Skocz do zawartości
majek666

Pogaduchy opolskie

Rekomendowane odpowiedzi

A ja tak trochę z innej beczki! Czy w tym roku ktoś jedzie na ogólnopolski, czy znowu będę sam reprezentował województwo! :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedziesz na cały weekend?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś się wybiera do Bielawy

bo wstępnie organizuje się ekipa na jakieś 20-30 aut z opolszczyzny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedziesz na cały weekend?

 

Jasne! Dołączam do grupy śląskiej, tak jak w zeszłym roku. To świetna ekipa! :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ssumie Kietrz to juz prawie Śląskie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W ssumie Kietrz to juz prawie Śląskie ;)

 

No w sumie tak! Mam bliżej do Raciborza jak do Głubczyc. Poza tym w zeszłym roku nikt od nas nie jechał, dołączyłem do Śląska i tak już zostało. W tym roku też już wstępnie się umówiłem na wspólną trasę. Poza tym to naprawdę zgrana ekipa. Mam jednak nadzieję, że ktoś z opolskiego jeszcze będzie jechał. Czy Wy wiecie jak ciężko jest "reprezentować" przy stole wszystkich z województwa. Potem trzeba mocno w alkomat dmuchać! :zdrowko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
naprawdę zgrana ekipa.

Najbardziej zgrana ekipa na forum chciałeś dodać Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej zgrana ekipa na forum chciałeś dodać Andrzej

 

Oczywiście, że najbardziej zgrana :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanko czy u posiadaczy 3B działa domykanie szyb z przycisku?? i czy uzbrojenie alarmu jest po trzykrotnym naciśnięciu przycisku zamykania na kluczyku ?? :) :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy mam pytanko czy u posiadaczy 3B działa domykanie szyb z przycisku?? i czy uzbrojenie alarmu jest po trzykrotnym naciśnięciu przycisku zamykania na kluczyku ?? :) :hmm

 

nie działa,działa tylko po przekręceniu kluczyka w zamku i pzytrzymaniu a alarm powinien działać za 1 naciśnięciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy mam pytanko czy u posiadaczy 3B działa domykanie szyb z przycisku?? i czy uzbrojenie alarmu jest po trzykrotnym naciśnięciu przycisku zamykania na kluczyku ?? :) :hmm

 

Jak dobrze pokombinujesz to będzie działać i domykanie szyb z pilota :jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam orientuje się ktoś może czy orientuje się czy do b6 z 2006 w 105 KM pasuje pompowtrysk z b5fl 130km avf??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze pokombinujesz to będzie działać i domykanie szyb z pilota :jasne

Tak to jest jakieś 5min. roboty, potrzebujesz do tego program który jest na jakiejś czeskiej stronie... i laptopa ;)

witam orientuje się ktoś może czy orientuje się czy do b6 z 2006 w 105 KM pasuje pompowtrysk z b5fl 130km avf??

Nie pasuje, jeśli szukasz pompowtrysków sczytaj numer ze swojego starego wtedy szukaj, nie szukaj-kupuj na zasadzie przewidywania ;) a jeśli chodzi o wadliwe pompki to w każdym autoryzowanym serwisie vw wymieniać ci je powinni za darmo, w innych krajach została ogłoszona akcja wymiany tych wadliwych pompowtrysków, u nas zaś to aż tak się nie rozeszło... poczytaj gdzieś o tym na necie, kolega wymienił sobie w ten sposób 4 pompki, oczywiście mówimy o b6 2.0 tdi, ale ty chyba piszesz o 1.9... a z tym silnikiem nie wiem jak jest do końca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - wiem że to nie do końca idzie w parze ale potrzebuję taniego i dobrego lakiernika z okolic Nysy, ewentualnie gdzieś dalej, lecz dobrze żeby to był ktoś wart polecenia. Roboty nie jest dużo, bo dziadek się w porę obudził ale po "starciu" zostawił ślady na obu nadkolach i przednich drzwiach :/: (tylne mam nadzieję uda się wypolerować)... Sprawa dość pilna więc apeluję o szybką pomoc :help

 

I JESZCZE JEDNA O WIELE WAŻNIEJSZA PROŚBA - poniższe zdjęcie śmiało można kopiować i przekazać dalej, gdzie tylko się da - po rodzinach, znajomych, księgowych itp itd... Dodam tylko że w wyznaczonych rubrykach wystarczy wpisać numer KRS - 0000273196 a w rubryce przeznaczenie wpisać imię i nazwisko mojej córki - LENA DEMICHOWICZ. Z góry dziękuję za wszelką pomoc! ! ! :kumple

1%.jpg

OPOLSKIE STOWARZYSZENIE REHABILITACJI NEUROLOGICZNEJ I FUNKCJONALNEJ

Konto fundacji: invest Bank SA O/Opole

34 1680 1235 0000 3000 1461 2426

Konieczny jest dopisek - LENA DEMICHOWICZ

nr KRS - 0000273196

Edytowane przez Pietr@s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey, mam małą prośbę do forumowiczów, którzy jeszcze wierzą w siłę grupy jaką jesteśmy. Przydało by się kilka głosów na zdjęcie, moje zdjęcie:) (tomek taczyński)

Mam nadzieje że wygram tableta, który pewnie i tak mi się nie przyda:) Z góry dziękuję za poświecenie minutki.

Pozdrawiam Tomek

 

https://apps.facebook.com/konkurs-nowy-wzrok/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach

VII Zlot Ogólnopolski VW-PASSAT.PL

29.06-1.07 2012

OSiR Wawrzkowizna

odbędą się

I TWÓRCZE WARSZTATY BABSKIEGO ZAKĄTKA VW-PASSAT.PL

W tym roku tematem będzie biżuteria autorska. Pokażę jak oraz pomogę zrobić kolczyki, breloczki, korale, bransoletki, zawieszki do telefonów, zakładki do książek itp . Warsztaty są organizowane nieodpłatnie. Koraliki i potrzebne półfabrykaty, dostaniemy od sponsora, dostępne będą na warsztatach „ do wyboru, do koloru „ . Mile widziane małe kombinerki , gdyż posiadam jedynie trzy sztuki, ale są w Castoramie w cenie około 8 zł.

W trosce o męską grupę zlotu – święty spokój od płci pięknej podczas leczenia kaca. Dzień, godzina i miejsce do ustalenia z zainteresowanymi .

Na warsztaty nie ma zapisów, jednakże chętnych proszę o kontakt na PW, abym mogła się mniej więcej zorientować jaką ilość półfabrykatów muszę zapewnić. Oczywiście nawet zdecydowanym dopiero na miejscu nikt nie zamknie drzwi przed nosem

Na przyszły rok - jeśli będzie zainteresowanie – już mam pomysły na II warsztaty BABSKIEGO ZAKĄTKA!

Zatem ZAPRASZAM!

Alutek

Edytowane przez Alutek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytają wszyscy ten temat??

Mam nadzieję że tak.

Jeśli nie to założę nowy żeby było widoczne :-D

 

Zbliżają się święta majowe, nieodzownym ich elementem jest grillowanie, a nieodzownym elementem grilla jest piwo, więc czas najwyższy żeby zaopatrzyć się w odpowiednie szkło na te okoliczności.

 

W związku z tym po raz kolejny zapraszam do zapoznania z tematem:

 

Kufle z logo forum

 

Oraz licznych zamówień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w okolicach Nysy ,Grodkowa, Niemodlina lub niedaleko od tych miast dorobie kluczyk z immobilazerem? Ile może to kosztować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności