Skocz do zawartości
_gregor

Telematik i sterowanie lusterkami

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie systemu telematik a mianowicie jak to ustrojstwo wyrzucic zeby nie zasmiecalo mi wyswietlacza na desce rozdzielczej?Irytuje mnie ze musze przelaczac sie na komputer samochodu przez przytrzymanie przycisku do zmiany opcji w komputerze za kazdym razem kiedy wlanczam zaplon.

I jeszcze jedno pytanie odnosnie sterowania lusterkami zewnetrznymi,mam 4 opcje regulacji i wyczytalem ze ta czwarta sluzy do elektrycznego skladania lusterek ale nie dziala u mnie to badz nie wiem jak tego uzywac.Wiem tez ze paski maja cos takiego ze przy cofaniu lusterko prawe zmienia pozycje na wczesniej ustalona ale to tez cosik nie dziala a moze trzeba to regulowac przy wlaczonym wstecznym biegu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno pytanie odnosnie sterowania lusterkami zewnetrznymi,mam 4 opcje regulacji i wyczytalem ze ta czwarta sluzy do elektrycznego skladania lusterek ale nie dziala u mnie to badz nie wiem jak tego uzywac.Wiem tez ze paski maja cos takiego ze przy cofaniu lusterko prawe zmienia pozycje na wczesniej ustalona ale to tez cosik nie dziala a moze trzeba to regulowac przy wlaczonym wstecznym biegu?

Na wszystkie swoje pytania znajdziesz odpowiedź tutaj _wyszukiwarka i FAQ B5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez przeszukalem forum pod wzgledem telematiku i sterowaia lusterkami ale nie wynniki nie daly odpowiedzi na moje pytania.... dlategoz zamiescilem ten post

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Alez przeszukalem forum pod wzgledem telematiku i sterowaia lusterkami ale nie wynniki nie daly odpowiedzi na moje pytania.... dlategoz zamiescilem ten post

Dobra zaoszczędzę Tobie trochę czasu...

 

Posiadanie piktogramu na obudowie od sterowania lusterkami nie oznacza, że takie cudowne ustrojstwo posiadasz. Rzadko który passat z tym znaczkiem posiada elektrycznie składane lusterka....

 

Jeśli nie masz elektrycznie regulowanych siedzeń, to o przesuwaniu się lusterek do odpowiedniej pozycji podczas włączenia wstecznego zapomnij ;)

 

 

Nawet nie wiem co to jest ten telematik :znudzony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wielkie dzieki przynajmniej wiem juz ze nie musze zaprzatac sobie glowy tymi lusterkami bo nie mam elektrycznie przesuwanych foteli.Tylko jest ta ikonka przy galce od regulacji lusterek i da sie przekrecic ja w ta pozycje wiec pomyslalem ze to mam.Trudno i tak sie ciesze z nowo nabytego paska :) A co do telematiku to jest to system ktory korzysta z GPSa ktory mam wbudowany w aucie fabrycznie i jak przykladowo wybuchna poduszki powietrzne to automatycznie wzywana jest pomoc serwis itp poprzez wbudowany telefon w podlokietniku... system mial dzialac u naszych niemieckich sasiadow ale technika chyba szybciej ruszyla do przodu niz przewidywali.Najgorsze jest to ze co wlacze zaplon to mi wyskakuje menu od tego telematiku i bledy ze nie moze sie zalogowac do zadnej stacji itp itd i trzeba recznie przestawiac na komp samochodu.Masakra.Dzieki jeszcze raz za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to ze co wlacze zaplon to mi wyskakuje menu od tego telematiku i bledy ze nie moze sie zalogowac do zadnej stacji itp itd i trzeba recznie przestawiac na komp samochodu.Masakra.Dzieki jeszcze raz za info.

 

Może Vagiem da się to przestawić. Podjedź do kogoś kto może to sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam jeszcze majchra co by sie mogl podpiac pod mojego paska.Zastanawiam sie czy nie kupic sobie interfejsu i samemu "troszczyc" sie o samochod.Poki co wszystko dziala jak ta lala a i kasy malo bo sie wykosztowalem na samochod wiec odpuszczam sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności