Skocz do zawartości
czasi

Spot w Skarżysku 19.08.2007

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem, ale bardzo słaby chyba pojade na glukoze, jutro coś napisze i wrzuce fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że zorganizujecie jakiś spocik w lipcu w okolicach Stalowej Woli/Sandomierza/Tarnobrzega. :D Jeśli tak, to z chęcią wpadnę. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość franz.f

Witam wszystkich. My również w domku cało i w komplecie. :) Spocik super. Jeszcze lepsza Cytrynówka :))

 

Preziu jak obiecałem to się zapisze tylko jeszcze Dklepe wciągne.

 

może byśmy się napili ... :))

 

 

pozzzzdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

franz.f - dklepa już zapisany!! Sam się nie ociągaj i się wciągaj:):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

melduję że i ja jestem już w domku

 

imprezka fajowa tak jak Prezio pisał szaszłyki mniam mniam :)

 

Dzięki wszystkim za przybycie i imprezkę do następnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Madziu dzieki za wspolna jazde z Krakowa - ciesze sie ze przelamalas niechec do podwojnej ciaglej :P

 

 

nie nie to ja tobie dziekuje za jazde :D oraz za to ze poczekales i w krakowie i na trasie bo moje a3 zwalniało tempo jazdy twojego vr'ka ;) także co jak co ale dziekuje za jazde rozmowe i cala reszte :D

 

a cop do lini to byl naprawde przypadek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to adams tez się melduję... 810km żem pyknął ;) bez incydentów się nie obyło, jozko ma o jedną drogę więcej w mieście :): może by nazwał to feralne rondo moim forumowym nickiem :D ?

 

chciał bym podziękować serdecznie wszystkim tym którzy byli!!! Podziękowania dla Paja za nadzór nad imprezą!!! Szkoda że tak późno dotarłem na spot, i minąłem się z niektórymi "w drzwiach" :/

 

serdeczne podziękowania dla jozka - dzięki tobie chłopie dojechałem do domu ;)

 

 

składam pasia do kupy i szykuje się już na ogólnopolski ;)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
minąłem się z niektórymi "w drzwiach"

no troche pech, bo zgadywalismy sie przez tel zeby sie zatrzymac i chociaz przywitac, ale minelismy sie na wiadukcie :( Adams smigal z "siodemki" a my wlasniea na nia wjezdzalismy :(

Szkoda :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość franz.f

Czasiemuzaszkodził chyba ten dym z ogniska :-DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to adams tez się melduję... 810km żem pyknął ;) bez incydentów się nie obyło, jozko ma o jedną drogę więcej w mieście :): może by nazwał to feralne rondo moim forumowym nickiem :D ?

 

chciał bym podziękować serdecznie wszystkim tym którzy byli!!! Podziękowania dla Paja za nadzór nad imprezą!!! Szkoda że tak późno dotarłem na spot, i minąłem się z niektórymi "w drzwiach" :/

 

serdeczne podziękowania dla jozka - dzięki tobie chłopie dojechałem do domu ;)

 

 

składam pasia do kupy i szykuje się już na ogólnopolski ;)

 

pozdrawiam

 

Arku nie ma o czym gadac :) Odezwe sie na gg jak bede to pogadamy. Arku to co pokazac co wymodziles ? :P

 

Pozdrow siostre :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Arku to co pokazac co wymodziles ? :P
no dawac fotki przed naprawa i po :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja też przyłączam się do podziękowań za organizacje i przesyt w jedząnku dla kolegi Paja, dla miłych Pań w ośrodku, dla koleżanek i kolegów z forum a szczególne podziękowania dla Prezia za cytrynówkę i Majcinowi za polewanie gigantycznych miarek, dziękuję również Panu który mocował kibelek w ośrodku za to że nie odpierdzielił fuszerki i nie udało mi się go wyrwac przy moich zaręczynach z nim. A jeszcze jedno następnym przypomnijcie mi że nie pale bo może to się jeszcze gorzej skończyc. Jak znajdę kabelek to wrzuce pare fotek.Pozdrawiam wszystkich, a adams, zarąbisty masz face lifting w swoim Vrce, ale przed spotkaniem z jozko, lepiej wyglądał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde a ja sie zastanawialem kto do mnie dzwoinil i kazal kupic marlboro lighty :) Czarku papierosy sa u mnie w aucie - jak wydobrzejesz to podjedz do mnie :) a tak zapytam dostales wciry od Sylwi? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna zabawa była... ;)

Tylko szkoda, a może i dobrze, że nie wiedziałem wcześniej o tym, że Prezio i Czasi wolą bardziej cytrynówkę za przyjaciela :DD niż...

Dziękuję za towarzystwo i organizację, Wy już wiecie komu. Nie będę wszystkich wymieniał.

Q... nie cierpie jeździć we mgle i mżawce nocą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a o oto nowa droga u mnie w miescie :)

 

910aa0f76ed909f6m.jpeg

 

f24fbbd1bf474b8cm.jpeg

 

f82d74a24b0d4fd7m.jpeg

 

b30d49c7f305f93dm.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze na slady, to jak Adams byl juz na gorze, to mogl odpuscic hamulec i pojechac dalej :rotfl:

a powaznie to dobrze ze nikomu nic sie nie stalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no po małym postoju pojechałem dalej (do tyłu nie chciał bo znak blokował) :D czyli przeryłem całe rondo ;) teraz powiedzenie "prosto przez rondo" ma swoje odzwierciedlenie w życiu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem postaram sie umiescic zdjecia przed i po naprawie bo aparat zostawilem w warszawie wczoraj ;/

 

Arku byles gdzies juz z autkiem? Trawers przesuniety?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nic jeszcze nie robiłem w tym temacie, zaraz jadę koła zmienię i jutro będę jeździł po warsztatach w zamościu, bo tu u mnie to trudno o dobrego mechanika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak rodzice uwierzyli w kota na pasach? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności