Skocz do zawartości
Gość Radar_GT

Passat..... Troszke sie ubił ;(;(;(

Rekomendowane odpowiedzi

A^ <=&gt; Pasek :krzeslem::krzeslem::krzeslem::krzeslem::krzeslem::krzeslem::krzeslem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Radar_GT

Nie zgadniecie ile mam propozycji kupna takiego samochodu i za jaka cene......

załamałem sie i to bardzo..... Wszystkim oczywiscie zajmuje sie moj wspanialy kolego ktory tego dokonal.... pod moja opieka coby wszystko bylo tak jak ma byc dobrze sprawnie i zebym ja mial porzadek z papierami i takie tam.... a wiec narazie mam 2 zainteresowanych jeden jest osoba prywatna... drugi zas prowadzi szrocik z B3 i to ja wpadlem na pomysl moze by do niego podskoczyc i zapytac czy nie cche naczesci.. bo jak wiadomo bardziej jemu sie uda to opchnac na czesci niz np: mi na allegro....

Pierwszy pan powedzial ze da mi 1300zł !! to prawie sie rozplakalem tylko nie wiem czy ze smiechu czy z rozpaczy..... koles z szrociku 1800zł juz lepiej... w zasadzie mnie to nie interesuje bo z kolega sie dogadalem w taki sposób ze ma mi na reke wypłacic 5,500zł i samochodu nie chce widziec.... Ból straszny bo 3 lata temu dalem za niego 10,000zł ;(;( ale trudno.... kasa bedzie cza dolozyc prawie drugie tyle i poszukac B4 Kombi z jakimś 150KM ABF-em.. ale z tego co widze allegro ciezko.... malo tego jest jeszcze z lepszym wyposazeniem.... jak by ktos slyszal mial tylko mam d wazne warunki... najlepiej stan minimum DOBRY + i najlepeij nie bity.... chyba ze leciutko....

To tyle pieknej historyjki bede informowal jak ida mi poszukiwania i wogole jak sie miewam :]

 

Pozdrawiam WSZYSTKICH do uslyszenia :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy pan powedzial ze da mi 1300zł !!

 

masakra :znudzony: gdyby nie ten wypadek to pewnie 7 patoli bys dostal

 

poszukac B4 Kombi z jakimś 150KM ABF-em

nie wiedziaolem ze B4 mialo 150KM... a jaki silnik ma te 150?

 

ale z tego co widze allegro ciezko

nie lepiej Ci jechac gdzies na zachod po auto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiedziaolem ze B4 mialo 150KM... a jaki silnik ma te 150?

 

ABF 150 KM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

poszukac B4 Kombi z jakimś 150KM ABF-em

nie wiedziaolem ze B4 mialo 150KM... a jaki silnik ma te 150?

 

 

2.0 DOHC 150 KM ABF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności