Skocz do zawartości
Wally

Spot Olsztyn - info pierwszy post

Rekomendowane odpowiedzi

opaski%20zaciskowe.jpg

 

Niby proste - a złodziej bez nożyka praktycznie nic nie poradzi ...

 

Z góry wyrazy szczerego współczucia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zniknęły
Z góry wyrazy szczerego współczucia...

Chyba z dołu Stuku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby Ci uszczelke pod głowicą wydmuchało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niby proste - a złodziej bez nożyka praktycznie nic nie poradzi ...

 

Szarpnie sie i opaseczki sie zrywaja.. wiec i nozyk zbedny...;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne że Karol ma rację... szczególnie jak na mrozie opaski poleżą to same potrafią się rozsypać.. w końcu to opaski elektryczne więc słuchajcie co rasowy elektryk wam mówi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm z tego co pamiętam to zeszła zimę Karol i Edek latali z takimi opaskami i jakoś ich kołpaków nikt nie atakował ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmmm z tego co pamiętam to zeszła zimę Karol i Edek latali z takimi opaskami i jakoś ich kołpaków nikt nie atakował ...

 

Moja oslona dolna silnika tez latala na takich opaskach i same potrafily sie zerwac, a jak chcialem wymienic olej, i probowalem zdjac oslone to wystarczylo lekko szarpnac i juz po opasce;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co na allegro ich nie ma:)

Dziś widziałem z rańca jak kobieta klęła bo jej ktoś Tablice rej podp...

masakra co się tu u nas dzieje, a te moje kołpaki to pewnie na zamówienie poszły...Dobrze że nie złapałem tego kogoś na gorącym uczynku, bo wtedy byście mogli mi współczuć i paczki wysyłać...po prostu się wqu..em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na Kętrzyńskiego może? Bo u mnie jest podobnie. Postawisz na czyimś niewidzialnym miejscu i po nocy dziurawe opony. A niby sami emeryci mieszkają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A niby sami emeryci mieszkają.

Tacy najgorsi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisał kjan

A niby sami emeryci mieszkają.

 

Tacy najgorsi

 

TAK to bywa z emerytami - spać nie mogą i pilnują "swojej przestrzeni wokół bloku".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Sytuacja na Profesorskiej - ustępuje na wąskiej drodze przejazdu dla jednego dziadka ... Ten mimo wszystko napiera na mnie i słysze że lusterko mi rysuje. Wychodze z samochodu, macham do niego ... ten długa Parę rysek bo parę rysek ale ku... jak tak można :confused:

 

2. 5.25 rano - wychodzi z klatki, odpalasz porannego papierosa. Lekko zaspanym okiem patrzysz na samochód i coś tu ku... nie gra :eek:

 

9945726504ba65ac.jpg

 

I tym sposobem od 15 zł (zamiennik) - 75 zł -> około 100 zł idzie się je... przez chwile czyjeś głupoty :628:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2. 5.25 rano - wychodzi z klatki, odpalasz porannego papierosa. Lekko zaspanym okiem patrzysz na samochód i coś tu ku... nie gra

 

jaki morał?? lepiej nie odpalać papierosa :P bo nie widzisz czego brakuje na samochodzie ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dzisiaj spot u Przemka w garażu ?? :P:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dez

Łukaszu czy mógłbyś dzisiaj na spocik przyciągnąć przejściówke pod stare wejscie do komputera?? :D z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ok :D I tak kompa muszę zabrać bo trza sprawdzić rozrząd u kogoś po wymianie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj tylko bier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie wypowiadam... o 23:30 wychodzę na fajkę z psem kołpaki były o 24 sąsiadka do mnie mówi na nastepny dzień ,że widziała jak ktos podbiegł do mojej B6-tki i kołpaki sciągali w przeciągu 10sekund ich nie było nawetn ie raczyla mnie o tym poinformować bo chętnie bym się przeszedł po mieście... Takie społeczeństwo widzi ale nie powie. Powiedziałem pierdziele nie kupuje.

Najlepsza akcja Panowie dzwonie do gościa (sprzedaje na alledrogo miliooony kołpaków)

"Witam ma Pan może kołpaki 16-tki VW B6 oryginalne na stanie w cenie widocznej na aukcji?" (była notka ,że sprzedane)

"Nie teraz nie ale w poniedziałek powinny być. Zamawiać?"

 

Więcej komentarzy nie trzeba chyba :D ,że niby z Niemiec? Nie dam zarobić na własnych kołpakach dlatego w zimę na czarnuchach jeżdżę w srebrnym tak źle nie wygląda.

:D tyle na temat kołpaków. A sąsiadce to jakby nawet wynosili DVD, LODÓWKEĘ...powiedziałbym w końcu "Nie moja sprawa?" Ehh Polska panowie Polska!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemku i inni. Dziś był komunikat w radiu między 15-16, że złapali jakiegoś gościa to kradł masowo kołpaki. Trzeba się na policję zgłosić po odbiór. Może i nasze tam będą. Mi też rok temu 4 zwinęli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz,jak bedziesz w poniedziałek, to wziąłbyś miernik? Proszę, bo w weekend prąd mi zaczął szybciej spierdzielać :((((

Z góry dzięki!!!

 

Właśnie przegoniłem autko po Olsztynie, by rano odpaliło :(

Jeszcze trochę i będę jak Sławek zdejmował klemy wieczorkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności