Skocz do zawartości
Kurzyn

MIO A 701

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czytałem wcześniejsze posty odnośnie GPS do auta i dzięki sugestiom kolegów z forum zdecydowałem się na palma z GPS a nie oddzielna NAVI. Powiedzcie mi panowie czy dam rade sam wgrać mapy, hmmm ktorych jeszcze niestety będę musiał poszukać(mile widziane podpowiedzi na PW lub @), bo opcja w której go kupuje ich nie posiada. Jest to coś na zasadzie instalacji Windowsa?? Czy później do map oryginalnych inaczej łatwo wgrać aktualizacje??? Za wszystkie podpowiedzi i sugestie serdecznie dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wybierz program do nawigacji - jest kilka na rynku

- automapa

-mapamap

- destinator

- igo

- tomtom

 

Polecam tomtoma - mapy wgrywasz normalnie na dysk swojego mio - aktualizujesz je usuwając stare mapy a wgrywając nowe

 

Jeżeli interesuje Ciebie tylko Polska to polecam automape - jeżeli jeszcze Europa to TOmtom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli będziesz miał problemy zapraszam na gg 1215297 to ci pomogę.Mam takie MIO A701 i cały zestawik do niego z najnowszymi mapkami do TomToma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedzi i podpowiedzi, w szczególności Dardi-emu, za pomoc, okazał się on w porównaniu do mnie expertem w tych sprawach :ok: i pomaga rozwiać mi wszekie wątpliwości, pzdr :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

a czy ktoś z Was używał oprogramowania Nav4All lub Mobile GMaps na telefon komórkowy? może słyszeliście jakieś opinie - jak z pokryciem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość a_r_t_i

Szczerze nie polecam MIO A 701 - głównie ze względów praktycznych !!!

 

Wyobraź sobie że korzystasz z nawi a tutaj ktoś dzwoni, sms'a przysyła, Ty musisz zadzwonić albo wysłać sms'a - będzie Cię to irytowało w trakcie jazdy.

 

Do tego dodam że w tym MIO jest mały wyświetlacz, co prawda wystarczy, ale jak na navi to trocę przymały.

 

Idąc dalej - jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego, możesz mieć problemy z zawieszaniem się navi w momencie korzystania z telefonu.

 

A poza tym zawsze będziesz nosił telefon wart 1300 zł albo i więcej w kieszeni ? Na zawał padniesz jak pójdziesz na disco, na plaże itp.

 

Wg. mnie lepszy jest MIO 550 a do tego zostaw telefon ten którego używasz.

 

Pozdrawiam,

Artur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez tak uwazam. naco ci mapa na disco, i gps wbudowany. najprostrza navi - nawet tomtom jest dla przecietnego usera wystarczajaca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności