Skocz do zawartości
czasi

Spot w Skarżysku 19.08.2007

Rekomendowane odpowiedzi

Gość franz.f
franz.f, zobaczyłem Twój nick i myślałem, że chcesz coś nam obwieścić. Pozdrawienia zwłaszcza dla Twojej piękniejszej połówki.
Dziekujemy za pozdrowienia :padam: Z pbwieszczeniem jeszcze poczekam 13 dni :rotfl::rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

franz.f, zaczekamy, zobaczymy, pogratulujemy, wypijemy.

 

marena, filmik ok , wrzuć jeszcze foty.

 

dklepa, czyli Dariusz, nie bawem wrzuci filmik ze spotu.

 

I co się dzieje z chłopakami z Ostrowca Domin, Kryza, wogóle nie dali o sobie znać po spocie,.

jozko od razu po spocie wyjechał na urlop i myśle że się odedzwie jak wróci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość greeg

Cześć wszyskim

Bardzo żałuję że nie mogłem być a z tego co oglądam to było super. Czasi - organizacja perfekcyjna, forumowicze dopisali więc musiało być OK. Fakt spocik to był raczej ogólnopolski :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość franz.f
zaczekamy, zobaczymy, pogratulujemy, wypijemy.

oj, masz to jak w banku :zdrowko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarku a wiec odzywam sie :) Spocik jak najbardziej udany - frekwencja mnie zaskoczyla szczeze mowiac - teraz nie pozostaje nam nic innego jak zawitac na sasiednie spoty.

 

Czarku uscisne Ci reke raz jeszcze za ta impreze - jeden czlowiek a potrafi tak wiele :) Moze w nagrode umyje Ci samochod :P

 

Tak na marginesie przez cala droge do Uniescia i z powrotem - oraz podczas kilku wycieczek po pomorzu w sumie ok 2000km nie spotkalem forumowicza :cisza: wczoraj bylem w wawie - migal mi z tylu jakims audi a6 ale to chyba nie od nas :) tzn migali mi prawie wszyscy bo ksenon nieustawiony robi swoje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to teraz poprzeczka jest bardzo wysoko ustawiona.

 

Jeśli byłby organizowany konkurs na Spoty regionalne to ten w Skarżysku deklasuje konkurencje.

 

a ja wam powiem tak .... ze spoty Malopolski i Śląska i tak ustanowily poprzeczke duzo duzo wyżej bo na wysokości 1895 m n.p.m. i co wy na to :P

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to teraz poprzeczka jest bardzo wysoko ustawiona.

 

Jeśli byłby organizowany konkurs na Spoty regionalne to ten w Skarżysku deklasuje konkurencje.

 

a ja wam powiem tak .... ze spoty Malopolski i Śląska i tak ustanowily poprzeczke duzo duzo wyżej bo na wysokości 1895 m n.p.m. i co wy na to :P

 

Pozdrawiam

 

Magda, następny spot będzie pod ziemią, być może jaskinia Raj, a zresztą my nie mierzymy poprzeczki wysokością w metrach tylko ilością ludzi zadowolonych i dobrze się bawiących na takich spotkaniach, a pozatym z takiej wysokości jak piszesz łatwo spaść i to na sam dół...

Pozdrawiam.

 

A jeszcze jedno. To wy się już nie spotykacie na parkingach w centrach handlowych. Czy Wam taki wysoki parking przy hipermarkecie postawili-no to tylko pozazdrościć, tylko żeby Kopca Kościuszki nie przysłonił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość franz.f

czasi, nie bądź taki ostry dla koleżanki :]Magda po prostu nie była na ostatnim spocie, a w pamięci pewnie ma ten z Łańcuta :wstyd:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czasi, nie bądź taki ostry dla koleżanki :]Magda po prostu nie była na ostatnim spocie, a w pamięci pewnie ma ten z Łańcuta :wstyd:

 

W żadnym wypadku nie chciałbym aby Magda, tak to odebrała.

Zresztą sam mam ochote wpaść do nich na spota, tylko ten wjazd i ta ulica Trzech Wieszczy, z resztą cała stolica Kraka jest w przebudowie, ale być może...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasi, ;)

 

spotykamy sie w roznych miejscach np.: nad jeziorem, na parkingach przy hipermarketach , na dzialkach, w osrodkach sportu i rekreacji, w gorach ;) wszystkie mozliwe miejsca sa brane pod uwage ;) wiec nie martw sie o Kopiec Kosciuszki nie zasloni go nic, przynajmniej przez najblizsze 10 lat :)

 

 

a co do ilosci osob na spotach to my spotykamy sie w typowo regionalnym gronie i zazwyczaj nie ma u nas na spotach ludzi z innych regionów ( aczkolwiek byli by bardzo mile widziani), wiec liczba osob jest mniejsza , ale nie znaczy to ze ludzie u nas gorzej sie bawią lub sa mniej zadowoleni - ilosc nie robi jakosci !!

 

i zeby teraz nie bylo ze krytykuje coś, wywyzszam swoją grupe itp itd ect... ja tylko chcialam powiedziec ze nie tylko wy macie fajne spoty i pomysly na spoty.Może i wkradlo sie w poprzednia moja wypowiedz odrobine ironi jednakze nie byla ona umyslna.

 

i bez fochów mi tu ... ;)

 

pozdrawiam :vw: rzadzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bylem w wawie - migal mi z tylu jakims audi a6 ale to chyba nie od nas :) tzn migali mi prawie wszyscy bo ksenon nieustawiony robi swoje :D

Btw: sam mam z tym problem(ja ustawiłem sobie akurat, ale jak ostatnio jeździłem po drogach idących z górki i pod, to jadący z naprzeciwka mrugali mi...wiadomo :P)

 

Pozdro :)

 

P.S.

Trzeba się kiedyś do Was przejechać-podobnie dużo ludzi na spotach jak w ekipie łódzkiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magda, wrzuć na luz, jest chyba ok. Pozdrawiam.

 

boommax, jak jozko jedzie przez ulice to ludzie gaszą w domach światła bo tak jest widno, a kierowcy zwłaszcza tirów zapalają wszystkie żródła światła włącznie z oświetleniem kabiny. ;)

 

// :D - boommax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
następny spot będzie pod ziemią, być może jaskinia Raj

 

jaskinia Raj fajna sprawa jest jedno ale...

 

zeby wejsc grupa trzeba rezerwowac bilety min miesiac wczesniaj :znudzony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spox,

 

Sie da zrobić,wjedziemy ekipo na Raj to sie od razu bilety znajdą.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Magda, wrzuć na luz, jest chyba ok. Pozdrawiam.

 

boommax, jak jozko jedzie przez ulice to ludzie gaszą w domach światła bo tak jest widno, a kierowcy zwłaszcza tirów zapalają wszystkie żródła światła włącznie z oświetleniem kabiny. ;)

 

// :D - boommax

 

czarli to juz wiem czemu zawsze jak kolo Ciebie przejezdzam to gasnie Ci swiatlo w kuchni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darku, na jakim etapie jest filmik ze spotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecuję go w tym tygodniu wrzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto link do filmów ze spota w Skarżysku - musiałem zamieścić w 4 częściach ze względu na rozmiar. Przepraszam że to tak długo trwało - ale jak zwykle mało czasu na wszystko....

 

http://picasaweb.google.pl/dklepa/SpotSkarYskoKamiennaFilmy

 

Pozdrawiam

dklepa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z grupy podkarpacko-świętokrzyskiej dajcie znać jak jeszcze żyjecie, może coś skręcimy przed śniegami, póki jest jescze łaskawa pogoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo co niektorzy chca sie pochwalic nowa zabawka :D czarku jestem za moze by tak zorganizowac pozegananie latana rejowie? takie mini ogolnopolskie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności