Skocz do zawartości
Gość TomiLUG

Passat b5 anglik, w polsce bydgoszcz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość TomiLUG

Witam, od paru miesięcy nosiłem się z zamiarem sprzedaży tego paska, lecz służy dobrze a na rynku ciężko już dostać coś niewymagającego wkładu, więc postanowiłem zatrzymać go. Chyba się polubiliśmy... Wrzucam parę fotek i jeśli macie jakieś propozycje upiększenia paska , czekam na propozyzje.

Pozdrowienia dla chłopaków z warsztatu w Doncaster.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MIAŁEM TEN SAM PROBLEM ,W ZASADZIE ZMIENIAŁEM WÓZEK JAK KOŃCZYŁ 5lat

ALE PRZY TYM PASKU SIĘ WYŁAMAŁEM. PO PIERWSZEJ 5 KUPIŁEM DRUGI KOMPLET ALUSÓW I REFLEKTORY SOCZEWKOWE FK , PO NASTEPNYM ROKU TYLNE LAMPY DIODOWE FK , A TERAZ ZAKŁADAM CHROMOWE DETALE ; GRIL GÓRA I DÓŁ ,NAKŁADKI KLAMEK , NA KLAPĘ BAGAŻNIKA , BOCZNE LISTWY DRZWIOWE I PRZYGLĄDAM SIĘ ŻEBY NIE PRZEGIĄĆ / U CIEBIE CHROMY CHYBA ODPADAJĄ BO PRZY SREBRNYM BĘDĄ SIE ZLEWAĆ / .NA E-MAILA MOGĘ WYSŁAĆ WIĘCEJ FOTEK.

 

//wyłącz caps locka, nie krzyczymy na forum - kuczlaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TomiLUG

Fotki jak najbardziej, email: [email protected]

Założyłem chrom (listwy) do środka, jestem zadowolony. Zrobię fotki to wrzucę. Zadziwia mnie fakt, że jak pochwalę samochód to on mi na złość coś wywinie... Jak chciałem sprzedać to nic się nie psuło, śmigał aż miło, 35tys km i nic nie było. A tu dziś sprzęgło na wałku alternatora. Ale cóż niech mu będzie, ale karę jakąś wymyślę....

Pozdrawiam, Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TomiLUG

Już jest, wszystko gra. Popsuło się "sprzęgiełko" alternatora, wysunęła się rolka i spadł pasek.

Przy okazji zrobiłem coroczny przegląd(tutejszy MOT). Byłen pełen obaw co wykaże, tym bardziej że wjeżdżając do warsztatu uświadomiłem sobie, iż jest ... piątek... 13tego... Teraz wiem, nie jestem już przesądny, przegląd spoko, żadnych niespodzianek, jedna żarówka do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności