Skocz do zawartości
czasi

Spot w Skarżysku 19.08.2007

Rekomendowane odpowiedzi

jak mnie poniesie to i więcej
:D gadasz jak ogier z Janowa :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gadasz jak ogier z Janowa

:zawstydzony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Magda cienias?! Magda cienias?! Magda cienias?! Magda cienias?! Magda cienias?!
oj juz nie przesadzaj z mila checia bym przyjechala ale niestety nie moge

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makaj, dobrze mówisz jesteśmy po środku między Warszawą a Krakowem, czyli do obu miast mamy po około 150 km. Ty do Grójca masz dwupasmówke, ale za Białobrzegami dopiero ją wylewają, więc będziesz miał zwężkę, ale w niedziele nie ma pomarańczowych więc jazda pójdzie sprawnie, przed Radomiem znowu dwupasmówka a wpołowie jej fotoradar. Z Radomia kierunek na Kraków i po 35km masz cel osiągnięty. Koło Skarżyska na cb zapytasz to Cię pokieruje na Rejów albo w Skarżysku przy samej E7 masz BP, STATOIL, ORLENA na pewno Cię pokierują.

Ale krótko, najlepiej mijasz Skarżysko lecąc cały czas E7 na Kraków mijasz te 3 stacje paliw, wieżdzasz na krótką dwupasmówke i po jej zakończeniu za około 300m skręcasz w lewo i udajesz się uliczką tą bardziej po prawej i jedziesz do końca aż zobaczysz zalew i ośrodek (przed samym osrodkiem po prawej ręce masz muzeum z czołgami i samolotami)-tzn że jesteś na miejscu. Jak będziesz wchodził po schodach do ośrodka to zobaczysz po prawej ręce miejsce ogniskowe i zadaszone ławki, to nasze miejsce. Pokaż się to poprowadzimy Cię jak wjechać do środka. Pozdrawiam i liczę że się zobaczymy. Sam przejazd z W-wy zajmie Ci mniej czasu niż przejazd przez Warszawę.Powodzenia

 

Ze względu na zawód muzeum powinno być nielada gratką dla kuczlaw - jest pare starych wojskowych samolotów. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość franz.f
Czasi :) ile kilometrów jest tam do tego spotu co organizujesz z rzeszowa i ile Ci zeszło jechać do rzeszeowa (czasu)???????
nie czas na zadawanie takich pytań. Mów o której w niedzielę bedziesz w Rz i jedziemy razem, jak siejeszcze uda to wpadniemy do Stalowej Woli po jeszcze jednego passia i po Darka do sandomierza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczka na 75% zawitam razem z jumbolową.

 

pozdrowionka !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jumbol69, dasz rade, jakby coś dzwoń 601 05-87-83. Przyjedź też z dziećmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebiesky

Witajcie ;)

W miare mozliwosci postaram sie przyjechac na to spotkanie, co prawda jestem tu nowy, ale mysle, ze szybko sie zaaklimatyzuje ;)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebiesky, podobno franz.f, będzie jechał z Rzeszowa przez Stalową to się umów i przyłącz do niego i nie marudź, każdy był kiedyś nowy. Tylko bierz swoje autko dziewczyne lub nie i śmigaj do nas.

 

A wczoraj rozmawiałem z Pawłem-jozko i też będzie - opóźnił wyjazd nad morze.

Pisze za niego bo widać, chłopak nie ma czasu tego sam zrobić, no cóż ta pogoda i dziewczyny. Pozdrawiam Pawła i wszystkie jego mandaryny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo bym chciał pojechać ale niewyrobie z czasem o 20stej juz musze być na miejscu w domu (cholera :kwasny: ) żeby doba była 2 razy tyle to bym sie niezastanawiał

 

pozdro dla spociaży :) iżycze udanej imprezy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość franz.f

Niebiesky, ja poważnie mówiłem, że przyjadę po ciebie do Stalowej :cwaniak:

:rotfl::rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

ja może też przyjadę na 70% (2 + 2 dzieci), jestem ze śląska okolice Cieszyna czy ktoś jedzie z moich stron, 2 samochody to już lepiej niż pustelnik pomykający po drogach lokalnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rafik78

koledzy z milą chęcią bym do was podjechał zwłaszcza że mam rodzinke koło stąporkowa , no ale niestety pojazdy 16 letnie lubią się psuć a te bardziej "niestandartowe" sa trudniejsze i droższe do naprawienia , niestety fura stoi u mechesa i sie nie pojawie , ale będe duchem z wami , za to meches powinien się wyrobic do 25.08 a wtedy jest u nas w kraku tez zapraszam . Miłaego spotkania .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co prawda jestem tu nowy

stawiasz tyle flaszek ile będzie na spocie passatów wtedy już na pewno

szybko sie zaaklimatyzuje ;)

 

:evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sojkis, dawaj, dawaj. Dzieci na ośrodku będą miały co robić, przytym żony się popalają na ławce przy wodzie, a my w bajere.

 

Pogoda nas dzisiaj i jutro postraszy ale w niedziele ma być ładnie. Poztym mamy dach nad głową i to przy wodzie, co ważne na powietrzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość franz.f

grupa "rzeszowska" jest umówiona w Ostrowcu Św. o 13,30 zapraszamy kogoś z okolic, szukamy pilota ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

franz.f, z tego co się orientuje to Domin, będzie z Ostrowca, to musicie się styknąć to Was popilotuje.

 

Organizacyjnie wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

Teraz czy impreza będzie zajebista czy bardzo zajebista zależy od waszej obecności.

Czym nas więcej tym lepiej.

 

Zgłaszajcie swoje uczestnictwo, co prawda jak ktoś nie zgłosi a przyjedzie to będzie fajnie, ale jak będe wiedział wcześniej ile porcji kiełbasy, kaszanki i piwa zaznaczam bezalkoholowego (oczywiście dla Passatowców i ich towarzyszy za free). Wiedza ta ułatwi mi życie.

Powtarzam, nie jesteśmy bezpośrednio uzależnienii od warunków pogodowych.

Wszyscy jesteśmy pod jednym wielkim drewnianym dachem w bezpośrednim sąsiedztwie wody i miejsca ogniskowego, grill znajduje się pod zadaszeniem.

 

Więc przepalać maszyny i dawać na spota.

 

Ci co pisali na PW że z deklaracjami czekają do końca, chyba już czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już z franz.f jestem umówiony w Ostrowcu Św. - będę z moimi chłopakami (sztuk 2) - nad żoną jeszcze "pracuję". Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z tego co słyszałem w niedziele ma być ładna pogoda, więc zabrać ze sobą kąpielówki i ręczniki.

 

A jest jedna zmiana za to bardzo istotna. Przy obsłudze grilla nie będzie Pani tylko Pan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim udanego i niezapomnianego spota ja spędze sobote w garazy na wymianie wydechy który dziś wylądował w bagażniku. Pozaty na spota wybior sie jak pomaluje autko bo taka strychninązardzewiała i pierdzącą narazie wstyd sie pokazywać. Jedyne co mnie cieszy to ze nowy silniczek piszczy kołami na 2 :evil: .

 

tak wygladają silniczki stary i nowy przed włożeniem i po wyjęciu powiem tylko ze nowy jest polakierowany i ma polerowane kolektory dekiel i alternator teraz kolej na malowanie paska

 

88c04aa4c48f0a50.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności