Skocz do zawartości
adams

Da się wpisać długość i szerokość geograficzną celu w MFD ??

Rekomendowane odpowiedzi

mam takie pytanko, bo czasami się przydaje ta opcja, a nie wiem czy MFD jest w nią wyposażone. A mianowicie, czy do MFD da się wpisać konkretną długość i szerokość geograficzną celu do jakiego chcemy dojechać? bo nie znalazłem tego w navi, a nie wiem czy czasem nie przeoczyłem....

 

dz za odpowiedź i pozdro passatowcy :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dz za odpowiedź i pozdro passatowcy

 

A nie ma tego w instrukcji która sprzedałeś? :D:hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kpij sobie :Pdobrą masz pamięć

 

pozostała mi instrukcja elektoniczna :P

 

nie widzę tej opcji... ale chcę się upewnić

 

pozdro :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie kpij sobie dobrą masz pamięć

 

Nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie, poczekajmy na speców od MFD. Jak Cie interesuje to mogę Ci podać jak to się robi w AM :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w MFD2 bylo na 100% bo testowałem, wiec i musi byc w MFD. tak samo jak dowolne miejsce na mapie, tak samo i pozycja geograficzna. Tylko powiem ci ze jak wracałem do PL kiedys - sprawdziłem na Google Earth pozycje geograficzna punktu gdzie jest odprawa celna na Eurotunel - i navi mi pokazało ze bede obok tego. wiec musiałem wybrac punkt na mapie tak czy siak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

MFD na bank moze pokazac pozycje geograficzna, gdzie jestesmy... Tylko nie pamietam, jak to wlaczyc-ponaciskalem wtedy wszytko jak leci i pokazalo mi, ale drugi raz nie jestem tego w stanie zrobic. To zapytam przy okazji-jak dojsc do polozenia geograficznego w MFD (w instrukcji jesczze tego nie namierzylem) :?:

Nie wiem, czy cel mozna wpisac po szerokosci i dlugosci geograficznej :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MFD na bank moze pokazac pozycje geograficzna, gdzie jestesmy...

 

To że MFD pokazuje pozycję geograficzną to ja wiem, ale jak ją wprowadzić jeśli np ktoś jest na miejscu i sczyta pozycję ze swojej MFD i nam poda??

 

Tylko nie pamietam, jak to wlaczyc-ponaciskalem wtedy wszytko jak leci i pokazalo mi, ale drugi raz nie jestem tego w stanie zrobic.

 

Nastawy -> GPS widok (mam polskie menu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności