Skocz do zawartości
Wally

Spot Olsztyn - info pierwszy post

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia dla yogiego i gregoriano, za to że przejechali obok, ale niby nas nie widzieli...

 

Kleko a gdzie mnie widziałeś jak moja furka cały czas stała i nie była ujeżdzana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kleko a gdzie mnie widziałeś jak moja furka cały czas stała i nie była ujeżdzana.

masz może reklamę na tylnej szybie?

badanie wzroku czy jakoś tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz może reklamę na tylnej szybie?

badanie wzroku czy jakoś tak?

Nie mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mam
:D

to sorki, ale byłem pewien, że to Ty:)

gość miał podobne fele i też xenon po oczach dawał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sorki, ale byłem pewien, że to Ty

gość miał podobne fele i też xenon po oczach dawał

 

to był Sławek... a teraz ściemnia, że to nie on.... a Ty połykasz jak młody pelikan.. nie od dziś znam jego paska i z daleka poznam ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to był Sławek... a teraz ściemnia, że to nie on.... a Ty połykasz jak młody pelikan.. nie od dziś znam jego paska i z daleka poznam ;p

pewnie tak, teraz pobiegł reklamę zerwać :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jutro kto może o 13.45 pod szubienicami w swoich bolidach zaopatrzeni w flagi forumowe( kto ich nie mam jakieś jeszcze mam na zbyciu ) robimy przejazd po Olsztynie wraz z chłopakami z Audi kormoran Audi80 i Auki A4klub. Ja będę na 100% jeżeli ktoś będzie chciał mamy zaproszenie na wieczorek do Ramsowa na żarełko i popijawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj pod Realem jest spocik??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba będzie ja przyjadę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zbieram dupe i jade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to będzie dzisiaj ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bede

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jade do mragowa na spota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aloha.

 

Pytanko. Czy wśród Passatowiczów są chętni na całodniowego grilka integracyjnego ?

 

Jako W-M Klub Audi Kormoran zapraszamy serdecznie klubowiczów Passat Forum z regionu. (zdążyliśmy się poznać na "Hamówie AGMA").

 

wiec tak...odbylismy wyprawe do pewnej miejscówy kolo Ramsowa.

teren łowiska. jestem pod wrażeniem. teren zadbany i wykoszony. wszystko gotowe. fajne miejsce niejako docięte stawami.. Grzybek do posiedzenia zadaszony.

 

najważniejsze. cena za wynajęcie terenu na cały dzień to 300zl. mamy w tym lodówkę, prąd grzyba na ok 80 osób. muzyke no i naprawdę dużo miejsca i szanse na fajny wypoczynek... mimo ze to jest najdrozsza opcja (jaką przeglądaliśmy i rozważaliśmy) to najbardziej mi sie podoba... przemyślałem sytuacje ze nawet nad naszym brudnym morzem kosztuje pewnie dychę za kawałek piasku to uważam ze ta oferta jest naprawdę niezła.

dodatkowo można łowić rybki koszt rybaczenia to 10 zl za dzien. ryba złowiona oczywiście może zostać zakupiona....cena 12-14zl za kilogram.

 

to tyle zaraz wrzucę zdjęcia. nie ukrywam ze sens mamy dopiero przy minimum 30 osobach. dodatkowo można się dogadać z Dadajem i np odpłatnie skorzystać z basenu lub kręgli...np turniej kręglowy miedzy nami a Passatem...czekam na listę chętnych.

 

Więcej szczegółów wkrótce TUTAJ.

 

http://www.lowiska.pl/index.php?pokaz=dodaj_lowisko&id_lowiska=877

877_PA290023.JPG

877_P8210544.JPG

877_PA290027.JPG

 

Pozdrówka i zapraszamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakimś terminem już dysponujecie?? :) Pomysł zacny i podoba mi się! :)) Szczególnie ten turniej w kręgle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki termin spotu??

 

---------- Post added at 07:04 ---------- Previous post was at 07:02 ----------

 

Wpisywać się panowie kochani.

Oto Lista:

1. Oczywiście Ja Gregoriano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki termin spotu??

Ah kurna widzisz najwazniejszego nie napisałem. :-)

 

planujemy 04.06.2011 r. Sobota.

Na bieżąco na Kormoranie będzie info ale na Kormoranie wiem że jest arkady zarejestrowany więc albo on albo ja będę wam w miarę systematycznie przekazywał info co i jak.

 

Serdecznie zapraszamy. Myślę że jak uzbieramy w sumie 30 chętnych to startujemy. Wtedy wyjdzie zrzuta po 10zł od osoby. Im więcej tym taniej.

 

wiadomo wtedy trzeba będzie coś zabrać jakąś kiełbe, nie wiem jeszcze jak tam z grilem czy jest tam coś czy weźmiemy jakieś 3-4 swoje grille. Może ognisko jakieś. Nie wiem jeszcze dokładnie. To jeszcze jest do dogrania. Będę na bieżąco przekazywał.

Jak macie namiary na klubowiczów Passata z Olsztyna to możecie przekazać dalej bo ja tylko znam arkadego no i tutaj mogę ewentualnie napisać (sam mam Audi).

 

Na początku chcieliśmy gdzieś na dziko coś zrobić ale po pierwsze ciężko znaleźć miejscówkę na auta a po drugie lipa bo wiadomo jak to z grilami na dziko. :-/

Objeździliśmy Bartągi, Bartążki, Kielary i nic ciekawego żadnej ciekawej miejscówy nie znaleźliśmy.

 

A tam jest bardzo fajnie. Mamy kilka fotek jak byliśmy obejrzeć miejscówkę. Wrzucę coś tu niebawem.

 

Szczególnie ten turniej w kręgle

Przeniesienie imprezy na Dadaj planujemy jako sytuację awaryjną gdyby pogoda nie dopisała.

Chociaż jak będzie ładnie też można wybrać się na Dadaj z uwagi na to iż to rzut mokrymi gaciami.

Edytowane przez eSPe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili jest juz 8 osob z kormorana wiec mysle ze impreza sie odbedzie.oczywiscie mozna przyjechac rodzinnie.teren jest bezpieczny i naprawde zadbany...wszystko przystzyzona trawa.kazda sciezka na twardo ulozone drewno wiec naprawde pierwsza klasa..pod grzybkiem zmiesci sie do 80 osob.do dyspozycji mamy lodowke prad jest tez tam jakas muzyka.parking jest ok 100 metrow od tego grzyba wiec naprawde jest luksio.miejsc parkingowych jest wystarczajaco mysle ze nawet na 40 aut.zaleta jest naprawde niedaleko ten hotel gdzie w razie awarii mozna cos zorganizowac.jest tam tez basen i jakies atrakcje dla pan...chociaz espe tez na masaz sie pisal..

ja osobiscie serdecznie zapraszam.mysle ze to moze byc bardzo udana impreza.dzis bede wiedzial jak wyglada sprawa z psami.znaczy ze zwierzetami...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już pojechałem.... kujka na wesele ide 4 czerwca:/ z tego co napisaliście to zacna gruba biba się szykuje :D:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puki co ja bawię w Warszawie jak bedę w juz w Olsztynie sprawdzę grafik i się wypowiem co do mojej obecności ale myslę że nie bedzie problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności