Skocz do zawartości
DarekDD

pokrywy boczne silnika ? czy macie je ?

Rekomendowane odpowiedzi

dziasiaj na giełdzie zobaczyłem u innego passata oprócz głównej pokrywy przykrywajacej silnik dwie odzielne po bokach . lewa zakrywała filtr i przepływomierz a prawa zaczepiona była o zbiorniczek płynu chłodnicy i przykrywała prawą stronę z wycięciem na korek wspomagania . czy tak jest orginalnie ? u mnie tego brak chociaz są miejsca na wkręty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy tak jest orginalnie ?
tak jest oryginalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fahrerseite-6.jpg

 

ta kosztuje około 160 zł w ASO

NR CZĘŚCI 3B0 119 487 C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie tylko 3b bo nr częsci zaczyna sie od 3b0 ? Ja takowej nie posiadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta jest niby przeznaczona dla pojazdów ze spryskiwaczami reflektorów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tymbardziej powinieniem miec bo xenonki są oryginalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zdaje sie ze to jest passat 3B..a czy istnieje cos takiego do 3BG??

 

 

POzdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widać rózne są osłony prawdopodobnie zależy od rocznika te co widziałem były w3BG z2001 czyli takiego jak mam i były dziurkowane prawdopodobnie komus przdemną się przydały poszukam z używek fajnie wygląda zabudowany odziwo nad EGRem też niemam zaślepki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak ta lewy plastik sie montuje. U mnie sie przykreca na 2 wkrety zamkniete pod kapselkami. A w tej ciekowostce nie widac zadnych otworkow do mocowania.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nad EGR nie macie i ja tez prawdopodobnie dlatego ze do wymiany filtra oleju trzeba zciągnąć obudowę silnika. Myśle ze to oddzielny plastik i ktoś poprostu zapomniał go założyc albo mu sie spdobał i ukradł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Moze i te elementy pasuja do 3BG 1.9 TDI-bo rozumiem, ze o taki dokladnie model chodzi, ale panowie, wprowadzacie kolege DarkaDD w maly blad...

 

Cool Jakub-ta oslona, ktora pokazujesz chyba nie jest oryginalna do 3BG...

Poza tym Ty i The Undertaker pokazujecie fotki komory silnika od 3B, a nie 3BG :wpale:

 

Zuse, lewy plastki z mojej fotki montuje sie na dwa zatrzaski (przod-tyl) ponizej zielonej zakretki-nic tam nie jest przykrecane.

 

 

Oto komora silnika 1.9 TDI model 3BG (fotki zapozyczone z Allegro-ale w moim poprzednim 1.9 TDI AVF byly identyczne pokrywy i jestem pewny, ze to oryginaly):

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta obudowa na spryskiwacz i wspomaganie występuje w modelach 5 cylindrowych

3B -> AGZ

3BG -> AZX.

Do innych też podchodzi tak jak przedstawia zdjęcie powyżej parę postów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
Ta obudowa na spryskiwacz i wspomaganie występuje w modelach 5 cylindrowych

3B -> AGZ

3BG -> AZX.

Do innych też podchodzi tak jak przedstawia zdjęcie powyżej parę postów

 

Zeby nie bylo... Nie mam do Was zadnych pretensji, chcialem tylko naszemu koledze pokazac, jak to wyglada w oryginale :cwaniak:

 

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak to juz Krawcol podal foty to sa oryginalne oslony silnika AVF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie i nie ukrywam że się napaliłem na te osłony i nawet zakupiłem tą nad akumulator ,serwo (cała przegroda) no i ...nie pasuje i oddałem. Sprzedawca poinformował mnie że te osłony występowały owszem ale w B6,3BG .ciekawe jak te pozostałe osłonki ?A może tam trzeba zrobić lekką korektę ? Bardzo bym prosił o podpowiedzi dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
Sprzedawca poinformował mnie że te osłony występowały owszem ale w B6,3BG

 

Sorki, ale jakis dziwny ten sprzedawca... 3BG to jest model B5, a nie B6 :wpale:

Poza tym jesli sie sugerowales fotkami, ktore wrzucilem, to napisalem, ze to do AVF oryginaly byly... A tutaj gosciu mial racje-te plastiki nie wystepowaly w Twoim modelu...

Masz tutaj fotke, jak to powinno byc u Ciebie (znow zapozyczona z allegro-chyba nikt mi za to glowy nie urwie ;) ):

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zerknijcie prosze czy w AZX sa jakies dodatkowe oslony w okolicy zbiorniczka na plyn do spryskiwaczy ??

IMG_3110dok.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zerknijcie prosze czy w AZX sa jakies dodatkowe oslony w okolicy zbiorniczka na plyn do spryskiwaczy ??

nie ma,a co więcej masz chyba 3BG a osłonę podszybia i zbiorniczek jak w 3B,nie mówiąc o tym że w wersji angielskiej z lewej strony,myślałem że różnią się środkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności