Skocz do zawartości
Gość Jacusnik

Cykliczny SPOT Grupy Wlkp. ......

Rekomendowane odpowiedzi

Nie... kolegi... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie... kolegi... ;)

 

Ja tam w Wasze preferencje nie wnikam :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.... i wtedy się obudziłeś z ręką w swoich majtkach

ahahhahahah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja odpadam bo egzamin, tak to bym chętnie wleciał...w śremie jeszcze nie byłem

 

Szkoda,ale postaram się zastąpić Cię najlepiej jak tylko potrafię w kwesti foto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:ok:

 

generalnie wstępnie się z chłopakami na jakąś sesje samochodową umawiałem...wiecej info przyjdzie w odpowiednim czasie...ja musze zdac egzminy takze w marcu dam temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boją się i nie piszą żeby nie jezdżić na spoty ,a kolega z b6 w niedziele niech jedzie na myjnie bezdotykową :passatfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...oto moja córcia ALICJA urodziła sie 11.02.2011 o godzinie 16:20 w szpitalu w Pleszewie, ważyła 3220 gram i mierzyła 53 cm, duża dziewczynka w skali Abgar dostała 10! Jestem teraz najszczęśliwszym tatą pod słońcem.

....pozdrawiam Was wszystkich i życze również tak wielkiego szczęścia jakiego doświadczyłem ja.....

P.S. .... już ją niektórzy nazwali małą KAPRALÓWNĄ....

P12-02-11_16.20[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszymy się i gratulacje :) niech rośnie jak najszybciej i zasiada za kółkiem VW ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
..oto moja córcia ALICJA urodziła sie 11.02.2011 o godzinie 16:20 w szpitalu w Pleszewie, ważyła 3220 gram i mierzyła 53 cm, duża dziewczynka w skali Abgar dostała 10! Jestem teraz najszczęśliwszym tatą pod słońcem.

....pozdrawiam Was wszystkich i życze również tak wielkiego szczęścia jakiego doświadczyłem ja.....

P.S. .... już ją niektórzy nazwali małą KAPRALÓWNĄ....

 

No to jeszcze raz ! GRAAATULACJE ode mnie i żonki :) Niech rośnie na duuuużą i zdrową dziewczynę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja r,ównież gratuluje i niech zdrowo rośnie pozdrowionka dla świeżej mamusi no i tata niech wstawia kraty w okna żeby ktos jej za szybko nieporwał ;) heheh pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ALICJA

Gratulacje:ok: Ja się w swojej córce od razu zakochałem (rozpieszczanie, noszenie na rękach itp;)). Ale mamy ten sam problem: gdyby był chłopak trzeba by pilnować tylko jego, a skoro dziewczynka, to mamy całe miasto do upilnowania;)

Edytowane przez Tuniek
Podwójnie wpisane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już urodził się jakiś kawaler, który ją przejmie.

Ciekawe tylko w jakim obecnie jest wieku...?!? 5, 10, 15... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - jeździ ktoś na giełdę części? Potrzebowałbym na poczatku marca parę rzeczy. I jakby ktoś znalazł czas, kupił mi te elementy i wysłał na chatę to oczywiście będę wdzięczny :padam:

Pokrywam koszty zakupu i wysyłki oczywiście. No i dorzucę 5 dych na flachę :D:zdrowko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no Mieszko ładnie :) Gratuluje :)

 

Danek a co konkretnie potrzebujesz na giełdę nie jadę ale mam kilku znajomych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danek a co konkretnie potrzebujesz

A więc szukam takich rzeczy:

- poduszka powietrzna kierowcy (model '97 - w tym modelu poduszki były ciut większe niż w młodszych rocznikach). A jeśli nie będzie takowej poduszki, to całą kierownicę z poduszką - tylko żeby nie była łysa jak kolano :D

- poduszka powietrzna pasażera i najlepiej jakby była ze śrubami do mocowania

- zaślepka poduszki pasażera wraz ze śrubami i mocowaniami zaślepki, czyli metalowa nakładka na śruby, pas trzymający zaślepkę i coś tam jeszcze jest.

 

No i jaka byłaby cena? Bo tak na Allegro patrzyłem, to PP pasażera : 80-100 zł, PP kierowcy: do 150 zł, sama zaślepka: to mniej więcej 100-200 zł. Tylko że nie chcę brać na Allegro ani w żaden inny sposób on-line, tylko jak ktoś może, to niech mi kupi takie rzeczy, wyśle kurierem a ja pokryję wszelakie koszty + GRATIS dorzucę za fatygę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danek, lepiej napisz czy nic niekomu się nie stało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności