Skocz do zawartości
Gość airwolff

Navigacja mfd ale do forda.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość airwolff

Witam mam okazję kupić nawigację MFD ale wyciągniętą z Forda.Czy da się ją przeprogramować aby wyświetlała logo VW.Jeśli tak to proszę o odpowiedzi jak to zrobić.

 

[mod] :mur::rotfl: [/mod]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie się da a o szczegóły spróbuj zapytać kolegę navik-a, coś wspominał w tym wątku,może mu się udało i się podzieli ;) ale jeśli już się decydujesz na navi to lepiej zakup do VW w wersji C lub D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prościej będzie kupić od razu navi do VW.

Albo kup tą, jeśli to okazja, sprzedaj np. na allegro i kup do VW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kakis

Z nieznanych mi powodów navigacje forda są tańsze o 200zł , więc chyba nie tylko o logo chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pshemo
Z nieznanych mi powodów navigacje forda są tańsze o 200zł , więc chyba nie tylko o logo chodzi.

 

A dlaczego niektore czesci do Skody sa tansze o polowe od tych dla VW? Mimo, ze to ta sama czesc, to samo oznaczenie, te same znaczki VW i Audi wybite na obudowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam tu doswiadczenia tak ze moge sie mylic ale wg mnie to dokladnie ten sam sprzet.

Roznica oprocz loga startowego (ktore mozna zmienic) jest jeszcze zielony kolor podswietlania przyciskow (tez mozna zmienic przelutowujac diody LED)

Navigacje takie byly montowane w Ford Galaxy. tu rowniez nalezy zwrocic uwage na wersje: do 01.01 montowali wersje nonDX od 02.01 wersje DX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość navi-center

Nawigacje MFD Forda są tańsze nie dlatego że są jakieś gorsze lecz po prostu jest ciężko sprzedać taką nawigacje bo VW MFD pasuje do kilku modeli aut VW i ta marka jest znacznie bardziej popularna a MFD Forda pasi tylko do Galaxy.

Samo urządzenie jest dokładnie takie same jak navi VW.

Nie polecam zmieniać loga Forda na VW bo wiąże się to z ingerencją w oprogramowanie a to się różnie kończy. Znam takich co mają kilka sztuk szrotów bo za bardzo ingerowali.

Poza tym nie tylko logo jest inne ale kolory ramek w menu też.

Wątpię czy warto kupować MFD Forda by bawić się w zmiany led i softu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam zmieniać loga Forda na VW bo wiąże się to z ingerencją w oprogramowanie a to się różnie kończy. Znam takich co mają kilka sztuk szrotów bo za bardzo ingerowali.

 

nie ma ryzyka nie ma zabawy ;)

 

http://www.n4rf.net/Article173.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności