Skocz do zawartości
Gość romano11

wentylator klimy nie pracuje

Rekomendowane odpowiedzi

Gość romano11

Wiem ze temat nie jest nowy ,ale niemoglem odnależć mój wentytlator padł a właściwie to niechodził od początku odkąd mam mojego pasia czyli 1mc i pytanko brzmi czy odrazu stawiać na nowy czy moze jais przekażnik po drodze bo bezpieczniki ok! :niepewny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

romano11 - słabo coś szukałes :[

 

->Wiatrak klimatyzacji <-

 

ps: a tak wygląda bardzo pomocna opcja SZUKAJ. Na pewno jej użyłeś :?::hyhy:

 

............................ Koooosz :D (temat powielony)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romano11

spoko spoko dzieki za link :zawstydzony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a bezpiecznik 40A taki wielki w skrzynce pod nogami sprawdzales ? tam jest tez przekznik do wentylatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w skrzynce pod nogami
pod nogami (kierowcy) -> dywanik -> wykładzina -> moduł komkomfortu <- czasem woda, zero bezpieczników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w skrzynce pod nogami
pod nogami (kierowcy) -> dywanik -> wykładzina -> moduł komkomfortu <- czasem woda, zero bezpieczników.

 

bo nie pod a nad nogami:) - poniżej tabliczki z bezpiecznikami.

 

Bezpiecznik raczej na pewno jest do wymiany ale obawiam się, że w komplecie z wentylkiem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poniżej tabliczki z bezpiecznikami.
chcesz kłótni :rotfl: , może miałeś na myśli pod przekaźnikami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romano11

Dzisiaj byłem u magika sprwdzić mój wentylator ,podłączył go na krutko i okazało się że nie żyje magik zaproponował mi wymiane na orginał ale użuwke z rozbitka za 2setki.

i teraz dylemacik co robic czy nówka sztuka plus wymiana czy używka z wymianą .

 

ponoć dużo pracy przy tej wymianie to prawda ? :zalamany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romano11

w końcu wymieniłem na używke ale orginał mój wentylator hula :hurra: zobaczymy jak długo? mam tylko wrażenie jak bym czuł prace poprzez drobne wibracje w środku na postoju czy to normalne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana to jest doslownie 10 minut!

 

Odkrecasz wlot z filtra powietrza (2 blachowkrety na srubokręt krzyzakowy ) i z filtra wyciagasz plastik, od przeplywki odkręcasz gumowy przewód ktory idzie do turbo dla ulatwienia wsadzania, wkładasz wentylator na zaczepy przekrecasz i wkrecasz srube zabezpieczajaca przeplatasz przewody wg. starych i podpinasz. Cała filozofia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romano11

No i stało sie używany wentylator okazał się lipny drgania ktore przenosil okazły sie dość mocne zaczołem drążyć temat i okazało się że silnik był nowy a sam wiatrak był z mjego auta i stąd te drgania poniważ niewolno mieszać tych obu części bo całość jet wyważana orginalnie .

Ale niema tego złego coby na dobre nie wyszło kupiłem w końcu nowy na Allegro za 180,-plnów mechanik zmienił i chodzi mimoże go wogule niesłychąć super sprawa.

Polecam te cząch na allegro naprawde niesą takie złe .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności