Skocz do zawartości
Gość termin

Wyniama rozrządu w 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

Gość termin

Witam, przymierzam się do zmiany rozrządu w moim autku, czy ktoś może polecić jakiś dobry warsztat we Wrocławiu lub okolic i zna mniej więcej cene?

 

Byłem pytać w servisie pogwarancyjnym na Szybowcowej koło Creatora, to wymiana razem z pompą wody na gotowo 1600zł - czy tyle to kosztuje czy tak we Wrocławiu wszyscy kasują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
czy tyle to kosztuje

Ja w ubieglym roku w sierpniu w AVF wymienilem kompletny rozrzad (pasek, pompa, napinacz i rolka), filtr oleju i olej oraz filtr kabinowy. Zaplacilem za wszystko 1200 w Jaworze (dolnoslaskie)... Ale nie polecam ich :dobani: Zmiazdzyli mi kabel od czujnika temperatury do climatronica montujac zderzak :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja płaciłem 1500 za rozrząd w ASO. Kupiłbym kilka miesięcy młodsze auto i byłaby góra połowa tej kwoty :zalamany: Niestety za późno się dowiedziałem, że była zmiana konstrukcyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gusiak12

ja płacilem cos okolo 1100-1200 ale przy okzacji mechanik powiedzial zeby zrobic paski te od klimy i alternatora bo to jedno rozbieranie a juz nie byly w najleprzym stanie wiec cena sie nieco podniosla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Niestety za późno się dowiedziałem, że była zmiana konstrukcyjna

 

a od kiedy dokladnie byla ta zmiana, bo mnie czeka wymiana za 7 tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AD

Siemanko. Ja jestem takiego zdania, jezeli chodzi o rozrzad: nie szukajmy, nie pytajmy i nie zastanawiajmy sie gdzie tanio go wymienic. Na tej czesci nie powinnismy oszczedzac (czytajac posty, wielu ludzi narzeka na warsztaty i swiadczone w nich uslugi) bo gdy strzeli to lepiej modlic sie zeby zniszczenia wewnatrz silnika byly jak najmniejsze. Mialem taka sytuacje ale w ROVER 620, przyszedl czas na rozrzad zadowolony bo znalazlem tani warszta udalem sie do fachowcow, meczyli sie caly dzien i... sielanka po odebraniu nie trwala dlugo :zalamany: , pomylka na zebach i mamy spotykajace sie zawory, auto poszlo na czesci bo koszt naprawy przewyzszyl by koszt zakupu (silnik hondy pod maska). Po tych doswiadzeniach obecnego PASSIA zostawilem u dilera VW, za 300 funtow (okolo 1600 zl) dostalem samochod zastepczy, nowy orginalny pasek ze wszystkimi rolkami i napinaczami, nowa pompe, gwarancje oraz stempel do ksiazki serwisowej, czas wymiany 5h. Mysle ze polski diler nie bedzie az tak strasznie drogi. Jeszcze jedno, przestrzegajcie zalecen producenta chodzi mi o przebieg po ktorym musimy wymienic pasek. Ja zrobilem to przy 71 000 milach czyli okolo 114 000 km, pokazano mi stary pasek, uwierzcie mi kwestia kilku set mil a pekl by. Wiem ze 1600 zl dla wielu to duze pieniadze, ale niestety taki jest urok posiadania auta a oszczedzanie nie zawsze idzie w parze z jakoscia i trwaloscia. Pozdrawiam goraco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety za późno się dowiedziałem, że była zmiana konstrukcyjna

 

a od kiedy dokladnie byla ta zmiana, bo mnie czeka wymiana za 7 tys.

 

Info zaczerpnięte z tego wątku, najlepiej uderzyć do ASO i zapytać co i jak to po VIN Ci powiedzą jaki rozrząd, albo HHA podpytać o detale.

 

http://www.forum.vw-passat.pl/topics16/avf-rozrzad-vt4784.htm?highlight=rozrz%B1d+avf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności