas interesujące opony, sprawdź też Ceneo i poczytaj ten temat, a będziesz wiedział wszystko.

Edytowane przez kmdm24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wypróbuje YOKOHAMA Wdrive V905 195/65R15 . Wyglądają obiecująco jak za niecałe 200 stówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie masz taka cene ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na Goodyear ULTRA GRIP 8 195/65 R15 91T ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności