Skocz do zawartości
Gość Marcin-Gora

Przepływomierz-problem:(((

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcin-Gora

Witam sznownych kolegów-postanowiłem dzisiaj wyczyscic przepływke co skonczyło sie ułamaniem tego drucika w srodku:((-auto ma teraz total mula...prosze mi powiedziec czy jest mozliwosc jego naprawy a jesli nie czy ktos posiada namiary na sprawny przepływomierz do 1Z z 94 roku...pozdrawiam :zalamany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy jest mozliwosc jego naprawy

 

Nie

 

postanowiłem dzisiaj wyczyscic

 

A ja tłumaczyłem że się nie czyści bo to i tak nic nie da a jak da to na któtką mete.

 

Kup nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie chciales paluchem wyczyscic? talent :ok: mozna czyscic, ale nie taka metoda kurcze. teraz szukaj innej przeplywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin-Gora

No to mnie pocieszyliscie...chciałem wyczyscic ale nie do konca paluchem tylko patyczkiem do uszu. Ehhh...jutro bede cos rzezbił bo potrzebuje miec sprawne auto na gwałt a o tania i dobra przepływke niełatwo. Czekam na dalsze sugestie...pzdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czekam na dalsze sugestie

 

Dział kupię :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś z Miedzianej Góry to w niedzielę wyskocz sobie na giełdę samochodową i sobie kupisz :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to mnie pocieszyliscie...chciałem wyczyscic ale nie do konca paluchem tylko patyczkiem do uszu. Ehhh...jutro bede cos rzezbił bo potrzebuje miec sprawne auto na gwałt a o tania i dobra przepływke niełatwo. Czekam na dalsze sugestie...pzdro

 

pewnie masz przeplywke z drutami. tego sie nie dotyka. zalewa sie benzyna ekstrakcyjna albo wd40 i czeka, az ten syf sie rozpusci. potem plukanie i mozna zakladac, ale po jakims czasie bedzie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin-Gora

Prosze mi powiedzieć-czy jazda z dioda moze miec jakis negatywny wpływ?

Jutro pokombinuje z platynowym drucikiem...być może uda mi sie opatentować jakis nowy sposób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nowe patenty z przeplywka nie wyjda - pozostaje sklep z czesciami a nie na "zlom" po platyne, bo dolozysz tylko kasy, zmarnujesz czasu i pewnie nic ci to nie da ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności