Skocz do zawartości
Gość a_r_t_i

Radio z pasującym podświetleniem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość a_r_t_i

Witam,

 

Jestem na etapie wymiany radia w Pasku. Poszukuję prostego modelu CD/MP3 ale konieczne muszą być spełnione poniższe warunki:

 

- pasujące podświetlenie (takie jak ma climatronic)

- czarny kolor radia

- do 400 zł

 

Jak do tej pory to jest mój faworyt (i jednocześnie jedyne radio spełniające moje oczekiwania jakie znalazłem :mur: )

 

http://www.allegro.pl/item200952965_pioneer_deh_p_2900_2920_premiera_na_2007r_gw.html

 

 

Jeśli ktoś z Was ma takie radyjko to proszę o opinie - będę bardzo wdzięczy :padam:

 

Jeżeli macie inne propozycje to chętnie poczytam.

 

Pozdrawiam,

Artur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
Poszukuję prostego modelu CD/MP3 ale konieczne muszą być spełnione poniższe warunki:

 

- pasujące pdoświetlenie

- czarny kolor radia

- do 400 zł

 

 

Do porzedniego Passata zamontowalem Panasonica CQ-C 1323NW.

Spelnia wszystkie Twoje warunki :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

biedrona, z tym podswietleniem chyba tutaj nie trafiles :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

Krawcol, inaczej to wygląda na żywo - komponuje się idealnie.

Na pewno lepiej niż pionner i ten panasonic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam Blaupunkt Alicante CD31

Podświetlanie takie jak w VW niebieski wyświetlacz + czerwone klawisze. Radio świeciło trochę jaśniej ale da się to przerobić. Chociaż jest to mało zauważalne i nie powinno przeszkadzać. Alicante CD 32 też powinno pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołóż 90 zeciszy i kup Pionka DEH 4700 MP/MPB lub kup używane za około 250-300 zet polecam rewelacja zarówno w kwestii dzwięku jak i walorów estetycznych jest to solidne radyjko i na pewno będziesz zadowolony :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie jak kolega Krawcol (model Panasonic CQ-C1323NW) i sprawdzil sie idealnie Polecam :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Blaupunkt Orlando MP46. Można ustawić w nim każdy kolor wyswietlacza (4096 kolorów). Jendak idealne podświetlenie to to nie jest. Powiedzmy zbliżone na 99%. Kolor przycisków idealny. Do tego czarne, proste, bez żadnych udziwnień na obudowie (jdynie srebrna obwódka dobrze komponująca się ze srebrną obwódką na gałce zmiany biegów). A wygląda to tak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda nocą radyjko Pioneer DEH-P 2900:

 

 

Opinie:

- idealnie pasujące podświetlenie

- czysty dzwięk (z fabrycznymi głośnikami)

- prosta obsługa

 

Generalnie polecam :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Generalnie polecam :ok:

 

Hahaha ja 30 minut temu zamontowałem u siebie własnie Pioneer 2900 MPB i również polecam :ok: Cena 330 zł z przesyłką.I jak za tącene to gra zajebiscie i czysto, a wyświetlacz idealnie współgra z resztą podświetlenia. Ja jestem happy z zakupu !! :hurra:

 

A i jakbyś chciał zobaczyć jakto wygląda na żywo to możemy się spotkać tam gdzie wtedy ;) , żebyś nie miał wątpliwości :cwaniak:

I tu jest link do sprzedawcy od którego ja brałem:

 

http://www.allegro.pl/item203047666_pioneer_deh_2900_2920_2900mpb_nowy_2l_gwar.html

 

Pozdrawiam,

 

Jarecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość e-sparks

KENWOOD KDC-3027. Co prawda nie odtwarza MP-3, ale za to brzmi trochę lepiej niż Panasonic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krystiano

A co myslicie o tym radyjku?

http://allegro.pl/item203723272_kenwood_kdc_w4037y_nowe_gwarancja_f_v_warszawa.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat. Zmieniłem podświetlenie w swoim b5 z zielonego na niebieskie (chabrowe[ori]) i idąc za ciosem pora wymienić mojego zielonego clariona na coś pasującego. Najlepiej czerwone przyciski chabrowy wyświetlacz. Radyjko ma być w granicach 500zl max 700 obsługiwać mp3 i mieć port USB na froncie.

Narazie znalazłem takiego Kenwooda, który wygląda ciekawie na fotach i jest ciut tańszy http://allegro.pl/item686427111_kenwood_kdc_w4044uay_kdc_w4044_4044_wyprzedaz.html

Pomóżcie w poszukiwaniach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy do paska możecie wrzucić radio Pioneer DEH 5000 UB , ma oddzielną zmianę podświetlenia wyświetlacza i guzików , ma wyjście usb na kabelku , ale nie ma problemu z wyjściem na panel ( przedłużka i w zaślepce pod ogrzewaniem tylnej szyby ) . Poza tym ma duze możliwości ustawień i korekcji. Powodzonka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności