Skocz do zawartości
Gość krzysieksa

Nazwy wersji wyposażenie ???

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 4MOTION_LBN
z zewnątrz można rozponać po tylnych lapmach, sa różne w zależności od wersji

 

nie patrz na wersję tylko na wyposażenie :cisza:

 

ja mam BASIS :evil:

 

nie krzycz 4MOTION_LBN Ty i i tak masz lepszy wypas :ok:

 

Nie krzyczę spokojnie mówię jak zawsze bo nie ma się tu co unosić, emocje żadne :rotfl: .

Adams myśle, że ciężko porównać modele sprzed i po liftingu, ale z bogatszym Basis jak Twój jak na razie nie spotkałem się więc mam szacunek do Passata użytkowanego przez Ciebie. Co do lamp wspomniałem w 3B w Highline lampy różnią się tym iż są całe czerwone łącznie z kwadracikiem od światła wstecznego, niektóre rynki w wersjach V6 montowały lampy z ciemnym paskiem pośrodku. W 3BG tylko W8 ma dodany dolny chromowany pasek pod lampą innych różnic nie ma.

 

4MOTION_LBN, napisałeś ze w wersji BASIS klima była w standardzie, a ja kiedys oglądałem Passata 99 rok 1.9 TDI z dosyć ładnym wypasem, wersja BASIS a klimy brak :niepewny:

 

1) Podstawowa wersja Basis, standardowe wyposażenie:

...

- klimatyzacja manualna (standard w modelu 3BG),

...

Piter___ odpowiedź masz pogrubioną chyba nie uważnie przeczytałeś lub to przeoczyłeś jak wiadomo 3BG październik roku 2000 wzwyż, a 99 rok to oczywiście 3B.

 

Mam natomiast inna nurtujaca mnie sprawe. Mianowicie na klapie mam napis TDI z czerwonym I i normalnymi literami TD. Silnik jest jednak 130 konny. Wiecie moze o co chodzi???

 

Są dwie możliwości, albo masz 5 biegową skrzynię i dlatego, albo silnik 2.0 TDI który wprowadzono w końcowej produkcji do B5 3BG przejął oznaczenie TDI.

Oczywiście możliwy jest także błąd w naklejaniu, nie wiem czy auto z salonu czy kupione używane ?

P.S. Adher: Wszystko to moje domysły, które mogą być mylne.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaca
Ja mam BASIS a w nim prawie wszystko ( pewnie niektóre comfortliny moga sie schować

climatronic, 4x airbag, 4x el. szyby, el. lusterka i podgrzewane, podgrzewane fotele, komputer MFA 2, alumy 15", pilot w kluczyku, welur, 2x podłokietnik, spryskiwaczee reflektorów, halogeny

full wypas....

 

Ja podobnie jak kolega. przywiozłem z Niemiec wersję BASIS z takim wypasem jak wyżej (no może bez spryskiwaczy reflektorów i alusów) reszta była już w moim BASIS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miało chyba też znaczenie na jaki rynek autko było montowane :rotfl: tak jak ktoś kiedys pisał jak oglądacie zdjecia Pasków na USA pełny wypas a Climatronicu brak :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piter___

4MOTION_LBN, mój błąd :krzeslem: dzięki za dodatkowe wyjaśnienie :ok:

 

Szklana, zgadzam sie z Tobą :rotfl:

 

Taka dyskusja o wersjach to może sie ciąnąć w nieskończoność... :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Adher

4MOTION_LBN => mysle, ze to przez wprowadzenie nowego silnika pod koniec produkcji B5. Mam 6 biegow, samochod jest salonowy, z niemieckiego rynku. THX za Twoja pomoc! :607:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Są dwie możliwości, albo masz 5 biegową skrzynię i dlatego, albo silnik 2.0 TDI który wprowadzono w końcowej produkcji do B5 3BG przejął oznaczenie TDI.

Oczywiście możliwy jest także błąd w naklejaniu, nie wiem czy auto z salonu czy kupione używane ?

P.S. Adher: Wszystko to moje domysły, które mogą być mylne.

...jak już tak wchodzisz w te domysły, to TDI =101KM, TDI = 130KM TDI = 136KM...oczywiście kombinacje na klapie są różne, więc prosze sie tym nie sugerować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Adher

no wlasnie dlatego pytalem, bo u mnie TDI = 130 KM !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat z USA z silnikiem 2.0 ma oznaczenie TDI (sreberko bez czerwieni) i ma właśnie 136 KM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 4MOTION_LBN

Co kraj to obyczaj dziś byłem pod salonem VW i dla ciekawości zapytałem się co za silnik ma Passat 3BG na lusterkach z migaczami ok. 2004 roku pod ASO z TDI na klapie bo dość cicho gadał. Odpowiedź 2.0 w TDI. Więc w Polsce chyba nie dodali T tylko zdegradowali oznaczenia 130 KM TDI i 101 KM TDI.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj to tez jakis kosmos. nie mam podgrzewanych foteli a mam wykonczenia skorzane, drewno, tempomat, climatronic, 4ab itd itd, ale zastanawia mnie czy podswietlane 4 progi byly w kazdym Pasku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale zastanawia mnie czy podswietlane 4 progi byly w kazdym Pasku?

Jak można przeczytać gdzieś na forum niektórzy nawet w jednych drzwiach nie mieli podświetlenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jak "dziadek - niemiec" brał auto - to wybrał sobie BASIS-a i go "doposażył" we wszystko, co chyba wtedy było dostępne :evil: Oprócz paru mankamentów, typu "skóra na siedzeniu", NAVI czy tempomat :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tropek

ja mam basisa z 1998 kupionego w Polsce.i mam climatronik ,velur,2xpp, ,elektryczne szyby przod zamykane kluczykiem,elektryczne lusterka z podgrzewaniem,abs,wspom. i mi to wystarcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaca
...jak już tak wchodzisz w te domysły, to TDI =101KM, TDI = 130KM TDI = 136KM...

 

TDi = 115 KM zapomniałeś czy co???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 4MOTION_LBN
...jak już tak wchodzisz w te domysły, to TDI =101KM, TDI = 130KM TDI = 136KM...

 

TDi = 115 KM zapomniałeś czy co???

 

Yaca ty się nie doczytałeś mowa o ostatnim wypuście 3BG czyli 2004 rok (pojawiły się niejasności przy pojawieniu się nowego motoru 2.0 TDI 136 KM BGW), a nie o 3B bo tam sprawa jest jasna jak słońce i oczywista, dla każdego

TDI = 90 KM, TDI = 110 KM, TDI = 115 KM, V6 TDI = 150 KM.

 

Moj to tez jakis kosmos. nie mam podgrzewanych foteli a mam wykonczenia skorzane, drewno, tempomat, climatronic, 4ab itd itd, ale zastanawia mnie czy podswietlane 4 progi byly w kazdym Pasku?

 

Michal1980 widziałem parę Passat'ów ze skórą bez podgrzewanych foteli. 90% tych aut to były samochody EX TAXI, jeśli się nie mylę masz biały kolor ? Nie mówię, że na pewno tak jest tylko logicznie myśląc wydaje mi się, że powinieneś wlepe sprawdzić czy nie ma na niej kodu z przeznaczeniem na Taxi.

 

Pozdrawiam. :vw::vw::vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaca
Yaca ty się nie doczytałeś mowa o ostatnim wypuście 3BG czyli 2004 rok (pojawiły się niejasności przy pojawieniu się nowego motoru 2.0 TDI 136 KM BGW), a nie o 3B bo tam sprawa jest jasna jak słońce i oczywista, dla każdego

TDI = 90 KM, TDI = 110 KM, TDI = 115 KM, V6 TDI = 150 KM.

 

 

Sorki!!! Stary ze mnie ... i niedowdzący juz czy co???? :vw::ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 4MOTION_LBN

Hehe Yaca nie jest chyba tak źle, każdy może się pomylić. :ok:

 

Pozdrawiam :vw::vw::vw: !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysieksa

Czy kiedykolwiek TDI AFN-y były wyposażone fabrycznie w alufelgi 16 cali? Troche to dziwne, że tak duże auto kula sie na małych kółeczkach 15 calowych z bardzo wysokim profilem opony :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaello666
no wlasnie dlatego pytalem, bo u mnie TDI = 130 KM !

 

Też mam tak oznaczone i jest 130 KM. Auto z 2004 roku. Może faktycznie TDI było już zarezerwowane dla 2.0, albo w 2004 już im tylko takie znaczki zostały :rotfl: W końcu to już był koniec produkcji.

 

Co do wersji:

 

W książce serwisowej napisane Comfort, w dowodzie rejestracyjnym z Francji - Business, cokolwiek by to miało znaczyć.

 

Wyposażenie

4 airbagi

Komputer MFA

Tempomat

Klimatronic

wielofunkcyjna kierownica

fotele welur

radio z CD+8 głośników

ALU 15"

Alarm+domykanie szyb

chromowane ramki

kierunki w lusterkach

 

szkoda tylko, że brak 6 biegów i wykończenia kokpitu w zwykłym plastiku.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robryz

witam :vw:

wczoraj koło do góry i okazuje sie ze posiadam wersje V6

wszystko oprócz skóry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności