Skocz do zawartości
b0ss

szyberdach do B3 od czego dopasować ???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Problem tak jak w temacie. Padł mi szyberek w pasku i od jakiego samochodu mozna podpasować (oczywiście elektryczny) ?? Wyczytałem na allegro ze pasuje od golfa III. A od passata B4 lub b5 dało by sie wstawić?? Bo w sumie z wyladu to one sa identyczne co najwyzej tylko silniczek bym swój wstawił zeby sterowanie pasowało...

np: TO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szyber B3 mozna zamiennie stosowac z Golfem 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luqaswagen, ale jesteś na 100% pewien, że pasuje od audi 80 b4 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość boostertd

mi sie wydaje ze od b4 tez powinien pasowac przeciez to to samo auto tylko troche zmienione stylistycznie, wiem tylko ze np u mnie sa 3 przyciski do sterowania a w b3 sa 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
luqaswagen, ale jesteś na 100% pewien, że pasuje od audi 80 b4 ??

 

Nooo i corrado i passat b4 też ma to samo. Także który nie kupisz to będzie pasował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a od b5 tez czy już niepodejdzie ?? bo z wyglądu to są takie same tylko sterowanie jest inne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ten bedzie pasował ?? TUTAJ chcem sie upewnić na 100% bo jednak to nie mały wydatek a nie chcem też kasy w błoto wywalić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg ETKA-i szyber do Passata b3 i b4 oraz do Audi 80 b4 mają te same numery.

Natomiast do Golfa i Corrado mają już inne numery, ale jak to jest z dopasowaniem w praktyce to nie dam sobie nic uciąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość koko

tez mam padniety szyber i swego czasu troche o tym czytalem. z tego co pamietam wlasnie niekoniecznie bedzie pasowac z passata b4, golfa 3 czy audi b4. pasuje z corrado i transportera t4. pamietam tez ze pisali ze konstrukcja szybra jest zla i dlatego tak sie psuja (zauwaz ze zawsze pada od strony kierowcy, chociaz po obu stronach auta jest dokladnie taki sam uklad). oczywiscie mowimy o prowadnicach, silniki napedu szybra moga byc takie same w innych VW.

nie jestem w 100% pewien czy mam racje, ale cos takiego zapamietalem. poszukaj na forum bo duzo o tym bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość koko

dzis sprawdzilem i napewno nie pasuje od audi b3... a b4 to przeciez to samo. szybry w audi i passacie sa zupelnie inne, inne wymiary, budowa a nawet sposob wyjecia z auta (w audi wyciaga sie go przez dach na zewnatrz, a w passacie trzeba sciagac podsufitke)

ponoc golf III ma taki sam. chetnie to sprawdze bo fajny szklany dach... a u mnie padl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odświeże troche temat!!

Właśnie mi padł szyber i otwiera sie tylko do góry i zamyka, a o otwarciu go całego nie ma co mówic. Znalazłem na allegro za 350zł cały szyberdach szklany z B4. I sie zastanawiam czy bedzie wszystko O.K?? Ze nie bedzie przeciekał?? Bo to najważniejsze!! A szklany niezle wyglada!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do b3 pasuje od b3/4, corrado, golf3, transporter t4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za duzo sie przejmujecie ta prowadnica. naprawialne w domowym zaciszu, po poswieceniu jednego dnia pracy. bez zadnych kosztow. moj dziala juz normalnie ;)

 

jesli chodzi o przecieki - nie ma prawa czy to tafla metalowa czy szklana, a jesli cieknie to zawalone sa rynienki lub odplywy. amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli cieknie to zawalone sa rynienki lub odplywy. amen

potwierdzam w calej rozciaglosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności