Skocz do zawartości
Gość r.netis

Przecieki w aucie

Rekomendowane odpowiedzi

Może już jest jakaś wyrobiona czy co? Mam podobnie z tylnymi prawymi drzwiami, jak dłużej popada to mi kapie na siedzenie. No ale mój ma już swoje lata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, że uszczelka sztywno siedzi. Jak ją ściągałem to jeszcze był pod nią specjalny klej.

Woda zatrzymuje się między uszczelką a plastikowym progiem jeśli się ją lekko odchyli to widać, że jest tam mokro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woda nie leci przez uszczelkę, tylko od środka drzwi i wlatuje na próg, na 100% ;) jeśli chodzi o B3/B4 to podarta folia w drzwiach (pod tapicerką).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja chyba będę musiał wyjmować dywanik bo jest hardcore... cały czas wilgotno , a juz chyba 10 raz zmieniam gazety i szmaty bo całe mokre... nie wiem co jest pod tym dywniakiem czy tam jest blacha równa czy jakies dołki są i tam woda powchodziła... najgorsze to , że nie mam gdzie zabardzo to zrobić... tymbardziej , że cały czas pada deszcz więc pod blokiem odpada... muszę coś pod zadaszeniem sokołować i wysuszyć go... bo będzie GRZYB :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i lipa znowu mi zalało samochód :o już sam nie wiem skąd ta woda się bierze.... tym razem zalany sam tył po stronie kierowcy ( pod nogami i fotelem...) musiałem jechać do babki 30 km żeby zostawic samochód pod zadaszeniem , bo nie posiadam garażu... poprostu masakra;/ jutro muszę wyjać siedzenia wykładzine cała to wysuszyć ... i jutro też ma padać więc wystawie auto na deszcz i bede siedział i sie patrzył skąd się leje ... bo już nie mam pomysłu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności