Skocz do zawartości
Gość siloj

Tuning 1.9TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość siloj

Witam

Mam pytanie gdzie można podnieść moc paska 1.9TDI 90HP w Krakowie, albo w Rzeszowie? Żeby gość znał się na rzeczy i nie była to jakaś chałupnicza robota.

Jak możecie to powiedzcie jeszcze jaka jest cena.

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsi w Krakowie to chyba V-tech (http://www.vtech.pl).Prefosjonalnie sie tym zajmuja juz od 97 roku.A teraz w dodatku maja promocje.. :) samochody z rocznikow do konca 2000r - 25% upustu.

Chip kosztuje 1100zl+Vat (1350zl) i masz okolo +20-25KM i +40-50Nm momentu.(a nawet+60Nm)

Sam czekam na zastrzyk gotowki i pedze do nich czem predzej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo compsport w bielsku-bialej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sly30

Co to za ceny wogole podajecie ??? ja wiem ze mozna to zrobic u kolesia w malej miejscowosci o nazwie Majdan Sieniawski to jest przy drodze z rzeszowa do Biłgoraja i to nie w takiej cenie ale ...nie chce sklamac okolo500zł z montarzem i daje sobie glowe uciac ze facem ma pojecie bo u kolegi robil z 90KM na 110KM rok temu i smiga a facet jest bystrzak i tylko tym sie zajmuje. Jak cos to podam nr tel mozna zadzwonic i zapytac.

Pozdrawiam Slawek :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość siloj

Wojtek_KRK, dzieki za namiary juz sie umowilem i za niecale dwa tygodnie bede operowal mojego paska :hurra:

A cena faktycznie 1350pln :ok: to niezla promocja.

Jak tylko wyjade z kliniki to dam znac jaka roznica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sly30, ja to bym raczej do Majdana - Radka wolal podjechac i o Dodzie pogadac..a nie robic Chipa u niego.. a tak powaznie to Vtech i TTC maja w krakowie najwieksze powodzenie a nie pan Henio w garazu ;) (bez urazy :padam: )

 

siloj, prosze bardzo...jak zamontujesz to daj znac co i jak sie podzialo :) ciekawy jestem jak te nasze 90KM przeistacza sie w 115 :) no i ten moment ciekawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co to za ceny wogole podajecie ??? ja wiem ze mozna to zrobic u kolesia w malej miejscowosci o nazwie Majdan Sieniawski to jest przy drodze z rzeszowa do Biłgoraja i to nie w takiej cenie ale ...nie chce sklamac okolo500zł z montarzem i daje sobie glowe uciac ze facem ma pojecie bo u kolegi robil z 90KM na 110KM rok temu i smiga a facet jest bystrzak i tylko tym sie zajmuje. Jak cos to podam nr tel mozna zadzwonic i zapytac.

Pozdrawiam Slawek :vw:

 

leze i kwicze :rotfl::rotfl::rotfl: chyba cipa zaklada, a nie chipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość siloj

Mój pasek już po operacji :hurra::hurra::hurra:

Byłem przedwczoraj w Krakowie w firmie V-tech i trochę się obawiałem przed zabiegiem czy mój silnik będzie się nadawał ale.... wypadł rewelacyjnie :cwaniak:

Sprawdzili go na hamowni i co mnie zaskoczyło, moja 90 tka miała 94,9PS.

Już po godzinie autko było gotowe.

dodaję wykres gdzie sa dane przed i po chipie.

Wiem że posiadacze 130konnych i mocniejszych silników będą się smiać ale ci którzy maja 90KM wiedzą jak wiele znaczy każdy koń mechaniczny a jescze bardziej każdy Nm :D

Po zabiegu jak widać na wykresie i w tabeli mam teraz 105,9PS i 249Nm :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś słabo ja golfem mojego brata ahh pojechałem do mastersa i mial 97km a po chipe 121.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość siloj

Passatb5tdi90km, sa rozne opcje, mozna wycisnac jeszcze wiecej z tego silnika tylko wez pod uwage ze moj mial juz 250tys km i chcialbym nim jeszcze troche pojezdzic.

A powiedz mi jeszcze ile Nm przybylo? bo dla mnie to jest wazniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

285nm miał bo ostatnio poszły wtryski ale to juz w niemczech robione turbo intercoler i coś jescze. Wiem ze teraz ma 234km i napęd na 4 koła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siloj, siemka!:) widze ze juz po kuracji :) ale troche malo tych koni dolozyli? czy poprostu zasugerowali zeby tylko tyle podniesc .. lub ty tyle sobie zazyczyles?

a czujesz duza roznice z tyim 39Nm wiecej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie bardzo lajtowy sofcik. co nalezy pochwalic to stan fabryki. swietny stan silnika i mozna sie bylo spokojnie pokusic o wiecej. 249 niutkow troche malo, ale wystarcza do wygodnego i bezstresowego podrozowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość siloj

Jak dla mnie różnica jest ogromna, w końcu mogę normalnie=bezpiecznie wyprzedzać inne auta a nie czekać na kilometr prostej i redukować do trójki :)

Po chipie pasek super się wkręca i ciągnie od załączenia turbiny do samego końca, a te 39Nm jak dla mnie w zupełności wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności