Skocz do zawartości
Polski

Jak usunąć gumę do żucia ???

Rekomendowane odpowiedzi

Jakis "debil" przykleil mi gume do zucia zaraz pod szyba na przednich drzwiach i nie wiem jak to usunac Nie chce skrobac zadnym nozem bo porysuje lakier a na mokro nie ma "bola" zeby zeszlo

Dzieki za podpowiedzi :vw:

Chociaż tematy wpisuj po polsku. Dzięki.

(Pozwoliłem sobie poprawić - łatwiej będzie komuś znaleźć). Duży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może poszukaj głodnego Rumuna... :P możesz obłożyć kostkami lodu i pod wpływem temperatury lepiej zejdzie ewentualnie rozpuszczalnikiem (tylko w tym przypadku nie wiem czy wraz z gumą coś innego nie zejdzie :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może poszukaj głodnego Rumuna

A Polacy maja za zle Niemcom, ze robia sobie z nich jaja:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karson226,

Popieram lodem ją albo tak o trzeciej trzydzieści nad ranem wybierz się lub wracaj z "kręgielni" i rwij ją wtedy najzimniej :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oderwij - ile się da, a pozostałość benzyną ekstrakcyjną :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz sprubować zmrażaczem w spraju, dostępny wśród preparatów dla elektroników, czasem w sklepach komputerowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Vinyl

Guma do żucia to bardzo częsta przypadłość wniesiona na bucie na dywaniki welurowe. Ja zawsze polewam ją wrzątkiem z czajnika i wybieram szczotką do mycia rąk. Skutkuje, nawet nie zostawia najmniejszego śladu. Jeśli masz przyklejoną w miejscu na które nie możesz lać bezpośrednio wrzątku, to spróbuj polewać szmatkę i wycierać upaprane miejsce.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam - wrzątek, ewentyalnie jak by nie chciało zejść to mydłem (tak robiłem na dywanikach welurowych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dyieki :padam::padam: Polaem goraca woda i ani sladu :ok:

Poydrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość franz.f

troszkę się spoźniłem, ale jest taki środek, nazywa sie GOOGONE zaj.....iście usuwa takiego rodzaju "plamy" i wiele innych, np.: smołę, nawet szminkę z kołnierzyka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności