Skocz do zawartości
przybora

Passat - problem z zamkiem drzwi od strony kierowcy!

Rekomendowane odpowiedzi

ale zamek przynajmniej na jakams strone trzeba miec na klucz

 

bo w przypadku rozladowania akumulatora bedzie problem z dostaniem sie do srodka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Ja muszę np. domykać kluczem bo coś padło i nie zamyka do końca jednych drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przetarte kable na łączeniu drzwi z karoserią skoro po pełnym otwarciu to nie działa to tylko tam przewody są "w ruchu". Do sprawdzenia bardzo proste
Jak bawiłem się z demontażem zamka (co opisałem kilka postów wyżej) zauważyłem manewrując blachą drzwi że na chwilę zapaliły mi się światła wewnętrzne w samochodzie. To by był znak, że jednak problem może leżeć w tych przetartych kablach. Z tym że już wtedy nie miałem czasu zajrzeć do kabli. Stąd pytanie: czy sprawdzenie tych kabli na przejściu z drzwi do karoserii wymaga ponownego demontażu całych drzwi, czy można się dostać jakoś poprzez tę gumową harmonijkę pomiędzy drzwiami i karoserią ? Od czego zacząć ? Bo sama wiązka od wzmiankowanej "blachy" wchodzi do wewnątrz drzwi i ginie w tej właśnie gumowej harmonijce. Nie mam pomysła jak zacząć :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą gumową osłonę kabli możesz odczepić po jednej ze stron (buda lub drzwi) i odsunąć na bok. Mało to wygodne, ale dasz radę. Możesz też wyprowadzić całą wiązkę, która biegnie do drzwi przez rozpięcie odpowiednich wtyczek na dole lewego, przedniego słupka. Tam masz połączoną całą kablotekę. Zobacz, które idą do drzwi i te możesz wypiąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności