Skocz do zawartości
dwaxp

uwaga - kradną Paski w Poznaniu

Rekomendowane odpowiedzi

po pierwsze - nie wiem czy to odpowiednie miejsce na ten post, ale lepszego (dla poznańskiego postu) nie znalazłem - jeśli jest, moderatorów proszę o przeniesienie

 

po drugie i najważniejsze - w Poznaniu (i pewnie najbliższych okolicach) mocniej teraz uważajcie na Wasze Paski - "cos sie dzieje" - jest nowa ekipa "na rynku" lub mają nowy "sprzęt" - znacznie częściej nasze auta w ostatnich dniach znikaja!

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze - nie wiem czy to odpowiednie miejsce na ten post, ale lepszego (dla poznańskiego postu) nie znalazłem - jeśli jest, moderatorów proszę o przeniesienie

 

po drugie i najważniejsze - w Poznaniu (i pewnie najbliższych okolicach) mocniej teraz uważajcie na Wasze Paski - "cos sie dzieje" - jest nowa ekipa "na rynku" lub mają nowy "sprzęt" - znacznie częściej nasze auta w ostatnich dniach znikaja!

 

pozdr

 

:rotfl::rotfl::rotfl:

 

Fakty wyglądają następująco:

 

dla całej Polski

2006.01.01-2006.05.13 skradziono 838 szt.passatów

2007.01.01-2007.05.13 skradziono 808 szt. passatów

czyli bez zmian no powiedzmy 4 % mniej

 

a dla Poznania

2006.01.01-2006.05.13 skradziono 85 szt.passatów

2007.01.01-2007.05.13 skradziono 64 szt. passatów

czyli o 25 % mniej jak w zeszłym roku

 

a dla całej Wielkopolski

2006.01.01-2006.05.13 skradziono 106 szt.passatów czyli 21 poza Poznaniem

2007.01.01-2007.05.13 skradziono 88 szt. passatów czyli 24 poza Poznaniem

czyli o 17 % mniej niż w zeszłym roku

 

Jakie jest zatem źródło Twojej wiedzy ? Czyżby kolega kolegi a może wróżka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwaxp, fakty!!! zapodaj szczegóły :) Jak usłyszałeś w markecie że kradna B5 to ja wymiękam :rotfl:

 

Kradli, kradną i będą kradli............... :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos ta informacja dziwnie przypomina ten stary kawał o tym, że w moskwie rozdają samochody...

BTW

W niektórych krajach złodziei traktuje się tak (drastyczne dosyć!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pshemo

a dla Poznania

2006.01.01-2006.05.13 skradziono 85 szt.passatów

 

echhh... moj wtedy podbil te statystyki :-(

W tym roku w tym samym okresie pasek kumpla :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dwaxp, fakty!!! zapodaj szczegóły

 

proszę - mój pasek

 

jesli w okolicy jednego malego osiedla, w ciagu tygodnia ginie 6passatow, to nie musi mnie nikt przekonywac - nawet koles "z legitymacja" ...

 

po szczegoly pewnie można zgłosić się do Kolegi Zulu - skoro wczoraj mial szczegółowe dane za wczoraj z calego Polandu, to pewnie wszystko wie

 

jesli ktos po tym poscie bedzie bardziej uwazal na swoja fure i dzieki temu kolejny bandyta nie zarobi, to super

jesli ten post wywolal tylko Wasze usmieszki i kiepskie zarty, to sorry - prosze o zamknięcie tematu

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dwaxp, fakty!!! zapodaj szczegóły

 

proszę - mój pasek

 

jesli w okolicy jednego malego osiedla, w ciagu tygodnia ginie 6passatow...

Nie irytuj się bo nie ma takiej potrzeby. Codziennie uważamy na swoje samochody (w miarę naszych możliwości) i tyle. To miło że się martwisz ale nie ma podstaw do siania paniki. Samochody niestety gineły, giną i będa ginąc. Może to trafić na każdego z nas. Chodzi tylko o weryfikację potęcjalnych plotek i tyle.

 

Powiem Ci więcej nie ma jednostki w Poznaniu która przyjeła by zawiadomienie w tym roku o 6 pasatach ukradzionych w ciągu miesiąca nie mówiąc o tygodniu. Dla ciekawych powiem że największym wzięciem cieszą się roczniki 2002 (13 szt.), 2004 (9 szt.) i 1999 (8 szt.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK - wiec przekaz tylko Twoim kumplom, zeby oni nie siali paniki i nie wypuszczali takich info

 

koniec tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OK - wiec przekaz tylko Twoim kumplom, zeby oni nie siali paniki i nie wypuszczali takich info

Nie rozumiem czemu pijesz do mnie. Podałeś pewną informację, bez podania źródła. Zweryfikowałem ją i okazało się że jest nieprawdziwa oraz prosiłem o podanie źródła.

Zamiast napisac że ktoś zrobił Cię na szaro - masz do mnie żal. A czemu ja jestem winny ? Ja mogę odpowiadać imienie sam za siebie, a z tego co widzę za oknem to nie pracuję w Poznaniu. A jako policjant (skoro do tego pijesz) staram się pomóc tu na forum w tematach o których mam "jako takie" pojęcie, no i to by było tyle w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pshemo

Popieram zulu - opierajmy sie na faktach. Jesli nie uslyszymy przez rok, ze komus ukradli paska, to co? To znaczy, ze przestali krasc? Nie, wystarczy spojrzec na fakty, ktore podal zulu i wyciagac wnioski.

Niestety podejrzewam, ze to tylko chwilowe wahania, a nie staly trend spadkowy :zalamany: Statystyki za 2006 tez niby byly bardziej opymistyczne, ale i tak nadal za duzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ma jednostki w Poznaniu która przyjeła by zawiadomienie

 

Zulu - po pierwsze, do Ciebie nic nie mam

po drugie - w poprzednim poscie - skrot myslowy

 

skoro masz takie dane (cytat), to znaczy ze jestes policjantem, badz blisko z policja wspolpracujesz, a ja info, na ktore sie powolywalem mam wlasnie z policji

 

myslalem ze to wiarygodni ludzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
myslalem ze to wiarygodni ludzie...

niestety z pośród 100 000 ludzi zawsze będzie grupa która w jakmiś temacie gówno wie i rozsiewa plotki. niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pshemo

Jest jeszcze opcja, ze oboje macie racje. Moze grupa spod ciemnej gwiazdy przeniosla sie w rejon zamieszkiwania dwaxp. Efekt - kolo niego wzroslo, a gdzie indziej zmalalo. Statystyki policyjne wtedy beda sie zgadzac a i obserwacje dwaxp rowniez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pshemo, ja sprawdzałem pasaty utracone również z uwzględnieniem miejsca dokonania przestępstwa więc ... najprawdopodobniej ktoś wprowadził w błąddwaxpa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pshemo
pshemo, ja sprawdzałem pasaty utracone również z uwzględnieniem miejsca dokonania przestępstwa więc ... najprawdopodobniej ktoś wprowadził w błąddwaxpa.

 

dwaxp napisal, ze "w Poznaniu (i pewnie najbliższych okolicach)", zulu napisal, ze w Poznaniu - moze chodzi o precyzje okreslenia terenu.

 

BTW ostatnio wpadl mi do glowy glupi pomysl w wersji hardcore na odstraszenie zlodziejaszkow (inspirowany widokiem na jednej z ulic). A gdyby tak wstawic trojkat ostrzegawczy za tylnia szybe sugerujace awarie auta? :rotfl: Pokusic sie na auto, ktorego sie pewnie nie da ruszyc?

 

W sumie pomysl jak z filmow Monthy Pythona ;-) Nie nasladujcie... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dwaxp napisal, ze "w Poznaniu (i pewnie najbliższych okolicach)", zulu napisal, ze w Poznaniu - moze chodzi o precyzje okreslenia terenu.

 

tak czy siak ani w Poznaniu a ni w jednostkach terenowych nie było przypadku zgoszenia 6 passatów w ciągu jednego miesiąca nie mówiąc o tygodniu. Sprawa prosta jak spinacz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pshemo
tak czy siak ani w Poznaniu a ni w jednostkach terenowych nie było przypadku zgoszenia 6 passatów w ciągu jednego miesiąca nie mówiąc o tygodniu. Sprawa prosta jak spinacz :D

 

Aaaa... to rzeczywiscie wszystko wyjasnia :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności