Skocz do zawartości
JAFO

Koło dwumasowe

Rekomendowane odpowiedzi

Jakis czas temu ktoś o nie pytał.

Kiedys zamieściłem ten filmik, ale go wcięło.

Koło dwumasowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Czy recznie da sie ugiac dwumasa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nie. to działa na przeciążeniach by nic nie pozrywać więc siły są ogromne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Tez mi sie tak wydaje,a pytam bo ostatnio wymianialem sprzeglo w vw lt i dwumas mozna bylo fajnie krecic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GLOWA_CK

WITAM!!!!czytam to forum na biezaco bo bardzo duzo moge sie dowiedziec o moim PASKU 1.9 TDI 115KM z silnikiem ATJ.ale teraz mam problem i potrzebuje waszej pomocy.nie wiem gdzie zamiescic to pytanie wiec wybralem ten temat.wiec tak:przy ruszaniu bylo slychac takie srednio glosne chrubotanie.mechanik stwierdzil ze jest to kolo dwumasowe wiec wymienilem komplet razem ze sprzeglem bo tez bylo na wykonczeniu.wczoraj odebralem samochod po wymianie sprzegla i kola dwumasowego i nadal jest to chrubotanie tylko troszke cichsze.czy jest jeszcze jakas czesc ktora odpowiada za ruszanie??POMOZCIE!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek469

jeli chodzi o kolo dualmass to są procedury sprawdzania czy to koło jest dobre czy też już zużyte firma LUK na swojej stronie internetowej zamieszcza stosowną instrukcie do której lektury zapraszam bo dzięki temu można zaoszczędić sporo kasy

jeśli chodzi grzechotanie przy ruszaniu to moim skromnym zdaniem może to być:1 przegub półosi,

2.skrzynia biegów-zniszczone łożysko-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności