Skocz do zawartości
Gość elzbieta grela

woda w B-5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość elzbieta grela

witajcie!

mam problem!zrobił mi się basen w pasku. mam zalany moduł komfortu-centralny świruje i.t.d.jutro wyciągam srodek i suszę.

woda sie leje z trzech stron,dostaje się dołem po uszczelce przy głośnikach,gdy otworzę drzwi stoi tam woda i przesącza się nad uszczelką pod plastikiem i pod wykladzinę i jest problem.

z tego co wiem to tam powinien być jakis odpływ??? ale gdzie i jak go udroznić???

I sprawa druga!

Czy ktoś mi może powiedzieć czu jest możliwe przeniesiwnie modułu komfortu z pod wkładziny. dokładnie chodzi mi o lewe tylne nadkole.

Po prostu nie wiem jak idzie wiązka do modułu ile to roboty i.t d.

HELP mi!!!![/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość elzbieta grela

byłem,przeczytałem ale to nie wyczerpuje mojej "dociekliwości"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasz_tro

Czesc,

 

Ja "przenioslem" modul pod deske rozdzielcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość elzbieta grela

też chcę przenieś ten chol.....ny moduł ale nie wiem jak sie do tego zabrać???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie wiesz? Jak już go (ten moduł) wydostaniesz spod wykładziny, to musisz przeciąć wszystkie kable (a może nie wszystkie), wymierzyć długość wsawek, połączyć trwale (zlutować) z rozciętymi kabelkami, zaizolować i zamocować moduł w nowym miejscu. Ot i wszystko. Pomijam demontaż i montaż progów, wykładziny itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasz_tro

Po co ciac przewody. Z tego co wiem (nie bylem przy przenoszeniu ) kabele sa na tyle dlugie, ze spokojnie wystarczaja do przeniesienia pod deske rozdzielcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spokojnie wystarczaja do przeniesienia pod deske rozdzielcza.
no to jeszcze łatwiej. Ja tego nie spraktykowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasz_tro

Niestety koledzy konstruktorzy z VW popelnili blad umieszczajac pod fotelem ten modul. No ale My zawsze mozemy ich poprawic:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
muszę podłączyć go do kompa i zlokalizować uszkodzenie

Nie zlokalizujesz kompem usterki.Jedyne co ci VAG powie,to to co wiesz,czyli że:

mam problem z przednimi drzwiami-prawymi po prostu centralny ich nie otwiera i nie zamyka

Nic więcej! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woda w Passacie B5 1999. Odetkać odpływy pod maską jeden pod aku a drgui na samym środku w okolicach kanału wentylacji. Polecam jak najszybciej wyjąć przedni fotel i tylni podważyć tapicerke, otworzyć moduł komfortu (w celu sprawdzenia czy nie ma wody, jeśli jest to otworzyć i zostawić otwarty) radzę zjąć czarną taśme i wyczyścić przewody pozostawić do wyschnięcia i ponownie na nowo założyć taśme. Padły mi szyby elekt. przez tą wodę ale już po osuszeniu działa wszystko ok.

 

http://img5.imageshack.us/img5/2120/20090526002.jpg

http://img5.imageshack.us/gal.php?g=20090526004.jpg

Edytowane przez johanes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Johanes jestes tu nieod dawna wiec udziele Ci porady nad postem jest data i godzina kto go kiedy napisal i Ty wlasnie pomogles komus kto sie o to pytal w 2007 roku czyli sa rozne opcje albo juz dawno to zrobil, albo juz ma w Passacie basen:D Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też ostatnio robiłem suszonko :) ale mi się woda wlewała otworem od linki klapy (pokrywy silnika) dodatkowo miałem pozatykane otwory spustowe :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności