Skocz do zawartości
Gość Jacusnik

Cykliczny SPOT Grupy Wlkp. ......

Rekomendowane odpowiedzi

za tydzien w niedziele to i ja sie pisze może wyciągne moją żone bedzie nas juz prawie troje w B4

Jak to prawie troje :niekumam ??

 

To widzę że pewnie w przyszłą niedzielę się wszyscy (mam nadzieję) spotkamy, my z Maćkiem się piszemy :) Super już się cieszę :hurra:hurra:hurra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe teoretycznie co nieco usalone heheh tylko miejsce pozostaje wybrac...sprezmy sie zanim snieg spadnie bo ja na alusie chce jesczce dojechac hehhe :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok może i nie aż tak daleko dla Ciebie, ale jak się jedzie z dwójką małych dzieci to jednak Poznań - Kalisz to dla nas daleko !

 

 

Witam.

 

Takie myślenie spowodowało że spoty w wlkp. zniknęły .

Nie ma opiekuna który by się tym zajął, jak i kogoś do pomocy .

Tak jak taison28 napisał za dobrych czasów jeździło się to tu to tam , ja gdzie bym nie jechał ma po 100 (Poznań) lub 170 km (spoty zachodniopomorskie zaliczyłem 2) i nie narzekam . Raz spoty powinny być organizowane tu raz tam a raz pośrodku żeby wszyscy byli zadowoleni a nie tylko nieliczni , tak jak jest to w zach.pomor. jedni raz mają blisko raz daleko ale jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

 

Takie myślenie spowodowało że spoty w wlkp. zniknęły .

Nie ma opiekuna który by się tym zajął, jak i kogoś do pomocy .

Tak jak taison28 napisał za dobrych czasów jeździło się to tu to tam , ja gdzie bym nie jechał ma po 100 (Poznań) lub 170 km (spoty zachodniopomorskie zaliczyłem 2) i nie narzekam . Raz spoty powinny być organizowane tu raz tam a raz pośrodku żeby wszyscy byli zadowoleni a nie tylko nieliczni , tak jak jest to w zach.pomor. jedni raz mają blisko raz daleko ale jest ok.

zgadzam sei z kolega przedmówca tylko ze kilkoro z nasz ma dzieci i to juz nietaki pryszcz pojechac nawet 50 km gdziekolwiek ale skoro propozycja na opiekuna padła to może jakiegoś wybierzemy sobie na kalisz i okolice który by organizował takie spotkania i mial na wzgledzie potrzeby i niestety ograniczenia niektórych????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz jechać z Bydgoszczy to sobie odpuść Jak już ma 240 tyś w komisie to widocznie już mu 500 minęło dawno nieraz sprawdzam przebiegi i auko z Niemiec po 3 latach ma ok150 200 więc tu porostu nie realne za te pieniądza masz 4 lata młodsze mondeo lub 3 passata więc nie wiem czy warto akurat w to audii kasę wywalić

 

Ale oczywiście to moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z tym spotem w Poznaniu? Są już jakieś ustalenia? Chętnie przyjadę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj był spot w Śremie... trzeba było się zjawić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje zrobic spoty raz w miesiacu w niedziele moze to byc na druga niedziela miesiaca albo ostania tak zeby kazdemu pasaowalo np w KOTLINIE mniej wiecej kazdy z nas ma blisko, bedzie gdzie usiasc i co zjesc...

 

Co Wy na to?

 

---------- Post added at 20:44 ---------- Previous post was at 20:43 ----------

 

ewenyualnie Ci z Kalisza i bliskich okolic moga sie wlasnie spotykac w BURSZTYNOWYM DWORZE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ZA !! :) Jeśli chodzi o opiekuna to jakiś czas temu składałem swoją kandydaturę ale góra się nie zgodziła ;) więc należy czekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj był spot w Śremie... trzeba było się zjawić...

 

Gdybym przeczytał o tym wczoraj to bym wiedział... Ehhh... Nie czytałem wcześniej o spotach.

proponuje zrobic spoty raz w miesiacu w niedziele moze to byc na druga niedziela miesiaca albo ostania tak zeby kazdemu pasaowalo np w KOTLINIE mniej wiecej kazdy z nas ma blisko, bedzie gdzie usiasc i co zjesc...

 

Co Wy na to?

 

Kawałek jest, zależy od frekwencji. Gdyby dopisała to czemu nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zjawił by się cały Kalisz i stała ekipa to:

 

1. AGA

2. NEGRI i Maciek

3. Tomaszek

4. Kapral

 

stali bywalcy:

 

5. Maniek

6. Gawor

7. kmalinek

 

To już w tej chwili jest trochę osób ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Kotlina nie zdążę zapiąć 6 biegu i będę na miejscu :) Kuba tak jak dziś rozmawialiśmy nawet jak będzie gdzieś dalej to w ten weekend pojedziemy:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy za :) Kotlin rullez :) Ni blisko ni daleko - w sam raz - a dla Kalisza częstsze spociki moga być w Bursztynowym :) Bo jednak ekipa rośnie w silę powoli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ustalone mamy juz cos???? NIEDZIELA 28.11 2010 KOTLIN

 

 

wybieramy pore obiadowa ? godzina 12 lub 13 hmmmm????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My preferujemy 14 :) na obiadek. Czyli tak myślę na spokojnie można by wyjechać z pod carefour ok 13:20 :) i jechać razem. Fajnie jakby taki konwój 3-5 autek jechał razem :) (50 km/h) hihihih

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smiejcie sie smiejcie jak nas snieg zasypie to jak pojedziemy 50 km/h to bedzie maxxx !!!!

 

 

to moze przy cmenatrzu sie spotkamy bo w niedziele bedziemy sie szukac na carfurze

 

---------- Post added at 19:13 ---------- Previous post was at 19:11 ----------

 

i mozemy sie spotkac kolo 13 maly bajer i pojedziemy sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
smiejcie sie smiejcie jak nas snieg zasypie to jak pojedziemy 50 km/h to bedzie maxxx !!!!

to moze przy cmenatrzu sie spotkamy bo w niedziele bedziemy sie szukac na carfurze

i mozemy sie spotkac kolo 13 maly bajer i pojedziemy sobie

No jak dla nas nie ma problemu może być 13 koło komunalnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK a więc godzina 14:00 :fajny Robię TEMAT na WLKP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki wiec kotlina w niedziele o 13 spotkanie przy komunalnym i wyjazd do kotliny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności