Skocz do zawartości
lysy

woda w klapie bagaznika

Rekomendowane odpowiedzi

witam jak w temacie ,dzis po pracy otwieram bagaznik i co?? woda sie leje z zamka oraz ze stopek gumowych, z kad ta woda w klapie?? :mur::vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woda może tam tylko się dostać z góry czyli sprawdź górne uszczelki i gumki (mieszki) od instalacji elektrycznej dochodzącej do klapy - któryś może być dziurawy lub źle założony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
woda w klapie
a jak nie woda to płyn ze spryskiwacza??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Makaj, mowa tu o sedanie !!!

 

Jeśli woda jest wewnątrz w klapie pod tapicerką to może tam dostawać albo przez nieszczelności przy zamku, oświetleniu tablicy rejestracyjnej lub z łaczenia listwy osłaniającej wkładkę zamka klapy a blachą klapy.

Zdemontuj wewnętrzną tapicerke i powinieneś widzieć gdzie wchodzi woda po rdzawych nalotach. Klapy od wewnątrz w sedanach jaki i variantach nie cynkowane.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hha jak zwykle 100% racji :hurra::vw: noi +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładam nowego tematu bo mój problem tez dotyczy "hudrauliki" ;)

Otóż wczoraj po deszczu jak ruszyłem (auto stało pochylone na prawy bok) polała się za samochodem struga wody. Okazało się że zgromadziła się ona pod akumulatorem , serwem...... Czy tam jest jakiś odpływ który mam zatkany?? Jak to wygląda bo nie mam zamiaru po każdym deszczu odpompowywać wody wężem..... :zalamany:

Pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Jest tam odpływ i powinien być drożny a pewnie u Ciebie nie jest.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konradw lepiej udrożnij ten odpływ bo jeszcze trochę i ta woda z komory silnika będzie Ci ciekła do kabiny... a to już nie jest miła jak ci moduł komfortu zaleje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za radę. Tak myślałem że musi tam być odpływ. A dokładnie w którym miejscu się on znajduje? Pod akumulatorem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

link który podał Marek chyba Cię zadowala :ok:

 

jak nie to wpisz w wyszukiwarce woda zaznacz dział passat B5, i przeszukaj tylko tytuł wiadomości i masz wszystko jak na tacy :ok: (jak tak zrobiłem to ku mojemu zaskoczeniu nie pojawił się link który podał Marek :przestraszony: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Woda może tam tylko się dostać z góry czyli sprawdź górne uszczelki i gumki (mieszki) od instalacji elektrycznej dochodzącej do klapy - któryś może być dziurawy lub źle założony?

 

podobny problem (woda w klapie) mam w kombi - sprawdziłem górne uszczelki i wszystko ok....

nie mam pomysłów...przez uszczelkę szyby ...sam nie wiem?? mam tak przy obfitych opadach.

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

kruzi, zobacz post hha na poprzedniej stronie... Dodaj do niego wycieraczke :cwaniak: Zdemontuj tapicerke i polej klape woda. Njalepiej, zeby druga osoba lala, a Ty patrz od srodka... Zobaczysz wtedy skad sie leje :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli woda jest wewnątrz w klapie pod tapicerką to może tam dostawać albo przez nieszczelności przy zamku, oświetleniu tablicy rejestracyjnej lub z łaczenia listwy osłaniającej wkładkę zamka klapy a blachą klapy.

 

Mnie właśnie leje się najprawdopodobniej koło tej listwy osłaniającej. Jak/czym to naprawić, żeby nie ciekło do bagażnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam podobny problem

Woda i leje sie ciurkiem przez zamek

Mam pytanie, czy ten otwor nad zamkiem ze zdiecia ma byc? Czy ma byc zaslepiony?

 

URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/739dce97cf1b30e0]739dce97cf1b30e0med.jpg[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności