Skocz do zawartości
Gość navi-center

Nowa navi RNS 500 lub RNS 510 dotykowa?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość navi-center

Na dniach VW zacznie mieć w ofercie nową nawigacje z dotykowym ekranem i bedzie ona czytać filmy DVD, muze mp3 i mieć slot na SD karte.

Mimo że nie ma jej jeszcze w ofercie pokazało sie już jakimś cudem (hihihi) kilka sztuk w sprzedaży. :kwasny:

Podobno to nie jest już tylko odbiornik GPS, ma też nadajnik co może oznaczać że auto w którym bedzie ta navi bedzie można namierzyć. :rotfl:

Słyszałem też że mapy bedzie się wykupować coś na zasadzie abonamentów na dany region Europy.

Wygląda na to że jak ktoś kupi przypadkiem taką sztukę "ciepłą" to bedzie miał duży problem. :rotfl:

 

Zaznaczam że to są informacje, które słyszałem a więc nie jestem tego pewien dlatego proszę o info :padam:

 

Piszcie co wiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość navi-center

Niewiele jest opisane na tym forum więc moje pytanie co do tej navi jest nadal aktualne :cisza:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko zaplacisz za namierzanie? to to samo co oferuja w Polsce ten Lo-jack czy cos- monitornig po GPS napewno nie bedzie za darmo. Tak jak za darmo nie masz Navi w standardzie. nawi juz takie widziałem za 6 tys na allegro. na niemieckim Ebau tez juz byly. Pomyslec ze RNS-e do Audi ma to juz od dluzszego czasu. Moze nie dotykowe LCD ale obsluge kart pamieci. i to tez kicha w zasadzie bo do 256MB podobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość navi-center
kicha w zasadzie bo do 256MB podobno.

 

Audi RNS-E obsługuje karty nawet 4 GB (widziałem na własne oczy) i navi Audi nie da sie porównac do tej nowej navi VW.

RNS-E ma mp3 i slot na SD/MMC i to całe podobieństwo.

 

Te nowe RNS 500 co pokazały się to ktoś kto je kupił wtopił na max bo one nie podziałają bo musiały być gwizdniętne skoro jeszcze nie było oficjalnej premiery ich w VW.

 

I bardzo dobrze, może w końcu skończą sie czasy handlu ciepłymi nawkami w Polsce. :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko kiedy RNS-e mial te opcje. ? co do kart - ktos mi powiedzial ze tylko takie obsluguje, wiec sie nie spieram z tym. na kazde zabezpieczenie znajdzie sie ktos kto to bedzie chcial zlamac, taki juz ten swiat jest. ktos mysli - by myslał mogl ktos ;) a skoro mowisz ze VW nie miał premiery to skad wzieli zdjecia z tej Skody lub to co to bylo w moim poscie? chyba auto nie bylo prototypem jakims.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość navi-center
mowisz ze VW nie miał premiery to skad wzieli zdjecia z tej Skody lub to co to bylo w moim poscie? chyba auto nie bylo prototypem jakims.

 

:znudzony:

Zdjęcia wzieli zapewne z jakiś stron gdzie są nowości motoryzacyjne lub bezposrednio od producentów, z ich stron. ciężko powiedzieć bo zasoby netu są ogromne.

 

Oto przykład, to jest link na fajnej stronce z nowościami do zdjęć nowego Tourana:

http://autoimage.autoweb.cz/vw/touran-06.htm

Nowy Touran jest juz produkowany ale wkładana jest do niego tylko MFD2 dvd wersja C a nie RNS 500.

 

A tu link do concept-car'u nazwanego Tiguran

http://autoimage.autoweb.cz/vw/tiguan.htm

Z kolei Tiguran jest tylko prototypem a ma włożoną RNS 500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gps_sys

co do zabezieczen to w AUDI RNS-E jest opcja zapamietania kumeru auta w ktorym jest akuktualnie zamontowana. jest tez numer seryjny ktory jak wiadomo mozna zmienic i sprzedawac jako legal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość navi-center
co do zabezieczen to w AUDI RNS-E

Przyjacielu gps_sys :

- tu nie było poruszonego tematu zabezpieczeń Audi

- prosiłem tu o informacje na temat RNS 500 a ty wyskakujesz z jakimś innym wątkiem.

Urwałeś sie z bananowca?

Załóż inny temat jeśli masz potrzebe wypowiedzi na temat Audi :krzeslem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności