Skocz do zawartości
rafal102

Montaż Turba w benzynie czy to możliwe..??

Rekomendowane odpowiedzi

Nad uturbieniem autka jeszcze mysle, ale niestety po tym co czytam, to nie taka prosta bajka, żebym miał autko na gaźniku było by łatwiej, wywaliłbym gaźnik, zostawił podstawę do niej podpiał doprowadzenie turba, i zamontował gaz by bez problemu regulować doprowadzaniem odpowiednij liczby paliwa. A w tym co mam to nie takie proste i chyba nie podejme sie tego..:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie zaraz turbine kowalskiego II zara zrobicie!!

 

chlopie (ten co chce 10km i drugi co wolalby gaznik) uturbiania wolnossaka to wcale nie prosty temat. Wrecz trudny. Jesli chcesz sie bawic to kup drugi samochod i sobie dlub, ze jak wysadziszz silnik w powietrze to bedziesz mial czym do kosciola dojechac.

Na necie znajdziecie mase informacji o uturbianiu silnikow. Sugeruje poszukac.

I niech nikt z was nie mysli ze znajdzie se jakies turbo, potem kolektor od czegos, podepnie MBC albo skreci WG wyda przy tym 600 pln i bedzie mial uturbiony silnik.... nie tedy droga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
normalnie zaraz turbine kowalskiego II zara zrobicie!!

 

chlopie (ten co chce 10km i drugi co wolalby gaznik) uturbiania wolnossaka to wcale nie prosty temat. Wrecz trudny. Jesli chcesz sie bawic to kup drugi samochod i sobie dlub, ze jak wysadziszz silnik w powietrze to bedziesz mial czym do kosciola dojechac.

Na necie znajdziecie mase informacji o uturbianiu silnikow. Sugeruje poszukac.

I niech nikt z was nie mysli ze znajdzie se jakies turbo, potem kolektor od czegos, podepnie MBC albo skreci WG wyda przy tym 600 pln i bedzie mial uturbiony silnik.... nie tedy droga.

 

Jak to nie ? A mi Pan mietek z zakladu naprawczego 'stodola' mowil, ze za 500zl zrobi mi biturbo... znaczy sie, ze klamal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

the.wolf wydaje mi się że przesadzasz, bo i za takie pieniadze można zrobić. Trzeba miec tylko wyobraźnie. Ostatnio w olsztynie na wyscigach 1/4 mila przyjechał stara łada na dodatek wygladało że się ledwo kupy trzyma, no i niejednym kopara opadła po pierwszym wyscigu, a gościu do zwykłego gaźnikowego silnika 1300 od łady wstawił turbine jak to sie mówi w stodole przy użyciu spawarki. koszt jaki go wyniosła coś koło 500zł Wiec wszytsko sie da. Ale niestety z moim silnikiem to wieksza zabawa, i jak mówisz gdybym miał drugi silnik mogłbym sie bawić, a tu jest za duze ryzyko a mi autko jest potrzebne..:(

 

a to na potwierdzenie tego co mówie, a i proszę zauważyć jak spalił start.

 

http://moto.piknik.patrz.pl/

http://moto.piknik.lada.turbo.patrz.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzdelka12

Nie lepiej zamiast się bawić w zamontowanie turbiny po prostu kupić silnik 1.8 20V turbo 150 KM od b5 ?? wiem że za 500zł tego nie zrobisz ale po takim swapie autko będzie śmigało jak przecinek :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności