Skocz do zawartości
Gość v6tdi180ps

Passat W8

Rekomendowane odpowiedzi

Jest trochę przeklaman na tamtej stronce. Np: B5-tka 1.8i 20V ma max: 206 km/h. Według BRIEF-u (w moim przypadku) ma 216 km/h. Dodam, ze BRIEF nie kłamie a nawet zaniża :hyhy:

Spalanie się mniej wiecej zgadza.

 

Tak więc ten link nie jest zbyt wiarygodny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podczas jazd w testowym modelu zapalił się silnik. Na szczęście pożar udało się ugasić i nikomu nic się nie stało. Według ekspertyzy przeprowadzonej przez fachowców z Volkswagena przyczyną pożaru było zwarcie w cewce zapłonowej.

 

:przestraszony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, te opowiesci ile to pali w8 warto byłoby podeprzec konkretem. Oto on: Podczas 2696 km auto spaliło mi srednio 13,0 L. Chciałem nawet wrzucic zdjęcia z aparatu, ale... odechciało mi się :rotfl: Sam równiez prowadziłem zapisy spalania, zeby sprawdzić dane komputera ale juz po kilku bakach stwierdziłem,że nie kłamie. W mieście pali około 14, an trasie 12. To oczywiście uogólnienie.

Wiele, nawet w w8 zależy od stylu. Jak jezdżę normalnie, pali własnie 13, jak go przyciskam to koło 15. Ale na ogół nie jeżdże 200 po miescie, więc nie ma problemu... Auto jest doskonałe. :padam: Wykonane fantastycznie, kupiłem 5letni egzemplarz i nie ma on żadnych dodatkowych śladów zuzycia, poza tym co oczywiste przez kilka lat.

Polecam każdemu, kto chce miec super szybki auto, nie wyróżniac sie, i jest w stanie zaakceptowac wyższe koszty spalania i eksploatacji. Ale - na sensownym poziomie, bez szaleństwa. W8 to najlepsze, co dla mnie zrobił VW :ok: dzięki temu projektowi naprawde cieszę się jazdą. A 275 KM i napęd 4x4 dają fantastyczne mozliwości w trasie i zimą... Jeszcze raz - polecam :vw:

pozdrawiam wszystkich Pasiaków

 

zgadzam sie w 100% autko fantastyczne i polecam się nim przejechać zanim zacznie się go krytykować na podstawie komentarzy osób które W8 widziały tylko na plakacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie komuś, kto szuka 300KM pod maską to polecam obejrzeć się za Mercedesem, ewentualnie BMW. Firmy, które od lat mają doswiadczenie w budowie szybkich aut. A taki Passat mimo, że jest dobry to do pięt nie dorasta Eklasie Mercedesa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja ogólnie komuś, kto szuka 300KM pod maską to polecam obejrzeć się za Mercedesem, ewentualnie BMW. Firmy, które od lat mają doswiadczenie w budowie szybkich aut. A taki Passat mimo, że jest dobry to do pięt nie dorasta Eklasie Mercedesa.

Ale w pasku masz te 300 koni za połowę i nawet mniej kasy więc po co przepłacać skoro nie każdy ma taki budżet na auto :bezzebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się na VW nie znam specjalnie, bo jestem... milośnikiem gwiazd:hug

Ale piszą tu bardziej obeznani, że silnik to egzotyka... Cenowo no cóż, tania to jest koza do je...a i zadbane w8 kosztuje. Ale jak poszukasz to do 30tys kupisz ładne w2113,0v6 lub super w210 E430 nawet z 4maticiem. A taki Okular, komfortem bije na głowę B7. Wada jedna, niestety: korozja. Naprawdę nie rujnują kieszeni, wbrew opiniom.

Passat W8 to fajna sprawa, ale nie mniej kosztowna. Ja wole Mercedesa w tym układzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wole Mercedesa w tym układzie

 

a ja wole VW ;) no ale to już tylko i wyłącznie kwestia gustu i o tym się nie dyskutuje ;) zarówno Mercedes, BMW jak i VW maja swoje wady i zalety... poszczególne części bywają tańsze inne droższe... dlatego myślę że nie ma co porównywać każdy kupi to co bardziej mu odpowiada ;) a w W8 mi najbardziej podoba się stylistyka Passata B5 FL i unikatowość silnika W8, jego dźwięk jest po prostu przepiękny :) aa i historia tego modelu też jest ciekawa, ale oczywiście nie mam nic przeciwko BMW czy też Mercedesowi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności