Skocz do zawartości
Gość nooner

jakiego mam paska???

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nooner

witam wszystkich. Mam takie pytanie a dokladnie prosbe. Czy istnieje mozliwosc sprawdzenia fabrycznego wyposazenia mojego paska przez podanie numeru vin?? Kupujac autko nie dostalem pilota tylko jeden zwykly kluczyk ale sprawdzilem przez przytrzymanie kluczyka w drzwiach ze posaidam modul komfortu. I dlatego miedzy innymi zastanawia mnie czy autko ma zdalne sterowanie(i alarm) oraz jaki pilot jesli ma, podszedl by do niego. Dziekuje za wszelka pomoc. PS moj vin: WVWZZZ3BZWE191886 a autko jest z "97 1.8 20v adr non turbo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyposażenie z jakim wyjechał pasek z fabryki możesz odczytać z wlepki która znajduje się we wnęce koła zapasowego, objaśnienia oznaczeń masz TUTAJ Wlepka ta jest też w książce serwisowej

 

Lub zadzwoń do ASO podaj im nr VIN i powinni Ci powiedzieć co i jak... ASO w Polsce

 

pozdro :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kluczyki powinieneś mieć minimum dwa. Jeden z przyciskami i jeden BEZ. Sprawdź sobie, czy masz fabryczny alarm - było na forum - poszukaj. A gdzie auto kupiłeś :?: W komisie, od osoby prywatnej czy sprowadzony :?: Bo to troche dziwne, ze zapasowego klucza nie ma. Patrz, zeby ci "nie wsiąkł" w ciągu 2-3 tygodni.

Kodami z "wlepki" też nie ma się co zbytnio sugerować, bo tam nie wszystko bedzie ujete - jeśli auto było "doposażane".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy istnieje mozliwosc sprawdzenia fabrycznego wyposazenia mojego paska

 

:cisza:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności