Skocz do zawartości
Gość saharek

temperatura powietrza po wyjściu z dmuchawy klimatroic

Rekomendowane odpowiedzi

Gość saharek

jaka powinna być temperatura powietrza przy sprawnej klimatazycji, climatronic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

około 5 stopni celsiusza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam

aktualnie mam 4,5 stopnia

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość saharek

ja mam z 6-7 ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pomiar zawarł się w przedziale: 0.6 - 1.4 :ok: Sam w szoku byłem, że prawie ZERO termometr pokazywał :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebulaa

Damian z tą temp to na twoim miejscu bym się tak nie cieszył . Jak ostatnio nabijałem klimę to była rozmowa o temp w kratkach . Powinna być w granicach od 4,5 do 7 . Jak jest zero lub blisko to juz jest problem , może rozwalić ci całą instalację . zamarźnie i ją rozsadzi . :przestraszony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość droozd

oho to u mnie bida, bo wyszło 14 st. a tak sobie myślałem pocichu że dobrze chłodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sebulaa - rok już jeżdże z KLIMĄ i nic jeszcze mi nie zamarzło. A gość z serwisu powiedział, ze właśnie taka temperatura - w przedziale: 0 - 3 stopnie, świadczy wlaśnie o tym, iż KLIMA działa tak, jak powinna :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy od temperatury na zewnątrz. Jak sprawdzałem przy 15 st to na low było rzeczywiście zero , przy takiej temp jak dzisiaj 30 st jest 5 st.

jak masz 14 to prawdopodobnie brakuje czynnika chłdzącego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla temperatury na zewnątrz pojazdu 20st. C - 5-8 st., 25st- 8-10,30st. 8 -12,35st 9 -14. Wg Webasto Petemar. Takie wskazania sa prawidłowe. oczywiście jak jest troszkę niżej to nic nie szkodzi (jeżeli poprawne sa wartości ciśnień czynnika). U mnie najniższy pomiar to 4,2 st. C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopie.

 

Te pomiary robiliscie w czasie jazdy czy w miejscu na jalowym biegu?? Jakie mieliscie wtedy zadane obroty wentylatora?

Wczoraj przy zewn. temp. 26,5C na najwyzszym 7 biegu nawiewu mialem ok 15C, a na 1-szym ok 7-8C.

 

 

EDIT:

Chyba sie troche sprezarka rozkrecila, bo dzisiaj w czasie jazdy miejskiej przy zewn. temp. 28,5C na 6 b. nawiewu mialem ok 10C.

W miejscu na jalowym, obieg zamkniety, 1b. dmuchawy - 4,1C.

Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności