Skocz do zawartości
maxblink

Moduł otwierania / zamykania szyb

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, powiedzice co sądzicie o takim module do passka b5. Ma ktoś z Was cos takeigo zamontowanego, jak to sie sprawdza?

 

oto link do aukcji i opisu:

 

http://moto.allegro.pl/domykanie-szyb-vw-passat-b5-tuning-interfejs-film-i1810358197.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego a po co ci do B5 dodatkowy moduł przecież takie rzeczy ustawia się VAGiem w module komfortu w 5min u mnie działa to tak

 

 

i nie mam żadnego dodatkowego modułu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy dobrze wyczytałem jakiś czas temu, ale w starszych modułach, czyli w takich jak ma kolega maxblink nie można za wiele nadziałać vagiem, więc taki myk z allegro jest jakimś rozwiązaniem. podkreślam jednak, że ten temat interesował mnie jakiś czas temu i nie pamiętam za dobrze :dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego a po co ci do B5 dodatkowy moduł przecież takie rzeczy ustawia się VAGiem w module komfortu w 5min u mnie działa to tak

 

 

i nie mam żadnego dodatkowego modułu

 

oho, dzięki za podpowiedz - sprawdze jak to się u mnie będzie miało

 

ps. a moglbys kolego mnie jakos ukierowac, gdzie tego szukac, co przestawiac?

Edytowane przez maxblink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bolec___

Witam mam pytanie posiadam paska z 2005 roku b5fl domykanie szyb mam z kluczyka czy idzie pogrzebac w module komfortu zeby domykanie szyb było z pilota?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bolec___przeczytaj uważnie posta numer 2 w tym temacie bo tam masz odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie posiadam paska z 2005 roku b5fl domykanie szyb mam z kluczyka czy idzie pogrzebac w module komfortu zeby domykanie szyb było z pilota?
u ciebie przez USB pójdzie.
oho, dzięki za podpowiedz - sprawdze jak to się u mnie będzie miało

 

ps. a moglbys kolego mnie jakos ukierowac, gdzie tego szukac, co przestawiac?

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?1130-MODU%A3-KOMFORTU-Diagnostyka-VAG&p=54921&viewfull=1#post54921

 

jeszcze więcej macie tutaj:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?1128-Domykanie-szyb-z-pilota-%28Modu%B3-Komfortu%29

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komforty w Passacie kończące się inaczej niż 799 (na przykład 796) nie mają opcji wysterowania szyb z pilota - trzeba dodatkowy moduł im dać. Tylko i wyłącznie auta z modułem 799 i oryginalnym otwieraniem auta za pomocą fal radiowych z oryginalnego kluczyka da się przeprogramować. Z tym, że w B5 przed fl do 2000 roku jest to kłopotliwsze, a w FL po 2000 do 2005 to rzecz banalna. Dlaczego? Bo FL miały znormalizowany komfort. A B i C. Wszystko. A przed 2000 komfort 799 AH programowalny mógł być firmowo na kilka różnych sposobów. Do tego dochodziły moduły J, S, P i ogrom innych więc trzeba się troszkę potrudzić, ale da to radę zrobić. Jak jesteście z okolic Radomia i macie przedliftowe moduły 799 - zapraszam na taki bajer. W zamian chcę zapiekankę :D. Poliftowe też załatwię bez bólu od ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poliftowe też załatwię bez bólu od ręki.

 

dobrze gada to jego dzieło:D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poliftowe to pestka:http://www.motordiag.cz/mkm/index.php

A ja mam przed liftem i tym programem nie poszło. Tak, że jak kolega z Radomia podpowie jak zakodować moduł to na zapiekanke mu dam:mlask

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Ja mam rocznik 2002 po lifcie i nie mogę otwierać szyb ani z kluczyka ani z pilota ??nie pomógł również czeski program więc lipa:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze nie masz modulu comfortu ;) (bo chyba nie kazdy pasek ma)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze nie masz modulu comfortu (bo chyba nie kazdy pasek ma)
Jak to ?...A co odpowiada za komunikację pilot-centralny,steruje nim,szybami,oświetleniem,a alarm?-Moduł komfortu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze nie masz modulu comfortu ;) (bo chyba nie kazdy pasek ma)

 

każdy passat ma moduł komfortu, a już napewno po lifcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vag com wykrywa moduł.Auto otwieram pilotem z kluczykiem oryginalnym(scyzoryk).??Ma ktoś pomysły co zdziałać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Vag com wykrywa moduł.Auto otwieram pilotem z kluczykiem oryginalnym(scyzoryk).??Ma ktoś pomysły co zdziałać?

 

Ma :)

 

Przytrzymaj przycisk otwierania na kluczyku. Bo tak to działa - trzeba przycisk przytrzymać. Dopóki trzymasz się otwierają. Analogicznie przycisk zamykania. Jeśli to nie działa, to znaczy , że nie masz kodowania 74/75, tylko 202/203 a z nim sobie program nie radzi. Za głupi na to jest :) Trza na piechotę.

 

Poliftowe to pestka:http://www.motordiag.cz/mkm/index.php

A ja mam przed liftem i tym programem nie poszło. Tak, że jak kolega z Radomia podpowie jak zakodować moduł to na zapiekanke mu dammlask.gif

 

Jaki moduł masz? Numer jego? Generalnie niezbędny jest sprzęt z wyjściem RS 232, kabelek RS 232 KKL oraz sprzęt musi mieć opcję bootowania z cd.

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?1130-MODU%A3-KOMFORTU-Diagnostyka-VAG&p=54921&viewfull=1#post54921 i tu Marek wszystko pięknie opisał.

Edytowane przez Charakterek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego CHARAKTEREK co znaczy na piechotę, mam coś zmienić w kanale 46 w VAg-u zmienić parametry??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności