Skocz do zawartości
pobs

Spotkania forumowiczów GRUPY UK

Rekomendowane odpowiedzi

nie są potrzebne tutaj niepotrzebne posty!!!!!!!! i wyzywanie sie. Stop ze spamem :cisza:

Do tej pory było zawsze oki, a tu nagle nowe osoby i odrazu jakieś wulgaryzmy i obraza starych forumowiczów. Komuś się nie podoba to wypad z forum, tutaj tolerować tego nie będziemy!!! Spamować możecie gdzie indziej.

Jeśli ktoś ma coś do kogoś to proszę na PW i nie wciągać kolejnych osób, bo polecą bany - a ja dopilnuję tego osobiście.

Tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bedigl

Hehe niezłe. A już myślałem że sobie odpuściliście dogryzanie. Tak wogóle to fajnie było pod ACE jak mi się uda to może zjawie się za miesiąc;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.niedlugo audimeets w warwickshire!!!a my kiedy spota robimy?????ja jade na audimeets.jest ktos chetny???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kiedy jest to audimeets, to moze tez bym sie wybral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.audimeets.co.uk/index.htm wszystko tutaj jest czyli 13 lipca (niedziela)co i jak dokladnie dogadam z grupa AKP.Ja jada moim 2 autem czyli Audi 80,hehehpzdrTo jest na parkingu duzym obok muzeum samochodowe.pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to dupa, wlasnie ten weekend mam zmiane i bede musial byc w pracy , i znowu sie zesralo. ale dzieki za info i do zobaczenia na nastepnym spocie.

Moze tam pobs by cos zorganizowal ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bialek kolego w koncu sie odezwales :) mam prosbe cos tam mowiles ze masz kompa z VAGiem oczywiscie za odplata moze bysmy sie dogadali zeby mojego passia podlaczyc przy okazji moze jakis grill, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mazna do was jakos zawitac...pierwszy raz....dajcie jakies namiary jazeli nie macie nic przeciwko...

pozdrowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HARWICH123

czy ktos ma namiary najakis solidny serwis vw,audi w okolicach colchester?

Dzieki za info?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no siemanko plastikbiker posiadam kabelek i VAG-a wiec nie ma probleu, wrzuce ci numer na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość karol londyn

Witam . Jade w sobote do Polski i mam zamiar zmowic kilka wlep na tyl od forumowicza pablo2004. Jezeli ktos nie ma ,a chcialby nabyc to prosze pisac na PW. Wracam za rowny miesiac.......Koszt wlepy z logo 13 pln/szt. ( 12cm x 13cm) ( zewnętrzna ),(w tym 3zł na koszt rozwoju forum)Koszt przesyłki 5 pln.Wlepy wykonane są z folii odblaskowej

 

Co do przesylki to bede zamawial okolo 6 takze powinno wyjsc taniej. Pozdrawiam.:)attachment.php?attachmentid=3445&stc=1&d=1215457462 Cos nie widac tej wlepy, ale wszyscy wiedza o co chodzi.:651:

0241375423.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wybiera się do polski????? (do końca miesiąca) potrzebuje odesłać braciaka z wakacji - pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie miejsce docelowe???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- byle do polski, da sobie rade. Docelowo Łódź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a duży jest :wstyd: ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a duży jest ???

__________________

- może go pamiętasz , tylko on pływał na ostatnim spocie:552:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytałem, bo myślałem że ma parę latek :D ja jadę już w piątek i mam 4 osoby na pokładzie (siostrę, żonę i jej brata), ale znajomy jedzie z żoną 9 września do kielc, więc może.... :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie kogoś znalazłem na środe - dzięki;) szerokiej drogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności