Skocz do zawartości
Gość radko

Klimatyzacja czy warto zakładać do Passata 1.8?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość radko

Może ktoś to przerabiał i załozył klimatyzację z jakiegoś wraka. Ile to może kosztować i czy warto bo pewno dużo zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

Witam kupilem wlasnie klime do passata b4 2.0 2e z passata b4 chyba z 1,8 ale na szerokim pasku.

wlasnie ja montuje nie mam panela do klimy i pytanie jakie guziki mam zastosowac i jak je podlaczyc wie ktos moze?? jak juz wszystko zamontuje dam opis montazu klimy i foty

 

co do guzikow to czy maja byc zwierne na stale czy stykowe ze raz nacisniecie powoduje wlaczeni drugi raz wylaczenie?? pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość skelos

W manualu masz dwa guziki norm i max po naciśnięciu każdy włącznik zwiera na stałe (jak zwykły włącznik elektryczny) można je przełączać między sobą czyli masz włączony np. max to jak chcesz zmniejszyć obroty to naciskasz norm i odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

kolego chyba cos Ci sie pomieszalo ;-) w klimie manualnej masz dwa przyciski ;-) jeden przycisk AC a drugi przycisk z obiegu wewnetrznego/zewnetrznego. nie mam panela to poki co robie guziki dodatkowe nad panelem z wentylacji. Dzieki za info ze jak nacisniesz to trzyma czyli musze kupic wlasnie dwa takie ;-) i chyba kupie ze swiatelkiem ;-) hmm zielony klima a pomaranczowy obieg wew/zew ;-)

 

szczegóły montażu tu http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=286922#post286922

 

a pomoc jak mi cos nie bedzie szlo to w tym temacie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego chyba cos Ci sie pomieszalo w klimie manualnej masz dwa przyciski jeden przycisk AC a drugi przycisk z obiegu wewnetrznego/zewnetrznego.

Są dwa rodzaje. Ja mam przycisk AC a drugi przycisk z obiegu wewnętrznego/zewnętrznego. A Szwagier w B3 ma norm. i max. Jak jeden wciskasz, to drugi wyskakuje, i odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to moge zyczyc powodzenia.Sam zajalem sie zamontowaniem climatronika w moim pasku dlugo to trwalo ale hula troche roboty przy tym jest.Najlepiej kupic klime od jednego auta( to tak na przyszlosc dla innych chetnych)Ja kupowalem systematycznie cos u jednego cos u drugiego i wyszedlem jak zablocki na mydle nie dosyc ze przeplacilem to i tak nie ktore czesci byly do du....ya i tak pozostaly mi trzy kable do podlaczenia i nie wiem co do czego sie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności