Skocz do zawartości
majek666

Pogaduchy opolskie

Rekomendowane odpowiedzi

Lazik Autotechnika ui.zapłocie 26a

tel.600512794

 

 

 

 

Stare Siołkowice kto bo tam jest kilku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pablo31
Lazik Autotechnika ui.zapłocie 26a

tel.600512794

byłem u Lazika nie ma czasu trzeba sie umuwic na tydzien wcześniej conajmniej, z drugiej strony musi byc dobry jak ma tylu klientów,

a mnie czas goni bo w piątek mam jechac nad morze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ci się dzieje z autem coś poważnego czy jaka mała awaria morze bym ci załatwił jakiś termin wcześniejszy:))

 

 

 

byłem u Lazika nie ma czasu trzeba sie umuwic na tydzien wcześniej conajmniej, z drugiej strony musi byc dobry jak ma tylu klientów,

a mnie czas goni bo w piątek mam jechac nad morze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pablo31
Co ci się dzieje z autem coś poważnego czy jaka mała awaria morze bym ci załatwił jakiś termin wcześniejszy:))

szarpie na1800-2200 obrotów powyżej i poniżej jest ok., jakby się dławił bo czasami zgaśnie, nasila się przy ostrzejszej jezdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Jaworski, Luboszyce (4 Km od Opola)

601481819

0774270615 - prosić Piotrka Jaworskiego

Mów od razu, że z forum passata

a czy przypadkiem 1800-2200 to nie jest zakres max. momentu obrotowego?

 

Pozdrawiam

Vaitek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pablo31

Dzięki panowie za namiary na mechaników, autko naprawione praktycznie w15 minut ale w Brzegu na Oławskiej, gość zna się na swojej robocie, terminy ma kilku tygodniowe wkręciłem się w kolejkę przez znajomego.Co do usterki przerwany kabelek czujnika obrotów silnika (wału).Koszt naprawy 50 PLN za podłączenie kompa lutowanie kabelka 0 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zblirza sie u mnie wymina rozrządu w AJM i tu dylemat Byłem u Koraszewskich i Ci chca 1800zł za kompletna wymiane podobno wszystkiedgo co się rusza z przodu,potem poziostaje Jaworski no i Lelek Gliwice gdzie krzyneli 1400zł. ale tylko rozrząd bez rolek paska zlternatora itp.Bardziej skłaniam się do Koraszewskich ale ta cena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wszystko co się rusza to Koraszewski i masz pewność, że robota ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie koraszewski to wielka pomylka. W ostatnim czasie slyszalem wiele ZLYCH opinii na jego temat. Pomijam to ze wklada uzywki albo 4maxy do auta, ale kumplowi tak ladnie A6 zdiagnozowal ze nie polapal sie ze 2 cylindry nie chodza. W opolskim nie ma zbyt wielu mechanikiow godnych polecenia. Tak prosta sprawe jak wymiane rozadu polecilbym zrobic u p. Tomasa Namyslo w Zywocicach kolo krapkowic. Gosc moze inz mechaniki nie jest, ale robi pozadnie i czysto a do tego uzywa dynama... w przeciwienstwie to wiekszosci okolicznych mechanikow. Radzi sobie tez niezle w VAGiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy i koleżanki :).

W dniach 15-17.08 będę w Opolu,także jak ktoś chetny na oznakowanie swojego cacka wlepami forumowymi to proszę o info:D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie zblirza sie u mnie wymina rozrządu w AJM i tu dylemat Byłem u Koraszewskich i Ci chca 1800zł za kompletna wymiane podobno wszystkiedgo co się rusza z przodu,potem poziostaje Jaworski no i Lelek Gliwice gdzie krzyneli 1400zł. ale tylko rozrząd bez rolek paska zlternatora itp.Bardziej skłaniam się do Koraszewskich ale ta cena?

Ja ponad pół roku temu robiłem rozrząd w Oławie na Opolskiej 21 całkowity koszt 1300zł pełny profesjonalizm,czas wymiany 5godz-z przerwa na sniadanie :) takze znaja passata na wylot.tel:0713135259.

 

Gdzie w okolicach Brzeg-Opole ozonuja klimę ma ktos jakies namiary?? Czekam na info?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś w Opolu lub okolicach dobrego blacharza??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czolem ludzie...

Moje auto to VW B3 kombi z silnikiem 1.6 TDi (tak na marginesie to bardzo fajne auto)

Mam do Was dwie kwestie dotyczace mechanikow z terenu Brzegu oraz Opola.

 

Mianowicie chodzi w pierwszej kolejnosci o naprawe szyberdachu. Wiem, ze trzeba troche sie pieprzyc z naprawa tego ustrojstwa, ale czy znacie kogos kto by sie podja naprawy szyberdachu? Szyberek uchyla sie ale nie chce sie chowac w podsufitowke.

 

Kolejna rzecz to wymianalicznika z zegarem (w sensie czasomierzem) na zegar z obrotomierzem. Takze poszukuje mechanika, ktory by dysponowal takimi zegarami i bylby w stanie podmienic je za stare.

 

Prosze podajcie jakies namiary na takich magikow ewentualnie jakies swoje wlasne rozwiazania ww problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos Tutaj wogóle żyje?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos Tutaj wogóle żyje?????

 

jeszcze dycham :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie zdaje, ze chyba tez ale nie mam pewnosci.

 

Co do mojego poprzedniego posta. Szyberek sam zrobilem. Dziala.

Natomiast pozostaje dalej kwestia zegarow.

 

A moze inaczej... Wiecie gdzie wokol Brzegu znajduje sie jakis szrot gdzie sa dostepne czesci do passata kombi b3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tanknąłem na BP bezołowiową Ultimate do swojego Pasiora niby tylko 2 litry ale jednak miałem stracha żeby się coś nie zesrało. Zalałem do pełna On i chyba rozeszło sie po kościach, zobaczymy jak dalej.

Ale mam nauczkę, bo smiałem się z tych co tak zrobili, i nie wierzyłem jak mozna nalać Pb do Diesla. Teraz juz wiem :on::zabawa:

Pozdro dla grupy z Opola i okolic :coolshine:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooops... to teraz pasek bedzie mial dopalanie. Masz moze jakies wskazania komputra pokladowego, bledy itd. Ciekawi mnie to po kumpel ma jakiegos nowego peugota :587: i zalal go biopaliwem albo jakims innym wynalazkiem i komputer pokladowy wskazal blad. Sciagnal cale paliwo i zalal lepszejszym dieselkiem. Bledu juz nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nic nie pokazało wydaje mi się że te 2 litry które dolałem to na cały zbiornik się rozeszło po kościach i praktycznie auto tego nie odczuło, może troszeczkę.Mam zamiar pojechać i go podłączyć jeszcze jak coś to dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczkot, nie byłeś ostatnio w Głuchołazach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności