Skocz do zawartości
Gość Krawcol

gdzie ma byc kierownica powietrza intercoolera

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krawcol

Prosze osobe, ktora posiada ETKE do B5 po liftingu o przeslanie mi obrazkow, w ktorym miejscu za zderzakiem powinna dokladnie znajdowac sie kierownica powietrza do intercoolera :?:

Chodzi o model 2.5 TDI z 2003 roku (motor 163KM).

U mnie za lewym halogenem siedzi jakis taki "gumowy plastik". Podobno ma byc on wyzej i trzeba demontowac zderzak, zeby go tam umiescic.

Moj adres [email protected]

Z gory dziekuje :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba o to tobie chodziło

[center:41a53d5d4d]2003.JPG [/center:41a53d5d4d]

 

[center:41a53d5d4d]2003n.jpg [/center:41a53d5d4d]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Hmmm...

Podejrzewam, ze to jest element nr 29 z fotki 2003, ale nie mam pewnosci :niepewny:

Poza tym nie moge sobie wyobrazic jego dokladnego polozenia za zderzakiem :zalamany:

No nic-mowi sie trudno :zalamany:

Za jakis czas usiade sobie na spokojnie i powpatruje sie w te obrazki-moze cos z tego sobie w glowie poskladam ;)

Dzieki za pomoc :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kierownica powietrza do intercoolera :?:

 

chodzi Ci o tą gumowo-plastikową część która kieruje powietrze do IC? znajduje się ona zaraz przed IC, ja ostatnio ją modyfikowałem i to co z niej zostało:

 

3c1882ed6e880d63m.jpg

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

adams, to nie to :zalamany: U mnie to zupelnie inaczej wyglada... Zrobie foto niedlugo i tutaj wrzuce najwyzej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli mowa o częśći nr 29 z obrazka to to :cwaniak: "troche" przerobione ale to :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko ostatnio wymieniałem intercooler bo kierownica powietrza przetarła mi w jednym miejscu bo była popękana i ją wywaliłem i teraz mam dylemat czy szukać nowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności