Skocz do zawartości
kubelt

607 - czy ktoś wie, z czym to się je?

Rekomendowane odpowiedzi

To twoja wypowiedz czy wklejona z innego zrodla?

Moja...a co??

Mam wymienić Tobie tarcze czy klocki żebyś uwierzył?? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To twoja wypowiedz czy wklejona z innego zrodla?

Moja...a co??

Mam wymienić Tobie tarcze czy klocki żebyś uwierzył?? :]

 

Nie dziwie sie czemu Pawel nie mogl sie z Toba dogadac ;/ hmm... ja tez raczej nie potrafie aczkolwiek nie martwi mnie to bardzo :hurra::ok::rotfl: ...

A jesli juz unosisz sie i piszesz w ten sposob to jesli pozwolisz przygotuje Ci jakies zadanie na spot do Spaly u mnie w pasku - jesli sobie poradzisz to uwierze - narzedzia jesli chcesz moge wziac ze soba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jesli juz unosisz sie i piszesz w ten sposob to jesli pozwolisz przygotuje Ci jakies zadanie na spot do Spaly u mnie w pasku - jesli sobie poradzisz to uwierze - narzedzia jesli chcesz moge wziac ze soba.

...chcesz zrobić z siebie kogoś mądrzejszego?? :wstyd:

nie mam zamiaru się Tobie tłumaczyć...Wasze ataki na mnie są dość słabe i przewidywalne-pogłówkujcie troche :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co zasmiecac watek Kuby reszte zalatwimy na PW

 

//edit

 

zalatwione jak sie okazuje czasami mozna sie przejezyczyc :D:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

remix - jesteś idealnym przedstawicielem grupy o której wspomniałem w pierwszym poście, tak więc Twoje komentarze są nadzwyczaj zbędne - tym bardziej, że nie mam zamiaru domyślać się, co autor miał na myśli patrząc na Twoje pióro. Zarzuć dalsze próby uzewnętrzniania się w tym wątku gdyż nie mam ochoty czytać takich bzdur rodem z piaskownicy.

 

Co do utraty wartości - tak, ten samochód strasznie traci wartość. Jego zakup w salonie jest z ekonomicznego punktu widzenia absolutnie niezrozumiały, jednak już jako używany 4-latek zaczyna powoli stabilizować cenę rynkową. Tym bardziej, że ja liczę uzyskać cenę bardziej atrakcyjną, niż tą, którą mi rynek proponuje. Jak mówiłem - nie stoję pod ścianą i mam pole manewru. Jeśli cena nie będzie dla mnie zadowalająca to zostanę sobie z moim passkiem, też dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość remix

Na moje kupujcie sobie francuzy wczoraj rozmawiałem z mechanikiem i mówił że prze zauta francuskie zarabia na chleb to to ku** tak się psuje że szok najczęściej chyba wymienia sprzęgło znajomy ma peugeota partnera narzeka inny 407 tez narzeka wszyscy narzekaja oprócz tych nowych peugeotów bo to już troszkę unowocześnione .,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
inny 407 tez narzeka

a 407 to stary jest?

 

:rotfl::rotfl::rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

No raczej kolega sam sobie zaprzeczył, bo akurat ja bym 407-emke zaliczył właśnie do tych nowych peugeotów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No raczej kolega sam sobie zaprzeczył, bo akurat ja bym 407-emke zaliczył właśnie do tych nowych peugeotów

 

dlatego też go zapytałem, popieram słowa autora tego posta, jak się nie ma nic ciekawego do powiedzenia to lepiej nie pisać...żeby właśnie takie bzdury nie wychodziły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość remix

Dobra juz nic sie nie wypowiadam na temat francuzów ale jak chcecie kupujcie.W innym watku sami mówiliście że to gów** a teraz co nagle oświecenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze sami znawcy odnosnie francozów .. :rotfl:

do modów : moze załóżcie oddzielny dział odnośnie aut francuskich ..

Jak sie koledze podoba niech kupuje ... i tak zrobi co zechce

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian
do modów : moze załóżcie oddzielny dział odnośnie aut francuskich

 

Po co ? przecież temat jest w off-topie..po to jest temat żeby sie wypowiadać i poznać opinie jeśli ktoś miał styczność.

 

Jak sie koledze podoba niech kupuje ... i tak zrobi co zechce

 

Wg. mnie too sie nie ma podobać, to ma przede wszystkim jeździć, a nie być miną. pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość boostertd

co do wypowiedzi kolegi remix, to on sam nie wie co chce w temacie o EURO NCAP napisał tak "Tak moż ei kupa gówna ale plastiki nie piszcza tak jak w passacie i mnie to wkurza jak piszczą nieram mam ochotę sprzedać passata i kupić francuskie gówno." a tu krytykuje te auta wiec jego wypowiedzi wydaja sie zbedne.

 

Jeśli zależy Ci na komforcie to poszukaj C5 - dużo miejsca i hydropnemautyczne zawieszenie, które jest miękki i wygodne ale w chwili gdy chcesz poszaleć ładnie się usztywnia (Hydroaktiv), mają całkiem mocne diesle

 

miałem okazje uzytkowac to auto przez prawie 2 miesiace, ogolnie samochod wizualnie jest paskudny, miejsca ma saporo, ten mial akurat silnik 2,0 HDI 109KM z tego co wiem to najmocniejszy diesel,pracowal p[rzyzwoicie palil nie duzo. przez pierwsze pare dni byl spoko pozniej sterowanie zawieszeniem zaczelo sie zacinac, klima szwankowala i bylo jeszcze pare zarzutow i ja osobiscie nioe kupilbym tego auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość remix

Napisz to jeszcze raz edytując tego posta, tym razem po polsku, bo tego się czytać nie da - Kubelt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak kupi to chyba nie zapomni o naszym forum :zalamany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja? w życiu :) Zżyłem się z tym forum za bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pszemek

Pracowałem w ASO Peugeota.Dość krótko ale zdążyłem się nasłuchać o tym modelu wielu dość niepochlebnych opinii.Nie od klientów serwisu ale od mechaników którzy siedzą w temacie od dość dawna.Ale z drugiej strony - jak będziesz miał z nim problemy to zawsze możesz go sprzedać :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba powiem tylko że bym tego paskudztwa nie kupował i to nawet mając okazje zaoszczędzić duże pieniądze-dlaczego a no dlatego że naoglądałem sie tych samochodów podczas napraw i w porównaniu z innymi pojazdami a w szczególności z grupy V.A.G. to wyglądają one raczej mizernie po dzwonach. Podam ci przykład ostatnio przywieźli do nas 607 które dośc mocno uderzyło w słup przodem -cały pas przedni łącznie z chłodnicami wbił sie w silnik.Odpaliły poduchy ale żeby było śmieszniej to nie te przednie ale kurtyny i poduchy w fotelach a samochód miał przelatane raptem jakieś 18000 mil !!!!! Co do zawieszenia to nawet na angielskie warunki jest ono za słabe widziałem auta które miały wyrwane dosłownie z bebechów zawieszenie. Jakość spasowania elementów jest po prostu śmieszna wystarczy nawet nowy samochód prosto z fabryki obejrzeć i śmiać sie do łez. Miękka blacha i elementy plastikowe nadwozia to po prostu porażka. Po zdjęciu np: przedniego zderzaka w 607 ukazuje sie nam szyna wzmocnienia która wygląda jakby miała sie sama złamać przy tylko lekkim kontakcie z czymkolwiek innym(brak porównania z paskiem) a Co do wnętrza to kwestia gustu ale kłują w oczy wszystkie elementy rozpoznawalne w peugeotach jest to samochód do którego wsiadasz i od razu wiesz że to peugeot nieważne czy 207 307 407 czy 607 albo i te śmieszne 807 jest dużo takich samych badziewnie wykonanych detali. I mimo dość ładnego kształtu i kuszącej ceny nawet w najlepszej konfiguracji to i tak pozostanie to tylko Peugeot.

 

 

 

ps: http://www.euroncap.com/tests/peugeot_607_2002/119.aspx test zderzeniowy 607

 

http://www.euroncap.com/tests/vw_passat_2001/92.aspx test zderzeniowy pasek z 2001r

 

http://www.euroncap.com/tests/vw_passat_2005/219.aspx test zderzeniowy pasek z 2005r

 

oceń sam

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze jednego linka, mianowicie do crash-testu modelu, którym się poruszam, czyli B5 3B: http://www.euroncap.com/tests/vw_passat_1997/4.aspx

Porównując dane wygląda na to, że 607 gwarantuje wyższy poziom bezpieczeństwa niż mój dotychczasowy samochód, więc jest to argument za wymianą pojazdu.

->607

Score: 26

Front: 10

Side: 14

 

->mój passat

Score: 19

Front: 8

Side: 11

 

Idąc dalej tokiem wypadkowym - nie mam nic przeciwko, jeśli po wypadku z samochodu zostaje wrak, o ile spełni swoje zadanie - ochroni pasażerów. Ta energia musi się gdzieś rozchodzić tak więc wolę ileś stref zgniotu i totalną demolkę niż mniejsze straty materialne ale większe przeciążenia działające na pasażerów. Od kosztownej naprawy jest ubezpieczenie albo, co lepiej, kasacja.

Nie podzielam obserwacji jeśli chodzi o spasowanie elementów. Zależy mi na odpowiednim wyglądzie dlatego też wnętrze kabiny obejrzałem dokładnie. Nie powaliło mnie ale nie znalazłem żadnych nierównych spasowań bądź szerokich szczelin. Wręcz przeciwnie, wszystko było w porządku a podczas jazdy i na nierównościach, w przeciwieństwie do passata, nie docierały do moich uszu żadne trzaski i stukania plastików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość remix

Wiesz co ja zmieniłem zdanie na temat passata może jest twardy i od młotka i piszczą plastiki ale to auto nie do zdarcia jeździsz i jeździsz ,a on krzyczy dalej rób co chcesz nie musisz brać pod uwagę mojej wypowiedzi uczę się za mechanika i pracuję z jednym i powiedział ,że jak peugeot przyjdzie po dzwonie to nie brać go do roboty bo migomatem się blachę stopi taka słaba i jak już kolega wyżej powiedział zawierzenie wyrywa się z całymi bebechami ja jeżdze passatem b4 i mi jest w nim dobrze a wy nowszymi i chcecie się przesiąść na peugeota oczywiście rób co chcesz twoja sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności