Skocz do zawartości
vipmisiek

tłumik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam forumowiczów

Wczoraj na ebay'u kupiłem tłumik do paska ale było napisane ze jest on przeznaczony tylko do 1.8 kombi a ja mam sedan i nie mam zielonego pojęcia czy one sie różnią czy nie, jak myślicie czy będę miał jakieś problemy z zamontowaniem tego u siebie? a i jakis numer tez tam był 3B0 071 901

Może ktoś coś doradzi :padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rózni się mocowaniem i długością/kształtem końcówek, dobry spawacz powinien sobie poradzić z zamontowaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tłumik wiele sie nie różnił a zamocowanie było prawie identyczne jak w poprzednim tylko o 5cm krótszy ale poszło. Dobra ale nie o tym, chciałem cię Kuczlaw zapytać dlaczego pomimo ze jest to tłumik w jakimś stopniu sportowy nawet marki remus a nie wydaje jakiś większych odgłosów podczas jazdy? Co jeszcze musiałbym zmienić? żeby troch głośniej pomrukiwał.

dzieki za odp na wczesniejszy

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest to tłumik w jakimś stopniu sportowy nawet marki remus

 

Bo jest to porządny tłumik!!! Kup badziew z allegro to będziesz miał taki hałas jak w odrzutowcu :D Remus powinien "ładnie" buczeć na niskich obrotach a na wyskokich odgłos powinien być jak na seryjnym.

 

Co jeszcze musiałbym zmienić? żeby troch głośniej pomrukiwał.

 

Wywal całkiem środkowy tłumik :) Kiedys moja corsa 1.0 3cyl :wstyd: chodziła jak WRC :D

 

A tak wogóle to po co Ci to? Ten bas? Jeździłeś już "głośnym" autkiem? Ja u siebie to nawet stożek wywaliłem bo za głośno było.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrzuć katalizator i tłumik środkowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak jest jak piszesz, na niskich obrotach buczy a na wysokich nic nie słychać. Chyba zostawie tak jak jest. :]

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności